Şimdi Ara

1.000.000TL dizel egea cross urban otomatik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
60
Cevap
0
Favori
6.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 aydır araştır, araştır.. Hiç bir bayide araç yok.

Tüm araçlar al-satçılarda.

Bekledikçe fiyatlar 50-100 arası yükseldi.

Egea cross 1.6 dizel urban otomatik kovaladım uzun zaman.... 1 altına kimse inmedi sıfır araç için.

Niyeti bozdum, alacağım en sonunda bugün, yarın ilk denk geleni.

Çok büyük bir hata mı yapıyorum 1.000.000TL dizel egea cross urban otomatik 

Araç alındı. Alındığı hafta sıfır fiyatlara zam geldi ve yine üzerine 40-70 koydu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baba Naber -- 12 Haziran 2023; 13:36:20 >

• Geçen ay 18binde c5 aircross aldım o fiyata. 940a arkadaş sıfır c3 aircross için anlaştı. Egea güzel araç ama 1 milyon eder mi?
  • RaptorFX kullanıcısına yanıt

Hocam dün bayide C3 Aircross inceledim hiç beğenmedim. Tasarımı bana hiç hitap etmiyor. Aksine Egea Cross'u daha çok beğeniyorum. 1.6 130hp otomatik Cross tercih ederim.

• Egea ya 1M veren de! ne bileyim…
  • Panthér kullanıcısına yanıt

Sıfır olarak o paralara alternatif yok. Zaten bayilerde araç da yok .

1m oldu 100k değerinde....

Piyasayı bilmediğinizi varsayıyorum.  

• Skayn kullanıcısına yanıt

Ben de Egea HB aracımı değiştirecektim, 10 gün bayi bayi gezdim. Çok araç baktım, özellikle Crossland ve C3 Aaircross (bana göre) Egea HB ile mukayese edilecek araçlar değiller, özellikle arka koltuklarına oturun ne demek istediğimi anlarsınız. Egeanın arka koltukları bu iki araca göre çok çok daha rahat ve konforlu.

• RaptorFX kullanıcısına yanıt

c3 aircross amortisör veya yaydan dolayı aşırı esniyor. Bir gram güven vermedi.

Gaza basıyorum ön kalkıyor. Frene basıyorum arka kalkıyor.

Araç sıfır gibi bir şeydi. Arkamı döndüm kaçtım  

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-fiat-2023-model-fiat-egea-cross-1.6-mjet-urban-dct-1099598979/detay

Bu araç için öğle saatlerinde gideceğim.

• Dandik egea 1 milyon olmuş şaka gibi
    O kokpit nedir öyle gözlerim kanadı
  • Baba Naber kullanıcısına yanıt

Hocam alın geçin bence … Yarına pahalancak zaten kullandığınız kar kalır.Kiralık olarak 1.6 dct kullanmıştım baya beğenmiştim 1.000.000TL dizel egea cross urban otomatik 

Ne diyeyim; güle güle kullanın.
  • Yazık günah verilen paraya. Geldiğimiz noktaya bak
    Aldım geçtim valla beyni kapatıp.
    Düşününce ayaklar geri gidiyor.

Hayırlı olsun. Allah güzel günlerde sağlıkla ve mutlulukla binmeyi nasip etsin. Parça ve usta sıkıntısı olmaması ve güzel motoruyla kafa rahat kullanacağınız bir araç olacağı kesin.

• Egeaya 1 milyon vereceğime ölürüm daha iyi.

• Ken Block43 kullanıcısına yanıt

Buyuk konuşma...

• tafo0911 T kullanıcısına yanıt

O fiyata egea almam hocam. 210 bine aldığım Astra kdan devam ederim daha iyi :D

• Egea her sene zaten 200bin verilir mi? 400 bin verilir mi? 500bin verilir mi? Derler her sene. Boşverin hayırlı olsun
  • egea 40 bin dolar, dışarıda bu fiyata lüks suv satıyorlar

• Ulan şuan bindigimiz dandik arabaları satsak aynı paraya yurtdışında d ve e segment araçlara binebiliyoruz saçma sapan fiyatlı evler var Türkiye'de tüm varlıkları satıp yabancı bir ülkede çiftlik hayatı yaşamak istesek üstüne para kalır ama burda o paraya standart altı yaşıyoruz resmen
  • "1 milyona b segment araçlar göreceğiz" dediğim günlere geldik işte.

• geçen sene full passat aldım o paraya

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.