Şimdi Ara

Max Payne 3 Video Ön İnceleme (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
1
Favori
28.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Grafikler felan güzel ama sanki konusundan uzaklaşmış gibi geldi çünkü artık eskisi gibi New York'un karanlık sokaklarında çatışmıcaz yani o eski atmosfer yok oyunda
  • quote:

Orijinalden alıntı: victor_reznov

çalan şarkıyı bilen ?

Marilyn Manson - If I Was Your Vampire
  • quote:

Orijinalden alıntı: 42pckol!k42

Grafikler felan güzel ama sanki konusundan uzaklaşmış gibi geldi çünkü artık eskisi gibi New York'un karanlık sokaklarında çatışmıcaz yani o eski atmosfer yok oyunda

Kesinlikle... Şu videoyu izle özellikle sonunu

• çalan müziğin ismi ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

Mobilden izleyemiyoruz

Katılıyorum.mobilden izleme olayına biraz daha önem verseler cok daha güzel olacak.sonucta artık cogu kisinin elinde izleyebilecegi bir telefonu mevcut
  • ingilizce inceleme videosuna gerek yok turkçesini izleyin oyunda haraketleriniz da da kolaylaşır http://youtu.be/zIR_ci0Ar8k
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf1604

red dead redemption hem rockstar tarihinin hemede TARİHİN en iyi oyunudur max payne 3 ve gta5 tede aynı başarıyı yakalayacağına inanıyorum.GTA zaten yeniden san andreas ta geçmesiyle ümitleri yeşertiyor.Max payne 3'ü ümitle beklemek için bu sebep bile yeter: "ROCKSTAR"

Aman be kardeşim nedir bu Grand tehft auto yla MAX PAYNE 3 ' ü karşılaştırmanız ? Beğenmiyorsan oynamazsın olur biter sanki sana zorla gel yusuf şu oyunu oyna yoksa içmizde kalacak diyecekler sen gta v ' i bekle ha birde unutmadan söylemeliyim hem oyunu beğenmiyorsun hem de video ön incelemesine bakıyorsun garipsedim ....
  • Kimse Lütfen kusura bakmasin da Caaaaaanim karakterin içine etmişler birakmişlar...

Ne hikaye aliştigimiz hikaye, Ne Karakter aliştiğimiz sevdigimiz bekledigimiz Karakter, Ne atmosfer beklenen atmosfer Ne de Aliştigimiz Olmasi gereken Max payne..

Her kulvarda her alanda Mahfetmişler oyunu... Yillarca Bekledik max payne 3 çiksin max payne 3 çiksin max payne 3 çiksin diye diye beynimizi yedik... Bu mu yani ?

Bence baktilar İnsanlar max payne 3 gibi bir beklentinin içinde Biz bunu nasil paraya çeviririz dediler ve bu oyun çikti ortaya...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonKyKiLLeR

Ben Max'i Teomana benzetiyorum :D

Bende seni Brad pitt e benzetiyorum 8I
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.