Şimdi Ara

*** MAZDA TAKIMI *** (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.139
Cevap
1
Favori
109.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sevgili mazdacı kardeşlerim yaşım orta yaş olmasına rağmen bir arkaaşımın mazda arabasını çok beğendiğimden temmuz ayıunda bende alarak mazda saibi oldum.arabam 323 1.5 mazda sedan arkadaşımın arabasının rengine varıncaya kaar aynı şimdilik çok memnunum forumu yeni farkettim daha sonra tekrar fikirlerinizi paylaşmak istiyorum zaten biz mahallede iki kişik klubümüzü kurmuş olduk buradaki arkadaşlara selamlar ve eyvallah diyorum görüşmek üzere
  • quote:

Orjinalden alıntı: kotomak

Öyle deme be arkadaşım. Sanki bizim aldığımız 3 30 değil. Belki işim rahat ama bayağı az maaşım var.

Oda bi teselli be dostum, Allah'tan işin rahatmış.
    Bak biz haftada 6 gün çalışıyoz, cumartesi dahil, hemde sabahtan akşam 8'e kadar...

Suyumuz çıkıyo walla...

eeee mazda 3 almak için daha çok çalışmam lazım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tecniq

quote:

Orjinalden alıntı: kotomak

Öyle deme be arkadaşım. Sanki bizim aldığımız 3 30 değil. Belki işim rahat ama bayağı az maaşım var.

Oda bi teselli be dostum, Allah'tan işin rahatmış.
    Bak biz haftada 6 gün çalışıyoz, cumartesi dahil, hemde sabahtan akşam 8'e kadar...

Suyumuz çıkıyo walla...

eeee mazda 3 almak için daha çok çalışmam lazım...

Usta bir msn e çıksana.....
  • beyler mazda takımı oldugunuza göre bilirsiniz.bir sorum olacak.rx32 idi galiba hani su arkada küçük ters açılan iki kapısı daha olan mükemmel şaşalı spor arac.galiba 1.3 ve 200bg in üzerinde .bu motor hakkında bir bilgisi olan varsa benı aydınlatabilir mi.nasıl bir motor bu.turbo charge destegi nereye kadar bu arabayı güçlendirir.1.3 cc motora madem bu kadar güçlü bir motor koyabiliyolardı,biz neden 1.8cc yada 2000 cc ve max 150-160 bg araclar alıp,vergi ödemeye gelince kara kara düşünüyoruz.şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.
  • RX8'mi dedi birileri?
  • ben linkteki arabayı almayı düşünüyorum nasıl sizce görüşlerinizi bir alayım dedim
    http://arabam.e-kolay.net/testDetay.aspx?id=148
  • arkadaşlar aranızda yeniyim mazdanın yeni versiyonları ilgimi çekiyo ve ilk olarakta mazda takımına üye oldum şimdiden herkese merhaba
  • 1999 model 1.8 sedan Manuel
    çift airbag, abs olan bir araç buldum.
    fiyatı 12.000 ytl(en son)
    bu aracın yakıt tüketimi nasıldır. Ben 1,5 olanlardan arıyordum fakat o modellerde çift yastıklı abs li bulmak zor.
    mesela bu 1,8 modeli, toyota corolla 1,6 ya göre nasıl yakar.
    Mazdacılardan bu konuda yardım bekliyorum,
    Bu aracı alma konusunda yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafam

1999 model 1.8 sedan Manuel
    çift airbag, abs olan bir araç buldum.
    fiyatı 12.000 ytl(en son)
    bu aracın yakıt tüketimi nasıldır. Ben 1,5 olanlardan arıyordum fakat o modellerde çift yastıklı abs li bulmak zor.
    mesela bu 1,8 modeli, toyota corolla 1,6 ya göre nasıl yakar.
    Mazdacılardan bu konuda yardım bekliyorum,
    Bu aracı alma konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

Nedir bu araba? Astinamı? Familiamı? Practicamı? 626 mı? yoksa sadece 323'mü?

Acaba nedir nedir??? Aracın ne olduğu yazarsan yardımcı olmak sanırım daha kolay olcek

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kotomak -- 22 Kasım 2006; 21:16:24 >
  • He be abi yaaaa
  • araba 323 sedan 1,8
    120.00 km model 1999
  • tam ben mazda lantis almaya karar veriyorum elinizi ayağınızı çekmişsiniz forum dan yapmayın yaw....

gerçi hepsini okudum
    + - ne varsa aldım ama yinede merak ettiklerim yok değil. lantisler türkiyede kaç çeşit? 96-98 mi sadce ve konsoldaki değişiklikler hangi modellerde ve sabit mi? başka aralarında bi fark var mı? hepsimi 1840 115 hp?
    ayrıca bazı araba ilanlarında 1600 cc olanlarından bahsediliyo ya da 1800 cc? açıklama noooollluuurrrr
  • bu arada 2 tane 323 hb kullanıp 3. yüde tırın altında 10 gün önce mahvettim. içim yanıyooooo... ama en azından ne zamandı istediğim lantise saracağım kaskodan gelen parayla:)))) yani hep mazda aşığıydım aranıza yeni geldim :))))
  • Forever Mazda 323
  • 9 yıldır seve seve, tepe tepe kullandığımız mazda 323'e geçen hafta veda ettik. Tam 378000 kilometredeydi ve alan şahıs güle oynaya götürdü arabayı. Gözümden yaş geldi satışını imzalarken. Tabiki Japondan kopamadık. Bugün sıfır Suzuki Swift 4*4 alıyorum. İnşallah mazda gibi sorunsuzdurda senelerce bineriz.
  • bahsettiğim mazda 323 sedan 1,8 aldım
    Dün istanbuldan marmaris e geldim. ortalama kilometrede 20 ykrş yaktı.(şehirlerarası)
    konfor süper. 4 yastık, çekiş kontrol, abs,yol blg., disk-disk vs. herşey var. araçta.
    tek sorun içeri yol sesini fazla alıyor. lastikleri değiştirirsem biraz azalır belki.
    tecrübelerimi anlatacağım burada.
  • herkese merhaba kazasız belasız sürüşler dilerim

mazda 1995 model beyaz 323 familia kasa 1.8 115 hp resimlerini koyarım en kısa zamanda
    4 yıl önce aldım bir arkadaşımdan ve şuana kadar sadece ön amotisörler haricinde hiçbir sorun çıkarmadı arabam yağ gibi maaşallah :)
    herkese mazda tavsiye ederim

yaklaşık 20 sayfasını okudum bu konunun toplanmanız kolay olmamış ama iyi yapmışsınız bir arada durmakla :)

herkese tekrar merhaba

sevgilerle mazda dostlarına
  • ahhh ahh gitti güzelim mazda 626 136 hp 94 siyah arabam.. mecbur kalmasam valla satmazdım ama neyse şimdi kaldık 83 model bir audi 80 Turbo dizelin eline :) geçen bir test ettim 14.6 saniyede çıkıyor 100 km ye :S ne yapacam ben bununla yaw mazdam 8.5 en fazla 9 saniye diyordu .. neyse düşmez kalkmaz bir allah .. yaza tekrar alacam inşallah mazda bu arada lastik sesi konusunda 626 lar 323 lerden iyidir kafanızı fazla ağrıtıyorsa 626 tavsiye ederim.. nede olsa D class arabalar.. benim eski araba buydu :http://www.benimaraba.com/showthread.php?tid=217 şimdi sadece resimleri kaldı elimde :)
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.