Şimdi Ara

Bim-Dijitsu 12.000 btu klima 11.999 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
6.589
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bu marka klimayı kullanan var mı?İnverter klima mıdır?Servisleri nasıldır?

• Kullanan var mı? Servis kurulumu dahil mi? Ne kadar süre de geliyorlar? Gibi bilgilere sahip olanlar beni etiketlerse sevinirim.

• Ürün kaliteli mi bilmem ama inverter ve Boru sistemi bakır olarak cevap vermiş Dijitsu yetkilileri.Peşin fiyatına 9 taksit cazip ama servis ağı nasıl kurulum ücretsiz mi bi bilgi yok

• FerreT kullanıcısına yanıt

Nereden ulaştınız bu bilgiye?Motorun inverter olup olmadığı hiçbiryerde yazmıyor.

• Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt

https://www.hepsiburada.com/dijitsu-djt12000-klima-p-HBCV00004Q45I6

Bu linkten soru cevap kısmında firma yetkilisi cevap vermiş istersen müşteri hizmetlerini arayıp teyit edebilirsin

• Bim'de Kumtel klima da var üreticisi Midea 10.150 TL 9 taksit. Hala elinde ürün olan şubeler var.
  • Bu klima fiyatları bence çok makul
  • Skayn kullanıcısına yanıt

Çok cazip fiyat midea üretimi olmasıda artı.NErede olduğunu nasıl öğrenebiliriz?

• Şikayet var sitesindeki, teknik servis yorumlarını görünce siparişi iptal ettim. Her şey ucuzluk değildirTeknik servis ağı kötü ise paranla rezil olmanın bir anlamı yok.
  • Kaira 12lik klima ara ara 12-13 civarına düşüyor.Dahili wifi kit var . Servisi Daikin.Vakumlama mecburi.Bence hiç macera aramaya gerek yok.
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    Ben bir kaç şubeye sorarak buldum. Depoda var dedi getirdi. Kurulum 3 metreye kadar ücretsiz. Ayrıca bakır boru kullanılıyor.
  • KISKANIYORLAR K kullanıcısına yanıt
    Daikin servisinin 2 dakikada vakumlama yapan süper kompresörleri var.
  • klimasını bilmem ama marka çok dandik.

2000 daha verip tcl alınabilir.

https://www.teknosa.com/tcl-elite-tac12chsdxa51i-a-12000-btuh-r32-gazli-inverter-split-klima-p-787300633
  • Sarfiyatı saat bazında ortalama kaç tldir arkadaşlar bilgisi olan varmı dir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalıhp -- 25 Ağustos 2023; 19:9:37 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.