Şimdi Ara

Miele Teshir urunleri ( 1/3 fiyat nerdeyse )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
12.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://shop.miele.com.tr/miele-outlet-ve-teshir-urunleri

Mail gelmis mieleden..Urunlerini kullananlar bilir evladiyelik esyalardir..Evimde birkac urunu var ve yillardir kusursuz..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Hiç biri stokta Yok .. sanırım birileri toparlamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlar güzelmiş.
  • ulashcan U kullanıcısına yanıt
    yoo tum urunleri sepete ekleyebiliyorum ben.satin alma ekranina kadarda geldim
  • Fiyatlar yanıyor kaptım mikrodalga 2k artık içinde bimden aldığım 4lü yuva pizzalarımı hızlıca pişirebilirim.

Fırsat için teşekkürler.
  • ucuz elektronik varsa diye girdim gidiyorum
  • Yok böyle kazık fiyatlar,
    Evlat olsa sevilmez

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ignite

fiyatlar güzelmiş.

gardaş o nasıl imza ya üflüyom üflüyom gitmiyor kıl
  • Beyler pahalı mahalı ama hakkını veriyor ömürlük bunlar 24 yaşındayım şu ana kadar 7 tane çamaşır makinesi değiştirdik evde bosh,vestel,arçelik siemens marka hepsine verdiğimiz para toplam 10 bin üzerindedir hepsindede hep en son modeli aldık hep bozuldu garantide adam akıllı ilgilenmedi.Bu Miele ömür boyu garanti veriyor adamlar.5 6 binliraya 1 tane çamaşır makinesi alaydık mieleden şimdiye boşuna para vermezdik o kadar.Aynı şekilde süpürge makinesindede denemediğimiz marka azdır hepside bozuldu en son gittim miele
    500 tl aldık canavar gibi hakkını veriyor.
  • Bu actigim konuya sovenler mielenin 2500 liralik firinina laf eder.ama gidip 1000 e arcelik alip 5 senede bir degistirirler..
  • yalnız bu fiyatlara aldıklarınız da teşhir ürün. size sıfır kullanılmamış ürünleri bu fiyatlara vermiyorlar ki. zaten uygun olmasının (ki kişiden kişiye değişir bu tanım) sebebi de bu. ayrıca 1 makine alıp 10 sene kullanacağıma totalde aynı fiyatı verip 2 ürün kullanmak bana daha mantıklı geliyor. tasarruf miktarı olsun, değişen teknoloji olsun. eski vestel makinemiz vardı galiba 15 sene civarı kullandık, artık yaktığı elektrik kendisini kurtarmıyordu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aklı olan dokunmaz
  • en ucuz fiyatlı (890tl) tabak ısıtıcısını kaptım heyoooo.

Teşekkürler ne zamandır fırsat kolluyordum. Kısmet bugüneymiş
  • Yanları vuruk 2,700 tl dolabıda ben alayım bari, kargo bedava mı acaba :))
  • fearless_X kullanıcısına yanıt
    Buldun kelepir miele yi birde kargosuzunumu arıyon
  • 5 sene önce bulaşık mak. aldım bu markanın, kutusuna koyup satsam kimse kullanıldığını bilemez
  • Ürün bilgileri kisminda bilgi yok saka gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hani olurya şu üründen kullanan var mı?

Miele G 4203 Active Solo Bulaşık Makinesi
  • Ağam bizimle eğlenmektedir herhal

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Beyler pahalı mahalı ama hakkını veriyor ömürlük bunlar 24 yaşındayım şu ana kadar 7 tane çamaşır makinesi değiştirdik evde bosh,vestel,arçelik siemens marka hepsine verdiğimiz para toplam 10 bin üzerindedir hepsindede hep en son modeli aldık hep bozuldu garantide adam akıllı ilgilenmedi.Bu Miele ömür boyu garanti veriyor adamlar.5 6 binliraya 1 tane çamaşır makinesi alaydık mieleden şimdiye boşuna para vermezdik o kadar.Aynı şekilde süpürge makinesindede denemediğimiz marka azdır hepside bozuldu en son gittim miele
    500 tl aldık canavar gibi hakkını veriyor.

Sorun bence cihazlarda değil

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.