Şimdi Ara

*** MAZDA TAKIMI *** (103. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.139
Cevap
1
Favori
109.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 98' Lantis 1.8 sahibiyim, aşağıdaki başlığa aracımla ilgili birşeyler yazdım, bakmak isterseniz buyurun;

http://forum.donanimhaber.com/m_6417418/tm.htm

Tüm Mazda'cılara selamlar, sevgiler...
  • Beni de Mazda Takımı'na üye yapabilirsiniz..
  • ARKADASLAR TAKIM DIYE BISEY KALMADI MILLET BI HEVESLE ACTI TAKIMDIR IVIRDIR ZIVIRDIR DIYE 1-2 GUN UGRANDI SONRASI BOS HALA ISTIYORSANIZ YAZABILIRIM ISIMLERINIZI

MAZDA TAKIMI SIMDI OLDUGU GIBIwww.benimaraba.com ADRESINE TASINDILAR GERCI OARAYADA PEK UGRADIKLARI YOK AMA YA KISACA MAZDA TAKIMI SALDIM CAYIRA MEVLAM GAYIRA OLDULAR

KIMSENIN BIRBIRINDEN HABERI YOK SON KURULAN TAKIM OLDU ILK DAGILAN TAKIM OLDU

• mazda takımının kapanmasına cidden üzüldüm. genelde bütün araçları araştırırım ve çoğu hakkında bilgim vardır. fakat mazda konusunda bu durum söz konusu değildir. mazda takımı sayesinde bu konularda da fikir sahibi oluyordum. neyse artık başka zmn başka başlıklarda inşallah
  • quote:

Orjinalden alıntı: cell-im

mazda takımının kapanmasına cidden üzüldüm. genelde bütün araçları araştırırım ve çoğu hakkında bilgim vardır. fakat mazda konusunda bu durum söz konusu değildir. mazda takımı sayesinde bu konularda da fikir sahibi oluyordum. neyse artık başka zmn başka başlıklarda inşallah

+1

Kardeş son açılan takım diyorsun ama 35 sayfa mesaj var
    Neyse yeni klübünüz hayırlı olsun

• Arkadaşlar sizlerden acil yardım rica ediyorum... bir hafta önce clio symbol dizel aracımı borçlarım yüzünden satmak zorunda kaldım ve elimde 8-9 milyar bir para kaldı bu paraya alabileceğim arabaları araştırdım ve yıllardan beri hep hoşuma giden ama bir türlü almaya cesaret edemediğim (yakıt ve pahalı parça yüzünden) mazda familia'da karar kıldım. bir kaç aracı gördüm ve dün akşam bir tanesinde karar kıldım. Doğru mu bilmiyorum ama araba 60 küsur km.de 98 model 1.6 ve görünüşü temiz. Sahibi mazda servisinde çalışan bir abi ve 5 yıldır kendisi biniyormuş. lastikler yeni değişmiş, kaportada biraz çizik var (sax mavi), koltuklar, göğüs temiz vs. param almaya yetmeyince bir kolaylık yapıp 8.5 peşin, 500 ytl x 2 ay senetle vermeye razı oldu. şimdi birincisi bu fiyat normal midir? ikincisi aracı almaya gidince bu modellerde bakmam gereken en önemli şey nedir? (dün akşam kapora verdim ama daha parayı verip arabayı almadım) bu akşam üstü gidip parayı verip arabayı alacağım. her ne kadar sahibi iyi bakmış olsa da ben anlayan birine göstermeyi düşünüyorum. bahçelievler yayla tarafında aracı gösterebiliceğim bir yer önerebilir misiniz? yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

• hey gidi mazda takımı

ne hallere düşmüşün...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bekir__ -- 14 Mart 2007; 9:17:23 >
  • Kapanmasına üzülürüm doğrusu. Bence Mazda hakettiği yerde değil. Daha yukarılarda olması gerekirken maalesef Türkiye'dew değeri bilinmiyor.
  • yazık......
  • kim kapattı yav bu kulubu. neden kapattı ?
  • 98 -97 klimalı abs li (tercihen de sunroof'lu) ama en önemlisi temiz, sorunsuz bir MAZDA LANTİS arıyorum. İzmir'de oturuyorum. Bilen varsa haber verirse sevinirim. Simdiden saolun arkadaslar...
  • mazdaaaa
  • cidden ya neden kapattılar burayı??
  • her mazdası olanın site açası geliyo galibada ondan

mazda3fanclub sitesine nooldu bu arada bilen varmı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: marvin

her mazdası olanın site açası geliyo galibada ondan
    mazda3fanclub sitesine nooldu bu arada bilen varmı?

teşhisin gayet güzel tebrikler_aynı teshisi sordugun sorunun sonunada eklersen cevabı bulmus olursun_bu arada merak ettim Türkiye de Mazda ile ilgili kac tane site var, distribütörlüğe bağlı olanları saymazsan sevinirim_ha bide sende İzmirli sin sanırım imzandan cıkarttıgım o, şu ana kadar çok güzel bulusmalar gerceklestirdik, İzmir de bicok degerli Mazdacı arkadasımız var ama ne yazık ki bizden haberi yok, yavas yavas o da olur diye umuyorum_konvoyumuza yeni araclar dahil etmek gercekten cok güzel bi duygu_senide günün birinde bu konvoyda görmek isteriz_

• :) dostum ben zaten üyeyim o siteyede, ama mazda3 konusunda hem bilgi hemde arşiv olarak m3fanclub kabul edersinki çok daha iyiydi, kaç yıllık arşivi bile yeterdi, inşallah kapanmamıştır...
    bu arada bı gruptaki mazdaıclarda ayrı bi site kurup oraya gittiler, mazdacılar kaodar webmasterlığa eğilmili başka marka yoktu galiba
  • ya orasıda kapanmadı sanırsam ancak pek ilgilenen yok onun için ödeme tarihlerini kacırıp duruyorlar durmadan, haliyle sitede kapanıp duruyor habire_yöneticilerin haberi yok neler olup bittiğinden, üyeler haber veriyor ne olup bittiğini öyle birseylerle ugrasmaya calısıyorlar_bu arada mazdaclubtr de pek aktif degilsin sanırım nick inde marvin degil galiba bulamadım cünkü orda, ucundan muhabbete dal bence arabalarda bi yere kadar, dostluk muhabbet cok daha önemli bence cok güzel toplantılar gerceklestiriyoruz bol katılımlı geciyor İzmir dısındanda katılımcılar oluyor_senide bu toplantılarda görmek isteriz_
  • ya niye kapandı mazda takımı ben daha yeni aldım bi 323 sedan oldumu şimdi arkadaşlar
  • hayırlı olsun kazasız belasız
  • quote:

Orjinalden alıntı: murdoc111

hayırlı olsun kazasız belasız

amin cümlemize kazasız belasız sürüşler
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.