Şimdi Ara

mercedes 200 E kullanan varmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
26.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar bu araçlar çokmu masraflıdır alsak memur maaşımızla binemezmiyiz 92 -93 modeli 18-22 milyar arası ve araçlar daha taş gibi duruyor birde bu aracıu lpg ile kullanan varmı lpgli kilometrede nekadar yakıyordur bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulpa -- 6 Temmuz 2005, 16:03:51 >

• Mercedes + LGP bana hiçbir zaman mantıklı gelmiyor.. 0km dizel Getz alsan?
  • valahi springden bıltım yani küçük arabadan bıktım büyük araba istiyorum
  • Abi memur maaşım var diyorsun da bilmiyorum 11-12 yıllık arabalar başını ağrıtabilir, Mercedes falan ama süre ve km de önemli etkenler. Benim dedemde vardı mesela ama benzini parçaları falan çok masraftı sattı
  • eyer çok bineceksen memur maaşını benzine yetiremezsin

yok eyer az bincem öz binicem diyorsan olabilir

parça bozdukları söylenemez yani dayanıklı araçlardır lakin bozdumu servisin kapısından girmeye korkarsın kısa süre sonra cep telefonunda türkiyedeki bütü hurdacıların telefonuyla dolar çıkma parça aramaktan bi hal olursun

lpg tavsiye edermisin dersen bu tip araçlarda benzinle aralarnda pek fark yok aslında tabi eyer çekişte ciddi kayıpları göze alıyorsan ekonomi sağlıyor ama o zamanda şahinden doğandan daha hantal oluyor

yakarı ve parça ve işçilik fiyatları dışında eksiyi olmayan araçlardır dayanıklıdır güçlüdür geniştir karizmatiktir ama üzerine titreyerek bineceksen bütçeni kasar

bütçeni bilmiyorum ama e200lerin ikinci el fiyatlarını düşünerekten sana ikinci el bir civic tavsiye ediyorum dertsiz tasasız ve yeterince geniş araçlardır parça bozmazlar bozsalarda tamiri kolay araçlardır memur maaşıyla binilecek en ideal araçlar kompact sınıftakiler bence civic focus ve golf üçlüsü arasından ihtiyaçlarına ve keyfine en uygun olanını seç daha üst sınıflar memur maaşıyla kasarlar

• [Deleted by Admins]
  • pulpa memur olupta o arabaya nası benzın yetıstıreceksın???ama illa ben mercedese bınecem dıosan bıraz modelı dusur we 300d al derım.88 89 model bulabılırsın yada 190 d alırsın.ama merso alırken cok dıkkatlı olman gerekıo cunku o yıldız adamda hastalık yaratıo ondan sonra hıcbır arabadan zevk almıosun.bende ıkı sene once 190e wardı pakolu olanlarından yanı 91 modeldı.gercekten sınıf araba we onu satıp 95 model bmw almıstım we o tadı alamadım gercekten mercedes ayrı bı tattır.sımdı ıse audıye bınıorum tek soyleyecegım ya mercedes yada audı...sakın sasma derım
  • hocam zamanında bizimde 200 E wardıda..

en son bizde 300 E wardı..önceki sahibi lpg takdırmIşdı..performanSı son süratte yakLaşık 10 km/hız farkettiriyor..

eğer lpg takarsan yakıtı makul seviyeye iNer..zaten arabalarda fazLa bi sorun çıKarmıyor..

bu arabaLarın en çok soruNlar şasi bazI yerLErin pasLanmaSı, direKsiyon sisteminin hissizLiği Ve fren baLataLarın(otomatik vitesden olsa) çabuk bitmeSi..

yanLız ben aLınmasından yanayım ki arabanın yol tutuşu-fren performanSıı o fiyata çok iyi..

3 yıLdızıda unutmadan :\
  • içi geniş araba istiyosan albea alabilirsin :) zaten o fiyata alinabilecek içi en geniş araba ....
  • bende bmw war o kadar araba sürdüm ama o zevki alamadım

tabii merso da zevk weriyo
  • mercedes 200e gerçekten çok güzel bi araba.
    yakıta gelince bizim akrabada var bi tane 91 model tüplü çok memnun
    çekiş açısından ama 230 bin yakıyo
    bide dedemde vardı o arabadan o da tüplüydü ama o hiç memnun değildi
    ayrıca arabaya bir sürü zararı olmuştu.
    galiba tüpün kalitesine göre değişiyo yakıt ve arabaya uyumluluk.
  • LPG takıtınmı sorunun yok dedemde e230 vardı onda bile fazla yakmıyordu...
    Ama parça masrafları çok fazla bakımlarıda ona göre iyi tart derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.