Şimdi Ara

MASUM - Haluk Bilginer & Ali Atay - BluTV (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
390
Cevap
5
Favori
21.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İstanbul Devlet Tiyatrosunun "Bayrak" oyununu izleyenler var mıdır? Tiyatroyla dizinin bazı sahnelerini çok benzettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: purple

İstanbul Devlet Tiyatrosunun "Bayrak" oyununu izleyenler var mıdır? Tiyatroyla dizinin bazı sahnelerini çok benzettim.
    Senaristleri aynı zaten, kendi oyununu dizileştirmiş biraz Berkun Oya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gye_Baek kullanıcısına yanıt
    Vay, bunu bilmiyordum. Bilgi için teşekkürler:)
  • Diziyi çok geç izleme şansı buldum keşke daha önceden izleseydim dedim Baya iyi olmuş 2. Sezonunu dört gözle bekliyorum
  • Sonunun daha vurucu bitmesini beklerdim, bazı şeyler havada kaldı gibi hissettim. Onun dışında gayet güzel bir yapım olmuş.
  • Bölümleri internette bulabiliyor muyuz? bilen varsa pm de atabilir
  • finali daha iyi olabilirdi.
  • güzel bir dizi değil çok. çok boş vakit varsa izlenir onun haricinden bir şey kaybedilmez izlenmezse.
  • balon izlemeyin izlettirmeyin...
  • sonda ne oldu anlamadım ızleyen bırısı aydınlatabılırmı?
    cok sacma geldı bana
  • Geçen gün 3 kez izledim gene hayran kaldım oyunculuklara.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tamamını sadece bir gecede bitirmiştim. Sürükleyiciliği çok çok lezzetliydi, oyunculuklara yorum yapmak haddime bile değil ama çok çok iyiydi.
  • dizinin ilk 6 bölümü ne kadar heyecanlı ne kadar merak uyandırıcıysa , son 2 bölümüde o kadar kötüydü. Çok daha iyi bir final olabilirdi , resmen oldu bittiye getirmişler.

Haluk bilginerin oyunculuğuna laf yok , Okan yalabık zaten kendini ispatlamış biri , Ali Atay zaten mükemmel biri , 7,5/10 puan alır benden dizi. Keşke sonu daha iyi olsaydı 9/10 olurdu o zaman
  • 1*3

Psikopat ailesi... Dizinin adı Psikopat Ailesi olmalıydı.

Ayrıca Ali Atay bildiğin Mecnun’un birazcık daha ciddi halini oynuyor. İyi bir oyuncu değil bence Ali Atay.

1*7

Ne lan bu, Palu ailesi mi yoksa? Palu ailesi bile bu diziyi izleyip “ulan bu nasıl bir gavatlık, bu nasıl bir ahlaksızlık?” diye yorum yapmış diyorlar...

1*8

İzlediğim en iyi dram dizisi olabilir. Çok beğendim. Çok güzel bir kurgusu vardı. Dizi boyunca “zaten farkındaydım” diye düşündürtüp dizi sonlarına sonra tokat manyağı yapıyor sizi dizi. En azından bende öyle oldu. İçimde bıraktığı uktelerin sayısı o kadar çok ki dizsem buradan köye yol olur.

Puanım: 8.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lifeless. -- 4 Aralık 2019; 2:12:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: Lionel Fusco

Neye tepki gösterdiğinizi çözemedim, ülkemizde standart bir dizi 100 dakikadan kısa olmuyor. Bir anda 40 yapacak değiller ama 60-65'e indirmek zor değil

100 dakikayı öp başına koy.Geçen adı neydi şimdi hatırlamıyorum ama 2 sezonluk bir dizi görmüştüm her bölümü istisnasız 2 saat 35 dk( 155-160 dk) ve her sezon 30 bölüm civarıydı.Ne anlatıyor bunlar bu kadar sürede anlamak güç valla.

Alıntıları Göster
    Cevap basit aslında:

• Dizi kapanışında çalan müziği ne yaptıysam da bulamadım. Shazam ve sounhound ile de arattım. Youtube'da Spotifty'da el yordamıyla aradım bana mısın demedi. Bilen varsa söylerse makbule geçer.

• Yeni izleme şansım oldu merak uyandırıcı sürükleyici bir yapım olmuş. Oyunculuklara diyecek sözüm yok zaten ve sansürsüz izlemek ayrı bir keyif kesinlikle.
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    Sansürsüz nereden izleyebiliriz?

• quote:

Orijinalden alıntı: capo di capi

Sansürsüz nereden izleyebiliriz?
    Ben Netflixden izledim
  • Özgü® kullanıcısına yanıt
    Wow şu anda sinemalarda oynayan film Netflix'te var mı?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.