Şimdi Ara

Max Payne 3 Video Ön İnceleme

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
1
Favori
28.742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      Max Payne'in karanlığın içerisindeki yolculuğu devam ediyor...

• Abi Max Payne hep sevmişimdir (Kel Hali Biraz daha hoşuma gitti) :D İnceleme için teşekkürler
  • I am Max Payne
  • Çıksada oynasak ya . Sabırsızlanıyorum
  • Rockstar'sa iş değişir.
  • konuyu görünce bir an çıktı sandım, direk 4 site birden açtım torrent'i bulmak için
  • Mobilden izleyemiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be zamanında az mı vakit geçirdim bu oyunun başında En çok max payne 2 yi sevmiştim şimdi ise 3. oyunun çıkacağını duyunca heyecanlandım umarım beklentileri karşılar özellikle oyunun türkiyede türkçe çıkması konusunda.
  • Benim de en büyük endişelerimden birisi önce ki oyunlardaki atmosferi koruyamamış olması,umarım yanılıyorumdur ve tadına doyum olmaz bir yapımla karşılarışırız.
  • türkçe olursa oyun muhteşem olur
  • Oyun mükemmel bir de türkçe olursa tadından yenmez tek korkum Gta 4 gibi kasması Rockstar bu konu üzerinde dursa iyi olur yoksa gene kimse oynayamayacak bu güzelim oyunu
  • Sam Lake'in modelliğini görmedikçe Max Panye'e Max Payne diyesim gelmiyor.Keşke oyundaki modelliği bırakmasaydı. Sürekli o ilk oyundaki asi ve ukala karakteri arıyorum nedense.

[sizer=red]Max Payne 3 Video Ön İnceleme

• o saçlar iyidi be abi..
  • sırf trailerdan bile yüksek bir beklenti içinde oluyor insan
  • Ben Max'i Teomana benzetiyorum :D
  • Türkçe altyazı olacak gibi hadi bakalım hayırlısı.
  • öncelikle ön inceleme için tesekkürler umarim oyunda türkçe dil destegi olur birde o karanlik atmosferden çok fazla ayrilmazlarsa iyi olur.....
    star

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CILGIN_TURK_96 -- 15 Ocak 2012; 3:04:20 >
  • MonKyKiLLeR
    15.01.2012 02:38:57

aynen :D
    --------

aynen beyler ben max i gunduz görmeye alışık değilim birde o ceket mi paltomu her neyse onun sağa sola zıplarken dalgalanmasını göstermezlerse hiç yapmasınlar :D
  • max payne 3 2012 bombalarından atmosferi değişti ama buda fena olmayacak gibi daha 3 çıkmadı ama 4. oyunda 2 ile 3 arasında olduğu gibi uzun yapmasınlar
  • Beklemek çok zor
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.