Şimdi Ara

Max. 2.5 m Suv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıfır suv araç almak istiyorum bu konularda acemiyim çokça model var. Maximum 2.5 milyona bana ne önerirsiniz? Otomatik vites olması çok önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brobiy -- 2 Nisan 2023; 9:30:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 2.5 yüksek bir mebla, orta segment premium mu istiyorsunuz büyük segment ana bir marka mı yoksa derdiniz elektrikli suv mu performans mı ekonomik mi ben size burada 15 farklı model önerebilirim ama sizin istekleriz daha spesifik olmadıkça hiçbir işe yaramaz örneğin şu an benim SUV almak için 2.5 milyonum olsa yeni X1 sıfır alıp geçerim ama burada 2.5 milyona haklı olarak X1’in yüzüne bakmayacak çok insan vardır.

Kısacası ne istediğinizi belirtmeden size yardımcı olamayız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-kia-2022-kia-ev6-long-range-gt-line-4x4-plusmeridian-plusotonom-plussogutma-1075341380/detay

• tcadongusu T kullanıcısına yanıt

mümkünse bana 15 farklı model yazınız. benim amacım aracı en kısa sürede almak. bazı beyilerde araç yok ve uzun süre bekletiyorlar. arabalardan anlamıyorum. alım satım yapmıyorum kendim kullanacağım. isteğe bağlı özellik olarak sadece otomatik vites olmasıdır. elektrikli şimdilik pek tercih etmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brobiy -- 3 Nisan 2023; 10:41:3 >
  • https://www.sahibinden.com/arazi-suv-pickup/benzin,hybrid/otomatik?pagingOffset=20&a277_min=2022&a6=32466&sorting=price_desc&a107181=1209954&a107181=1209956&price_min=2300000&price_max=2600000

Max. 2.5 m Suv

• brobiy kullanıcısına yanıt
    Yeni X1: Güzel tasarım, SUV’ye göre dinamik sürüş ve yeni teknoloji
    Yeni Q3: Tasarım, Teknoloji, Yüksek kmde nispeten kolay bakım
    Yeni GLB: Güzel tasarım, konforlu sürüş segmentine göre geniş bagaj ve arka koltuk hacmi, bakımı uygun ve çok tuzlu değil
    DS7 Crossback: Üsttekilere göre çok daha geniş ve ferah, üst segment araç tasarımı ve teknolojisi fiyata göre tatmin edici. Fransız olduğunu unutmamak lazım uzun süre binilecekse
    Discovery Sport: Bu fiyata alabileceğiniz en dikkat çekecek araç, ferah yüksek sürüş pozisyonu fakat teknolojisi yeni araçlara göre bir tık eski ve yüksek kmde saatli bombadan hallice olabilir.
    XC40: Volvo ferahlığı, zamansız tasarım ve volvo güvencesi, biraz dar bir araç teknolojisi de eskimeye başladı
    Üstte yazdıklarım hepsi 2020 model ve üzeri 2 milyon küsür vermek zorunda değilseniz HR-V, Tucson, Sportage, Cupra Formentor, Ateca, Tiguan da bakılabilir bunlar da 1.5 milyon civarı. Arayışınızda kolay gelsin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Sarı sitede arazi araçlarında max. 2.5m yapıp otomatik vitesi işaretliyorsunuz.

• 2.5 milyon olup manuel vitesli araç var mı tr piyasasında?

• commandx C kullanıcısına yanıt

hot-hatch'ler falan vardır hocam, niye olmasın?

https://secure.sahibinden.com/cs/tloading?returnUrl=https%3A%2F%2Fwww.sahibinden.com%2F1088067201

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 24 Nisan 2023; 15:5:30 >
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    S200ler var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • adam SUV demiş S200 yazıyorsunuz.

Okuma yazmanız da yok sanırım.

Hoş 2.5m'a otomatik diye de yazmış troll gibi.

2023 santa fe

2023 bmw x1

2023 audi q3

ds7 crossback e tense 4x4 hybrid o paraya alınabilecek en iyi 0km araç.

hem premium hem manyak dolu hem 4 çeker hem düşük hacım hem de az yakıyor.

arabada her şey var.

• jquidd J kullanıcısına yanıt
    Sizin mi yok acaba?
    2.5m Manuel araç var mı diye sorulmuş

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • o fiyata tek mantıklı seçenek lexus rx

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.