Şimdi Ara

Mesut Çevik ile Canlı | Konuk: Konsol Üssü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
648
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mesut Çevik ile Canlı'da takip ettiğimiz ve yakından tanımanız gerektiğini düşündüğümüz yayıncıları ağırlamaya devam ediyoruz. Bu akşamki konuğum Konsol Üssü'nün kurucuları Murat Sönmez ve Onur Kaya.

Yayın tekrarı: 

• Bu iki arkadaş geçenlerde Gran Turismo Sport ilk bakış diye 25 dk lık bir inceleme videosu çekmiş ama o 25 dakikanın tümünde aracın tampon kamerasından hiç ayrılmadan tüm video boyunca o şekil fikir beyan etmişlerdi. Yorumları okumanız lazımdı.:) Tüm video boyunca başka hiçbir şey göremedik tampon kamerası harici. Merakımdan izledim acaba değişecekmi kamera açısı diye ama değişmedi. :) Video aşağıda.
    https://www.youtube.com/watch?v=u4nEQZenXM8&t=15s
  • ilk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.nci

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • her video'sunu takip ediyorum konsol üssü'nün. kalite...

• Quake Champions'ı kolla ve zıplamadan oynamaya çalışan kanal...

• Bu iki arkadaş geçenlerde Gran Turismo Sport ilk bakış diye 25 dk lık bir inceleme videosu çekmiş ama o 25 dakikanın tümünde aracın tampon kamerasından hiç ayrılmadan tüm video boyunca o şekil fikir beyan etmişlerdi. Yorumları okumanız lazımdı.:) Tüm video boyunca başka hiçbir şey göremedik tampon kamerası harici. Merakımdan izledim acaba değişecekmi kamera açısı diye ama değişmedi. :) Video aşağıda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strathmorea -- 24 Kasım 2017; 16:3:44 >
  • Önlerden.

• Güzel..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: strathmorea

Bu iki arkadaş geçenlerde Gran Turismo Sport ilk bakış diye 25 dk lık bir inceleme videosu çekmiş ama o 25 dakikanın tümünde aracın tampon kamerasından hiç ayrılmadan tüm video boyunca o şekil fikir beyan etmişlerdi. Yorumları okumanız lazımdı.:) Tüm video boyunca başka hiçbir şey göremedik tampon kamerası harici. Merakımdan izledim acaba değişecekmi kamera açısı diye ama değişmedi. :) Video aşağıda.

O oyun diğer oyunlara benzemez nasıl alıştıysan öyle oynarsın kamera açısı değiştiğinde her şey farklı geliyor

• yayın başlamadımı?
  • Yemek yemeyin oyun satin alin diyen kanal. Bir de zorlama domuz vurmaca diye bir oyun videolari var akillara zarar. Oyunun cok kotu oldugunu bile bile 45 dakika cekmisler videoyu. Sonra da biz cok kaliteli isler yapiyoruz ama takipcimiz neden az diye agliyorlar.

• Açtım yayın bitti

• Biz bu muhteşem ikiliyi çok kaliteli ve benzersiz içerik üretiyor diye değil, çok samimi oldukları için izliyoruz.. Murat ve Onur candır..

• O nasıl kombin yaaa :)

• Oyun dünyasının iki kralı gelmiş, şeref vermiş. Zevkle izledim teşekkürler.

• Bu arkadaşlar çok düşük gelirlerle yüksek frekansta kaliteli içerik üretip kanallarını ayakta tutmaya çalışıyorlar. İşleri olan insanlar ve bu YouTube işini hobi olarak ciddiyetle yapmaya çalıştıklarını unutmayalım. Belli bir yaştan sonra çoluk çocuğa karışıp iş hayatında saatlerce mesai yapıp eğer zaman kalırsa içerik üretip video çekmek, montajlamak vs... zor işlerdir. Tebrik etmek gerekir.

• Süper yayın
  • Mesut bey witcher 3 hakkında ilk çıktığında sıkıcı geldi bıraktım diyordunuz herkes oyunun kalitesini size anlatınca witcher 3 harika ya demeye başladınız şimdi aynısını wolfenstein 2 için yapıyorsunuz , yarın birgün oyunun kalitesini size özetliyebilen biri olunca yada oyunu oynayayınca nerde wolfenstein 2 gibi oyunlar dersiniz

• Enpedi ile de güzel program yapılır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.