Şimdi Ara

Aracın Kaç El Değiştirdiğini Nerden Ve Nasıl Anlaşılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlk sahibinden veya 3.sahibinden diyen çok bu nasıl anlaşılır?

• Sigortacınızı arayın. Araca kaç farklı kişi tarafından trafik sigortası yapılmış öğrenin. O şekilde anlayabilirsiniz.
  • crssover C kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam eyvallah
  • Bir de hangi km lerde muayeneden gecmis bunu nasil ogrenebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Bir de hangi km lerde muayeneden gecmis bunu nasil ogrenebiliriz?
    Hgsnin uygulamasını indirin telefonunuza ordan muayeneye kaç km’lerde girdiğini görebilirsiniz.
  • MOVISTAR kullanıcısına yanıt
    Ucretsiz mi hocam
  • quote:

Ucretsiz mi hocam
    6 tl ücreti var ama 2013 öncesini göstermiyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PatlıcanMusakka

6 tl ücreti var ama 2013 öncesini göstermiyor sanırım.

Alıntıları Göster
    En az 2013 model arac bakicaz o zaman

Uygulamayi kurdum hocam tesekkurler.
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    2010 modele kadar bakabilirsiniz aslında. İlk muayeneye 2013 te girdiği için
  • Scutigeromorpha kullanıcısına yanıt
    Mantikli hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: crssover

Sigortacınızı arayın. Araca kaç farklı kişi tarafından trafik sigortası yapılmış öğrenin. O şekilde anlayabilirsiniz.
    Artık göremezler diye biliyorum. Kişisel veri hukuku 2016 da resmen mevzuata dahil olunca gerek tsb şirketler idari tedbir , para cezası almamak için sistemlerini uyarladılar. Sigortacının görebileceği maksimum 05/03/2016-05/032017 döneminde x şirket kaskoludur. ... aralığınsa kasko yoktur vs 07/02/2019 tarihinde kazaya karışmıştır gibi farklı kişilerin sigorta yaptığını görebiliyorsa baştan hukuka aykırıdır.

Ben en son 2019 da hep sigorta kasko yaptırdığım acenteye gittiğimde kendi aracımızı sorgulattık sahiplik bilgisi yoktu sadece dönem dönem yapılan kasko sigorta bilgileri bir adette 2014 te kaza olduğu bilgisi vardı. Ancak tahmini olarak 1 yıllık kasko 6. ayda sona erdilip kalan prim iade alınmış 2 gün sonra yeniden kasko yapılmışsa vs ordan fikir alabilir

Polisler görebilir ama yapmak istemezler araç sorgulama gbt öğrenme vs işlem yapılınca zannımca onlara dönüşü oluyor bu işlemin yapılma sebebi soruşturma numarası nedir vs gibi tabi kolluk mensubu varsa daha iyi bilir. En basitinden hizmetleri şahsi işleri için kullanmak disiplin cezasını gerektirir.

• sigortacı sistemden bakıp anlar diye biliyorum
  • quote:

Ucretsiz mi hocam
    Hayır sanırım 8 liraydı
  • 5664 ten öğrenebilirsiniz
  • DETAY boşluk PLAKA >> 5664
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.