Yüzbaşı
31 Mart 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 43 (Bu ay: 0)
359904 Gün Cezalı
357578 gün 1 s. 12 dk. kaldı
Gönderileri
4 adamla kavga ettim.
tam 100 kişinin önünde, 4 kişi bana dalarak zaten rezil olmuşlardır. Ama yinede yediremiyorum kendime, en azından 3-4 tane vurayım adam toplayıp mı dersiniz yoksa, bırak zaten kepaze olmuş mu dersiniz? herkes rica etti çevre sakinleri falan sen bulaşma, onlar zaten rezil oldular dedi.
hadi bakalım.
Hani bazen ilahi adalet derler ya, bence MJ de belki diyorum bak Allah adına konuşamam ( haşa ) onun bir mesajı olabilir.
Tüm müzik grupları, şahısları bilakis Tarkan dahil İlluminati kontrolündedir artık bu komplo olmaktan çıktı bilinen bir gerçektir.
İşte bu adam, İlluminati ile asla bağı olmamıştır ve onların kontrolü olmadan, dünyanın GELMİŞ GEÇMİŞ EN ÜNLÜ şahsı oldu. Belki bir mesaj verdi Tanrı? " onların yedi ceddesi paralı olsa, güçlü olsa ne yazar? yine onlardan olmayan biri çıkar. " Bence MJ illuminatiyi şok etmiştir! ulan düşünsene her boka sahipsin sen ki Amerika'ya faizle borç veren ailesin. Adamın teki çıkıyor senin parayla donattığın ünlülerini darma duman ediyor ve hepsinden daha ünlü oluyor. MJ 'nin kendi açıkladığı bir konuşma var ya hani, benim şarkım MTV ye girmese yeri göğü inletirim diyor! benim albümüm 48 milyon satmış diyor, adamlar benim klibi MTV de 1 kere bile göstermiyor diyor! Neden? çünkü tek göz fotoğraf çekmedim. Al sana adalet ulan! her bok senin kontrolünde adam yinede senin kontrolün dışında dünyanın en ünlüsü oldu! KİNG OF POP dediler ona!
çok çalışacağım ve sonunda inşallah başaracağım.
ne kadar uyuşturucu ve alkol kullanırsak kullanalım hiç sarhoş yapmayan, saçmalatmayan ve her saniye hiç vücuda zarar vermeyen bir uyuşturucu sistemi gerçekleştireceğim.
ve 7 gün 24 saat evsiz bile kalsak sürekli dans edip mutlu olacağız. EVET BAŞARACAĞIM.
banane lan? niye bir kaç kişi sadece o kadar para harcıyor biz fakiriz?
hepimiz toplanıp bunların mallarını mülklerini başlarına yıkalım, mallarını onlardan alalım bizi sömüyorlar! bi toplandık mı kimse durduramaz lan bizi! tüm dünyadan bahsediyorum tabi
abi hiç farkında değil misiniz? herkes birbirine düşman lan bu ülkede!
hemen hemen herkes! abi bak bir sorun var, ama sorun bizde değil. Çok öfkeliyiz hemde çok, psikolojimiz biraz sarsıntılı
ama neden? onu merak ediyorum işte. herkesi çok sert eleştiriyoruz, bir ton laf söylüyoruz, kimse kimseyle anlaşamıyor. Bence biz kibirli insanlardan artık çok sıkıldık be abi o yüzden bence olabilir. Artık özenti, kibirli bir insan yada ünlü olsun fark etmez anında öfkeleniyoruz artık kaldıramıyoruz midemiz bulanıyor hatta.

şu mesaj verilmiş, " herkes farklı, tüm zenginler farklı bir farklıyız bambaşkayız! "
Sonra dedim ki ulan birazdan Agar.io oynayacağız, ne canın sıkılıyor toparlan kendine gel.
Yabancı forumları geziyorum da abi herkes Türklerden şikayet ediyor.
Adamlar diyor, birbirlerine asla dokunmuyorlar, besliyorlar hep TOP 10 da 2-3 Türk var diyorlar.
O yüzden bir Türk nicki gördüklerinde küçücüksen bile direk yutuyorlar seni aman aman sen büyüme diyorlar
2 bin harcadım 6 ay sonra ödicem
faiz ekleniyorsa eklensin taş çatlasa 300 tl
Dayımın 3 Amerikalı arkadaşı geldi İstanbul'a görüştük bir kafede.
Beyler abartısız söylüyorum 2 saat içerisinde kişi başı tam 6 bardak kahve içtiler 6 adet kahve nasıl içebiliyorlar yaw şaşıyorum.
Hakkında
Forum İmzası:

Dr. Sheldon Cooper
Hakkımda:

O, rüku olmasa, dünyada eğilmez başlar, Vurulup tertemiz alnından, uzanmış yatıyor, Bir hilal uğruna, ya Rab, ne güneşler batıyor!
( Mehmet Akif Ersoy )
Savaşta askerler ölür, Krallar konuşulur. ( Troy )

Hayat güçsüzlüğü affetmez.
Tabiatın kanunu siyasi sınırlar tanımaz.
Mücadele hayatın kendisidir!

( Adolf Hitler )

Ölümde tıpkı rüzgar gibi, hep yanı başımızda.

Rüzgarla beraber ultimle bir yapıştırırım feleğiniz şaşar...

Yasuo
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Volkswagen
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Turkcell
TV
Sony
Dünyadan Futbol
FC Barcelona
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.566
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 162.913 (Bu ay: 382)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 909 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.