Yüzbaşı
22 Eylül 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar merhaba. Bir ödevim var bankamatik yazıyorum. Hesap numarası ve Şifreyle giriş ve ayriyetten kartsız giriş var. Kartsız giriş alanını yapamadım. Whatsapp web mantığıyla aynı olucak telefondan okutucam QR kodunu hesaba bağlanıcak direk. Nasıl yapabilirim acaba yardımcı olabilecek varmı ?
Arkadaşlar merhaba . Bankamatik ödevim var ve makbuz yazdırmam lazım. printDocument , printDialog vs kurcaladım bayağı fakat çözüme ulaşamadım . dataGridWiev değil labellarla çalışıyorum database'dek değerler direk label'a gidiyor. En basiti Formu pdf e dönüştürüp çıktı almak gibi geldi ama onuda halledemedim . Yardımcı olablirmisiniz acaba ?
Arkadaşlar merhaba.
Şuan yazdığım bir bankamatik otomasyonu var. Sql den tanımladığım kullanıcı adı ve şifreyle programa giriş yapıyorum fakat müşteri bilgilerinin olduğu form'da (ad Soyad , Bakiye vs.) bu elemanları label'a tanımlayamıyorum. İnternetteki diğer örneklerden yola çıkarak birşeyler yapmaya çalıştım fakat olmadı.
Ad ve Soyad Database'de farklı sütunlarda tanımlı. Ad ve Soyadı label3'e bakiyeyi label8 e tanımlayacağım .
Yardımcı olabilirmisiniz acaba ?
Arkadaşlar Merhaba.
Bankamatik otomasyonu yazmam gerekiyor c# da. Ana Menüye butonları ekledim fakat formlar arası geçiş yaparken sadece 1 butondan geçiş yapabiliyorum. Şuanlık 7 form var her buton 1 forma geçmeli ama yapamıyorum ,. Yardımcı olabilirmisiniz acaba ?
Öncelikle iyi akşamlar diliyorum herkese..
Benim CNet marka bir modemim var . Wifi özelliği vardı sorunsuz kullanıyordum fakat kendi kendine Wifi gitti. Daha doğrusu kendi kendine demiyeyim amcam biraz modemin kabloları ile oynamış temizlik yaparken.
Ama kablolarda felan sıkıntı yok hepsi yerli yerinde.
Modem arayüzündende halledemedim sorunu bir türlü göremiyorum Wifi'ı telefondan felan .

Acaba çözüm nedir yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Teşekkürler.
Beyler bağyanlar öncelikle iyi akşamlar diliyorum.
Sizlere danışmak istediğim birşey var.
Bizim okulun forması doğa koleji ile aynı sadece armaları değişik .

Pantolona kadar herşey aynı . Benim danışmak istediğim şey ise bu okul formasının üstüne ne tür bir kazak giyebilirim ? Sadece T-Shirt gitmeyi sevmiyorum hep kazak felan giyiyorum fakat bu sene değişince üniforma ne giysem kararsızım . Ne renk birşey giymeliyim sizce ?
Şimdiden teşekkürler.
Beyler çok yakın bir akrabamın düğünü var..
Şık birşeyler giymek istiyorum fakat ceket istemiyorum..
Böyle yelek kombinleri varmı önerebileceğiniz ? Lacivert yelek olursa daha hoş olur ama illa lacivert olacak diye birşey yok siyah olmasın yeter ( Çok klasik oluyor siyah )

Şuan hoşuma giden bu var.

Boyum 1.86 bu arada kilom 62-63 felan..
Teşekkürler
Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar..
Başlıkta belirttiğim gibi Taksim'den yada Okmeydanından bahçeşehir'e en kısa sürede nasıl gidebilirim ? ve tahmini kaç saat sürer ?

Şimdiden teşekkürler..
Öncelikle iyi akşamlar konu dışı ahalisi..
İlk olarak 17 yaşımdayım.. Bu zamana kadar suratım da pek sivilce çıkmadı hatta yok denecek kadar az.. Çıkan ise ertesi gün iz bırakmadan gitti..
Bugün yemek yerken ablam söyledi suratına sivilce dolmuş diye.. Çok abarttığı kadar yok ama alın ve yanak bölgemde az da olsa var.. İleride kalıcı olabilir yüzünü özel jelleri oluyor onlarla yıka dedi..
Önerebileceğiniz düzgün , kaliteli bir jel varmıdır acaba sivilce için ? Yada sabun olur herhangi birşey ?
Teşekkürler iyi akşamlar..
Beyler kandilden önceki gün alkol alınca 40 gün cenabet gezme gibi bir olay varmış sanırsam ? Bu olay doğrumu acaba ?
Trollemek serbest fakat ciddi cevaplar da gelirse sevinirim..
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.025
İkinci El Bölümü Mesajları: 8
Konularının görüntülenme sayısı: 44.526 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 770 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.