Şimdi Ara

Michael Jackson'ın İlluminati'ye TEKME! ( İLAHİ ADALET )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hani bazen ilahi adalet derler ya, bence MJ de belki diyorum bak Allah adına konuşamam ( haşa ) onun bir mesajı olabilir.
    Tüm müzik grupları, şahısları bilakis Tarkan dahil İlluminati kontrolündedir artık bu komplo olmaktan çıktı bilinen bir gerçektir.
    İşte bu adam, İlluminati ile asla bağı olmamıştır ve onların kontrolü olmadan, dünyanın GELMİŞ GEÇMİŞ EN ÜNLÜ şahsı oldu. Belki bir mesaj verdi Tanrı? " onların yedi ceddesi paralı olsa, güçlü olsa ne yazar? yine onlardan olmayan biri çıkar. " Bence MJ illuminatiyi şok etmiştir! ulan düşünsene her boka sahipsin sen ki Amerika'ya faizle borç veren ailesin. Adamın teki çıkıyor senin parayla donattığın ünlülerini darma duman ediyor ve hepsinden daha ünlü oluyor. MJ 'nin kendi açıkladığı bir konuşma var ya hani, benim şarkım MTV ye girmese yeri göğü inletirim diyor! benim albümüm 48 milyon satmış diyor, adamlar benim klibi MTV de 1 kere bile göstermiyor diyor! Neden? çünkü tek göz fotoğraf çekmedim. Al sana adalet ulan! her bok senin kontrolünde adam yinede senin kontrolün dışında dünyanın en ünlüsü oldu! KİNG OF POP dediler ona!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi I am Egemen -- 19 Temmuz 2015; 22:40:03 >

• Kardeş lag mı var sende?
  • sakin ol
  • Sooooooo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet mj de çok örnek alıncak bir insan..illu olsa ne yazar olmasa neyazar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peyloride

Kardeş lag mı var sende?

Hacı haksız mıyım? İllu ile tek alakası olmayan kişi MJ ve adam, müziğin yedi ceddesini kontrolü altına almış Masonlarla birlikte olmadan " KİNG OF POP " oldu.
  • hele bi soluklan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar
    Ne zaman amerikayı, sistemi, emperyalizmi eleştiren biri görülse anında hayalperest, komplo teorisyeni diye dışlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Challengermert

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar
    Ne zaman amerikayı, sistemi, emperyalizmi eleştiren biri görülse anında hayalperest, komplo teorisyeni diye dışlanır.

Sol rejim ilginç
  • billie jean
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.