Şimdi Ara

max 35000 dizel

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • masraf çıkarmayacak, max 6-6,5 lt/100 km yakacak, sedan ya da hatchback, biraz geniş bir araba arıyorum. Megane 3 hb beğeniyorum, başka tavsiyeniz var mıdır ? 80bini geçmezse iyi olur, uzun yolda kullanacağım günlük en az 100 km

• C sınıfında Megane II veya III, Mitsubishi Lancer, VW Jetta, en geniş iç hacme sahip araçlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyu

masraf çıkarmayacak, max 6-6,5 lt/100 km yakacak, sedan ya da hatchback, biraz geniş bir araba arıyorum. Megane 3 hb beğeniyorum, başka tavsiyeniz var mıdır ? 80bini geçmezse iyi olur, uzun yolda kullanacağım günlük en az 100 km

Merhaba ben 1 ay önce 2008 C4 Picasso aldım, inanılmaz memnunum. Daha önce Fiat Bravo 2004/ Seat İbiza 2007/ Opel Corsa 2012 model arabalarım vardı. Ama Picassodan sonra araba budur dedim. Hem yakıt hem konfor olarak bence mükemmel. 2007/2008 model 70.000/ 80.000 km'de temiz araştırabilirsin
  • Punto alinabilir . Hicbir konuda uzmez . Ama eskiden bu fiyata c sinifi arac alinirken simdi b sinifi alabiliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Punto alinabilir . Hicbir konuda uzmez . Ama eskiden bu fiyata c sinifi arac alinirken simdi b sinifi alabiliyoruz

aynen yahu orta sınıf geniş bir araba bu kadar da lüks olmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tyu

quote:

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

Punto alinabilir . Hicbir konuda uzmez . Ama eskiden bu fiyata c sinifi arac alinirken simdi b sinifi alabiliyoruz

aynen yahu orta sınıf geniş bir araba bu kadar da lüks olmamalı.

Bir golfun mazotlu otomatigi tır fiyatına satiliyor .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.