Şimdi Ara

Max Payne 3 Video Ön İnceleme (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
28.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • inceleme için teşekkürler... marilyn manson'un şarkısıda cuk oturmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senseman62 -- 15 Ocak 2012; 13:01:00 >
  • çıksın artık yeter
  • Umarım beklentilerimizi karşılar.
  • heyacan dorukta.. az kaldı arkadaşlar sabır.. :)
  • ulen adam çok çökmüş yaa, çok yaşlanmış insan hep aynı kalacak diye hayal ediyo
    incelemeyi izlerken arkadaki müzik de tam moda soktu valla, deli gibi heyecanlandım. oyunda öncekilerdeki gibi müzikler olacakmış, umarım atmosfer de genelinde karanlık olur.
  • 3D seçeneği. Artık şart gibi. Yok mu? :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonKyKiLLeR

Ben Max'i Teomana benzetiyorum :D

hele o ölünce çıkardığı gırtlak sesi varya off aynı :D
  • Türkçe dil desteğini bende bekliyorum %1 ihtimal bile olsa.... Hani türkçe dil desteği olursa ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK sevinmeyi bir yana bırakın Rockstar games firmasının ne kadar kaliteli bir firma olduğunu bir kez daha ispatlamış oldu. Hele GTA V ve MaxPayne 3 için gerçekten heycanlanmamak imkansız...
  • inceleme harika olmuş elinize sesinize sağlık :)
  • her oyunda max 10 yıl yaşlanmış max payne 4 te 60 olur herhalde , ac: revolation'da olduğu gibi.
  • ulan arkadaş bf3 multi rehberini izledğimden beri hiç bi videodan zevk alamıyorum sadece onu bekliyorum kıymetlimissssssss :D
  • oyun çok güzel
  • Max adam karizma ya buarada animasyolar dehset yerde 360 derece dönmesi falan süper gerekten müthiş bir oyun geliyor.Sabırsızlıkla bekliyorum .Arkada çalan ilk şarkıyı bilen varsa yazabilirmi bide ?
  • İnceleme için teşekkürler.
  • kimse paltodan bahsetmemiş hcı paltosuz max payne olur mu
  • unchardet 4 en büyük rakibi olabilir
  • İlk yunlarındaki romansı ve filim gibi bir oynanış tarzını bulamayacağımız gibi bir his var içimde. Konusuda pek insanı çeken bir konuya benzemiyor keşke daha ilginç ve hırslandıran merak ettiren bir konu seçselerdi. Hani bazı oyunların içinde yaşarsınız ya ilk çıkan max payne lerde böyleydi. Karşımıza çıkan karekterlere en az max payne kadar kızıyorduk gülüyorduk..
  • Efsane sonunda geri dönüyor.Güzel bir ön inceleme olmuş , daha önce görmediğim Max Payne 3'ün videolarını da görmüş oldum.Teşekkürler.
  • yeni oyunun konusunda yılların verdiği yorgunlukla brezilyaya taşınan max abimiz zengin bir ailenin korumalık görevini yapıyor ve o ailenin kızını kaçırıyorlar videoya tıklamadan önce kızı fark ettiyseniz adriana limaya benziyor ya da direkt o... ben adriana limanın da oyunda yer alacağını duymuştum daha önce yani modellemelerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: nForcer

RAGE motorunun kullanıldığı oyunlar arasında Midnight Club Los Angeles'ı söylemediniz ya, ona biraz kırıldım. Umarım oyun çıktıktan sonraki video incelemede bunu dikkate alırsınız.

Neden kirildiniz acaba o kadar abartilacak bir olay degil oyunda efsane zaten cok Iyi olacaktir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.