Şimdi Ara

BİTTİ ! Mecool Km2 Plus Lisanslı 4K Android Media Player Nays ile 1579 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
2.659
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ; Hepsiburada sitesinde mecool Km2 Plus Lisanslı 4K Android Media Player sepette %11 indirim ile 1779 TL üzerinden satılmakta .

Bu fiyata ek daha önce Nays kullanmamış ya da aylık alışveriş yapmamış kişiler %15 indirim ile 1579 TL alabiliyor . (iade tutarı maksimum 200 TL ) Son 7 8 aya baktığımızda fiyat muazzam, 2k altına satılmamıştı neredeyse . Ek olarak hesabınızda hepsipara var ise daha uyguna alabirsiniz . Nays ile yapılan ödeme sonucunda size kazı kazan hakkı veriyor , buradan şansınıza çıkacak TL yaptığınız ödemeyi daha da düşürecektir . Ben bu şekilde yaptığım ödeme ile 1564’e mal ettim . Cihaz özelliklerini yazmıyorum , netten bakabilirsiniz . Firma ile alakam yoktur . Diğer oynatıcılarda da indirim mevcuttur , isterseniz onlarda bakabilirsiniz . Son zamanların güzel bir fırsatı olduğu için paylaştım .

Mecool Km2 Plus Lisanslı 4K Android Media Player

https://www.hepsiburada.com/mecool-km2-plus-lisansli-4k-android-media-player-p-HBCV00002U4QSP?magaza=Techstorm&url_src=ios-product-detail

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffrisby -- 13 Kasım 2023; 1:9:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hayırlı olsun. Bende mi box 2. Nesil olanı aldım, nays ile en son 1126tl ye malettim.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mecool km2 plus için fiyat çok iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt

Aslında çok düşündüm fiyatı çok iyiye geliyordu ama forumda donma sorunu çok yaşandığını gördüm . + mecool hafıza avantajı daha iyi . Xiaomi 8 mecool 16 gb .

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Hocam güncelleme ile o sorun gideriliyor

• kosesoysahin K kullanıcısına yanıt

Valla giderildiğine dair en ufak bir yorum göremedim DH Tv Box Forum kısmında .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffrisby -- 12 Kasım 2023; 10:29:33 >
    Ben kullanıyorum ben bir sorun görmedim hocam alıp almamak sana kalmış ben sadece fikrimi beyan ettim

• Dream nova 2/32gb cihaz var 1382 TL şuan. Fp cihaz olduğunu söylemişti mert bey.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Teşekkür ederim yorumunuz için , hafızanın 16 gb olması sebebiyle tercih ettim .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffrisby -- 12 Kasım 2023; 10:37:44 >
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt
    1126 tlye nasıl aldınız bende almayı düşünüyorum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • fathTR kullanıcısına yanıt

İşlemcinin iyi olmadığını okumuştum ancak bildiğim kadarıyla normal Tv kanalları da izlenebiliyor , ek bir aparat gerekli mi bilgim yok maalesef .

• fathTR kullanıcısına yanıt

O cihazda Y4 işlemci var. Başlıktaki mecool km2 plus da x4 işlemci var. Mecool çok daha iyi bir cihaz.

Km2 plusta soğutucu tabaka ve x4 işlemci var Buda cihazın çok güçlü olduğunun kanıtıdr

• harubate H kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen N11’den 1500/300 kupon + Nays %15 iadesiyle almıştır

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Sepette %11 indirim+nays ile Hepsiburada dan 1232 TL ye aldım

Evet sırf bu yüzden tercih ettim. 2.elinden daha uyguna sıfır aldım.

• İşlemci isimlerine fazla takılmayın. S905X3 işlemcili Mi Box'tan S905Y2 işlemcili Tivo Stream 4K'ya geçtiğimde deveden inip ata binmiş gibi hissetmiştim resmen. Şimdi de Dreamstar Nova aldım, Y4 işlemcili.

Bu arada uydu alıcılı Android cihaz arayanlar için de Next Q-Play 4K 1290 liraya geliyor. Hibrit olarak iyi bir cihaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 12 Kasım 2023; 11:25:31 >
  • İndirim sona erdi gözüküyor . Alacak olanların kontrol etmesi uygun olur .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffrisby -- 12 Kasım 2023; 13:20:13 >

Böyle aldım

n11 de 1599 a düşmüştü, o saatlerde 300tl kupon vardı, nays da iade yaptı o fiyata geldi.

Aslında 1100tl ye gelirdi ama nays kampanyasında hakkımın bir kısmını kullanmıştım.

Ama şuanlık bu fiyata almanın imkanı yok.

Hem fiyatı 1599 dan 1850tl ye geldi, hem kupon artık vermiyor.

Ama piyasada 1550 civarında halen daha bulabilirsin, nays ile 1350 ye gelir yine. Acelen yoksa ve şansına güveniyorsan cuma indirimleri olacak birkaç haftaya orada şansını denersin.

Hocam sen çok bilgili bi abiye benziyorsun bu konuda. Araştırmak için şuan vakittim yok o yüzden bilenden bilgi alalım. Amazon- Youtube- iptv ve browser üzerinden maç yayını vs izlemek için cihaz lazım. Yüksek çözünürlük içerik izlerken takılmaması önemli 1.5k civarına bu attığınız cihazın sanırım (indirimlerle) alternatifi yok. Bu fiyatlara düşmezse Dream nova 2/32gb alınır mı? 2gb ram sıkıntı çıkarır mı bu cihazlarda?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.