Şimdi Ara

Max Payne 3 Video Ön İnceleme (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
109
Cevap
1
Favori
28.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inglizce parçalayacaz diye balıt falan denmese daha güzel olacak.. Balıt nedir yahu...Bullıt olacak o.. Her U, A olarak okunsaydı A ya gerek kalmazdı.
  • Ben hiç karanlık atmosfer göremedim bu video da umarım haksızımdır
  • Yılın en iyi oyunu geliyor. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonKyKiLLeR

Ben Max'i Teomana benzetiyorum :D

aynen,
    zaten Max payne 1 ile 90ların sonunda da teo nun en sağlam zamanları idi ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wol4onak

quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Sam Lake'in modelliğini görmedikçe Max Panye'e Max Payne diyesim gelmiyor.Keşke oyundaki modelliği bırakmasaydı. Sürekli o ilk oyundaki asi ve ukala karakteri arıyorum nedense.

[sizer=red]Max Payne 3 Video Ön İnceleme

bizim gibi dusunen baskasi yok mu yahu.. Max payne diyince aklima sadece ilk oyun geliyor. 2.deki adam maymuna benzemisti bu ondan da kotu! Mekan olarak da new york tarzi yerlerde karanlik kis atmosferi olmasi gerekirken cogu zaman sao pauloda mi gecircez?

+1

• heyecan ve sabirla bekliyoruz...
  • İnceleme güzel olmuş.

Ama gördüğüm kadarı ile ilk Max Payne deki (2. sini oynamadım) o karanlık ortam bu sefer yok. Ve tabi konuda biraz zayıflamış gibi duruyor (Hitman tarzı bir konu var). Bence Max kabus görmeye devam etmeliydi (kabuslarında karısı ve çocuğunu görmeli), hatta kabusları artmalı, ilaç kullanmadığında farklı fantastik yerlerde kendini bulmalı, ve düşmanları da degişmeliydi. Kabuslarında biraz cennet - cehennem temasını işleyebilirlerdi. Bu hikaye yazmak bu kadar zor olmamalı.

Genel olarak; artık tüm oyunlarda pastel renkli, yeşilliği bol olan, tropik ortamda, herkesi vur geç tarzından vaz geçilmeli. Bu yüzden eski oyunları çok özlüyor ve etkisini hala hissediyoruz. Saygılar

• Arkadaslar Youtube dan MacPayne 3 official traileri izleyin 2 .deki muzikle başlıyor bence müzikler yine karanlık müzikler müziklerden yana sorun yok . evet Brezilya'da trailarda hava hep güneşli ama gerek seneryo gerekse ara sahneler olsun bence karanlık olacak demek istediğim 1 ve 2. Oyundaki gibi korkarak oynayacaksiniz. Ben küçüktüm zamanında hep korkarak oynardim max payne serisini bence bu seferde karanlık bir oyun olacak
  • Sao Paulo'da geçecek bölümeri bilmem ama New York'da geçecek bölümlerin nasıl olacağını çok merak ediyorum ve çizgi romanlı anlatım çok hoştu ve Max Payne 3'de gene olacak galiba hikayeyi çok iyi aktarıyordu ve atmosfer hikayenin karanlık tarafını çok iyi yansııyordu.Max'in kel halini pek beğenmedim çok piskopat duruyor dedektif Max daha iyiydi bence.Bu oyunu çok bekliyorum beklentimi karşılayacağına şüphem yok.
  • eyer bu oyundada Gta 4 deki gibi grafiklerde veya benzeri sorunlar olursa lanet olsun der rocklarım :D
  • eyer bu oyundada Gta 4 deki gibi grafiklerde veya benzeri sorunlar olursa lanet olsun der rocklarım :D
  • çalan şarkıyı bilen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: victor_reznov

çalan şarkıyı bilen ?

Max Payne 2'nin sonundaki Credits şarkısını kastediyorsan "Poets Of Fall-Late Goodbye".Çok güzel şarkı hergün 5 defa dinlerimMart 2012'de tekrar aramızda olacak Max Payne
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42pckol!k42

undefined

yok videoda çalan şarkı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasta!

OYUN ERTELENDİ KONSOLLAR İÇİN MAYISA PC İÇİN 1 HAZİRANA ERTELENDİ.ROCKSTAR YENİ TANITIM VİDYOSUNU BUGÜN YAYINLADI YOUTUBE LİNKLERİ BU SİTEDE ÇIKMIYO O YÜZDEN SİZ KENDİNİZ GİRİN YOUTUBE'A GİRİN VE "Max Payne 3 - Targeting and Weapons Trailer. " YAZIN EN ÜSTTEKİNE TIKLAYIN VİDYONUN KEYFİNİ ÇIKARIN.YENİ GAMEPLAY VİDYOSU SÜPER'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nasıl ya martta çıkmayacak mı şimdi bu oyun
  • Max Payne 2'deki o atmosferi yakalayamadıktan sonra... Kel halini de sevmedim zaten.
  • Oyunun kalitesinden zaten şüphe yok.
    Hitman bile Türkçe altyazı desteği ile geliyorsa, Max Payne 3 hay hayli Türkçe gelir, gelmelidir zaten hacı.
  • Rockstar da olmasa, oyun oynayamayacağız arkadaş...
  • süper oyun olcak ama red dead redemtıon kadar güzel bir oyun olamıcak
  • red dead redemption hem rockstar tarihinin hemede TARİHİN en iyi oyunudur max payne 3 ve gta5 tede aynı başarıyı yakalayacağına inanıyorum.GTA zaten yeniden san andreas ta geçmesiyle ümitleri yeşertiyor.Max payne 3'ü ümitle beklemek için bu sebep bile yeter: "ROCKSTAR"
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.