Şimdi Ara

Microsoft, Windows kullanıcılarını Edge tarayıcısına zorlamaya devam ediyor (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi |erdem| -- 26 Şubat 2021; 20:58:40 >
  • Haklı olarak zira diğer tarayıcılar şuan piyasada gereksiz kalabalık yapıyorlar , Edge kesinlikle tavsiye ederim.
  • Şu anki sürümü gayet başarılı olmuş. Tavsiye ederim.
  • hiç denemedim ama yorumlara bakılırsa güzele benziyor kullanmak lazım
  • Firefox kullanıyorum bir dönem bozmuştu ama son 1.5 senedir daha iyi olduğu için firefox a geçtim . edge firefox dan iyi mi ki ?
  • Sebebi Bing. İnanmayacaksınız ama iyi para kazandırıyor Bing.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-06D4C1909 -- 3 Haziran 2020; 12:37:44 >
  • Denedim ama kullanamadım, mesela en son forumu kullanırken fotoğrafları açarken sıkıntı yaşadım kaldırdım. İlerde tekrar deneyebilirim şuan tercihim değil.
  • bu reklamları kapatmanın bir yolu yok mu acaba *?
  • "Bazı kullanıcılar Microsoft'un yazılımlarını işletim sistemlerinde tanıtmak için bir hakka sahip olduğunu söylese de, birçok kişi bu durumun yanlış olduğu görüşünde."

Bazıları bıdı bıdı etmiş ama birçoğu başka bıdı bıdı etmiş. Vay anasını çok profesyonel bağımsız editör cümleleri böyle oluyormuş demekki. Takdir ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden içerisinde doğrudan yüklü gelmiyor
  • Uzun zamandır (2-3 yıldır) Chrome dışında bir tarayıcı kullanmak istiyordum ama hiçbirisi başarılı değildi gözümde. Edge harika olmuş Chrome'u hiç açmıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-FD3E26E25 -- 4 Haziran 2020; 10:53:56 >
  • şuanki sürümü harika olmuş tavsiye ederim
  • Ben de eski bilgisayarıma Edge kurdum. Bir iki sorun dışında gayet iyi, onlar da zamanla düzeltilir. Malum tarayıcı eklentilerini de kurabiliyorsunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • edgeyi tavsiye ederim kullanıyorum çok iyi bir şey
  • mid ve high-end bilgisayarlarda Chrome'dan Edge'ye geçmek için gerçekten geçerli bir sebep var mı?
  • Uzun süre chrome cuydum ama yeni edge i denedikten sonra artık gerisi yalan oldu benim için
  • Chrome ilk çıktıkğından beri kendini bozdu. Rakipleride bir o kadar kendini geliştirdi.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.