Yarbay
17 Eylül 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 1)
Gönderileri

başlıktaki monitörü kullanıyorum, bir sorunum var.

Pc çalışırken monitörü kapatıp açtığım zaman görüntü gelmiyor, pc yi kapatıp açınca görüntü geliyor. Bu sorun neyden kaynaklanır? Nasıl düzeltirim?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/fc/f2/84/fcf28488ec5af4813a46f69fd98da414.png&t=0&width=480&text=1

msi h370m bazooka anakart kullanıyorum. bir kaç gündür tpm ayarını açtığım halde windows görmüyordu. Belki bilmeyenler olur diye bu konuyu açtım

intel için PTT

amd için dTPM açılması gerekiyor.

eksik araştırma yapmış olabilirim fakat internette bir türlü bulamadım, deneyerek sonuca ulaştım.

850₺ ye 9. Nesil xbox kontrolcüsü alacağım fakat merak ettiğim, masaüstü pc de bluetooth yok acaba kablo ile bağlayıp oynayabilirmiyim. Yoksa kablo sadece şarj için mi

arkadaşlar max. 5.500tl bütçem var, ipad ve kılıflı klavye almak istiyorum fakat hiç anlamıyorum bu ipadlerden. siz bana ne önerirsiniz.

İphone mail programında outlook kullanıyorum. Eşitleme sorunları diye bir klasör var çok araştırdım nasıl gizlenir bulamadım. Bu klasörün görünmez olması gerekiyor. Yardımcı olabilecek arkadaşlar ilgilenirseniz çok sevinirim.
Elimde 512 gb 1 tane m2 hdd var. Performans artırmak için raid kurulum mu yapmam gerekiyor yoksa raid kurulum 2 hdd ile mi oluyor
Maximum 6.000 ₺ ye oyun için laptop önerirmisiniz. Teşekkürler
Ağırlıklı oyun oynuyorum. İntel olmak şartıyla bana 2800₺ ye kadar işlemci önerirmisiniz.
iMoviden çok memnunum fakat dikey video konusunda çok başarısız. Buna alternatif olarak önerebileceğiniz başka program var mı. Ücretli olması sorun değil sadece uygulama içi satın alım olmasın. Ek olarak iclouddan müzik dosya vb çekebilsin.
Max. 800₺ ye tablet önerirmisiniz. Sıfır olması gerekiyor.
Hakkında
İlgi Alanları: Boks. Atıcılık. Yüzme.
Forum İmzası:

Unutun tüm dediklerimi.
Yıkın, diktiğiniz heykellerimi.
Şimdi rahat bırakın beni...
Hakkımda:
Bir kalbim var ki, benim, sevdiğinden burkulur; kahredenden ziyade, sevilenden korkulur . . .
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
BMW x6
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PS4 PRO
Takım
Trabzonspor
World of Warcraft
TV
Samsung
Klima
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
iPad
Notebook
Msi
LOL
Volibear
İşlemci
İntel
Anakart
Msi
Sabit Disk
SSD
Ekran Kartı
Nvidia
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.020
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 342.898 (Bu ay: 405)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 258 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.