Şimdi Ara

Mass Effect ? [PC ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 ay
  • Cevaplayan Üyeler 14
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 3 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • SturmpioneeR (3 mesaj) R-10 (2 mesaj) psycho90 (2 mesaj) Absnthe (1 mesaj) siberarmi (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16 mesaj) Mobil (2 mesaj)
  • @
2 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> RPG/FRP >> Mass Effect ? [PC ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    8651 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Yeni Mass Effect Oyunu Geliştiriliyor

N7 günündeki tek Mass Effect duyurusu Mass Effect Legendary Edition değildi. 

BioWare, eski tecrübeli (veteran) ekiple birlikte Mass Effect serisinin yeni oyunu üzerinde çalıştığını resmi olarak duyurdu.

Stüdyo genel müdürü Casey Hudson tarafından yapılan açıklama:

"Bugün aynı zamanda Mass Effect evreninin bir sonraki büyük oyunundaki çalışmaların da başladığını resmen duyuruyoruz! Şu anda projenin ilk aşamalarında olduğumuz için pek fazla bilgi veremiyoruz, ancak vizyonumuzu paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz."

"Mass Effect benim için yıllar süren bir çalışmayı ve sayısız özel hatırayı temsil ediyor. Bu yüzden her yıl N7 Gününü tüm dünyadaki oyuncularla kutlamak için kendimi çok şanslı hissediyorum. Yıllardır bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz. Birlikte sürdüreceğimiz macerada Mass Effect evrenindeki favori anları yeniden yaşayacağımız ve yenilerine imza atacağımız için sabırsızlanıyorum!" 

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yeni_Mass_Effect_Oyunu_Gelistiriliyor-106179.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 7 Kasım 2020; 19:44:33 >

|
    |

• Binbaşı
    1205 Mesaj

Favori oyunum olarak heyecanliyim :) sabırsızlıkla bekliyoruz.

|
    |
  • Yarbay
    8651 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    |
    |

• Binbaşı
    1873 Mesaj

Normandiye dönmek güzel olacak...

|
    |
  • Yarbay
    3227 Mesaj

Orayı yıkarlar sabırsızlıkla bekliyorum.

|
    |
  • Emekli Yönetici
    12302 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1262 Mesaj

Teaser geldi   

Mass Effecet 3 deki Destory Ending canon gibi gözüküyor, Liara daha yaşlı gibi gözüktü gözüme.Galiba ölü bir Reaper'in üstünde yürüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 11 Aralık 2020; 12:15:9 >

• Yarbay
    2877 Mesaj

Video sonunda yerden N7 parçasını alan Liara Tsoni herhalde. Bioaware iki rpg birden geliştiriyor altından kalkabilirler umarım, yarım yarım iki oyun çıkarmasınlarda.

|
    |
  • Yüzbaşı
    330 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

Teaser geldi   

Mass Effecet 3 deki Destory Ending canon gibi gözüküyor, Liara daha yaşlı gibi gözüktü gözüme.Galiba ölü bir Reaper'in üstünde yürüyor.

4 olabilir.

|
    |
  • Çavuş
    56 Mesaj

Lütfen daha fazla batırma EA güzel bir devam oyunları oynayalım. Dragon Age ile Mass Effect serisinin yeri çok ayrı. Yaşattığı deneyim harikaydı hikaye ve sunumu, atmosfer, rpg öğeleri, müzikler ve her companionı ayrı sevdik. Umarım yine aynı tatda oynarız

|
    |
  • Yarbay
    8818 Mesaj

En ufak umudum yok  

|
    |
  • Binbaşı
    1679 Mesaj

Gelsin oynarız 

|
    |
  • Yarbay
    4906 Mesaj
    Hobaaaa görünüşe göre Andromeda’yı yok sayıp veya askıya alıp 3’ün sonundan devam edecekler. Bi yandan çok sevindim ama bi yandan da Andromeda’da olacakları da merak etmiyor değildim, o tarafta gizemli konular ve ırklar bırakmışlardı. COD serisinin zamanında sırayla bi MW bi BO yaptığı gibi Bioware de bi Samanyolu bi Andromeda oyunu yapabilir belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı
    1262 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Hobaaaa görünüşe göre Andromeda’yı yok sayıp veya askıya alıp 3’ün sonundan devam edecekler. Bi yandan çok sevindim ama bi yandan da Andromeda’da olacakları da merak etmiyor değildim, o tarafta gizemli konular ve ırklar bırakmışlardı. COD serisinin zamanında sırayla bi MW bi BO yaptığı gibi Bioware de bi Samanyolu bi Andromeda oyunu yapabilir belki

Hocam oyunun yapımcılarından birisinin twiti şu şekilde

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/0a/24/a5/0a24a52e24eee73aa3edcdefb3d200f5.jpg&t=0&width=480&text=1

Galiba 2 oyunu birleştirecekler? Bakalım ellerine yüzlerine batırmazlar umarım.Ayrıca teaserin başında 2 galakside gözüküyor dikkat ediyorsan Samanyolu ve Andromeda galaksisi

Teaserda Reaper yapımı relayların yok olduğunu görüyoruz buda oyunun Destory Endingi canon kabul ettiğini gösteriyor,Konsept artlardan görebildiğimiz üzere Samanyolunda yeniden inşaa ediliyor relaylar belkide galaksiler arası relay yapacaklar?

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/a7/91/09/a791095d4fc4c2f67b82e6add21f9f29.png&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 12 Aralık 2020; 0:27:39 >

• Yarbay
    4906 Mesaj

Hocam gerçekten böyle bir şey olursa çok sevinirim, umarım gaz almak için söylenmiş olmaz  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    SturmpioneeR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1262 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

Hocam gerçekten böyle bir şey olursa çok sevinirim, umarım gaz almak için söylenmiş olmaz  

Aynen öyle

Şuan yapımın çok başlarındalarmış rahat 2 yıldan fazla var oyunun çıkmasına bakalım ellerine yüzlerine bulaştırmazlar umarım Mass Effect çok sevdiğim bir seri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SturmpioneeR -- 12 Aralık 2020; 0:28:59 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1654 Mesaj

Star Citizen gibi gemiyi sürebilmek olmalı artık, antika usül oynanışlar istemiyorum.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,969
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.