Şimdi Ara

It Takes Two [PC Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
7.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

It Takes Two’da hayatınızın en çılgın yolculuğuna çıkın. Remote Play Together ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet ederek neşeli ve karışık ortak oynanış zorluklarıyla yüzleşin. Kendi türünde çığır açan bu platform macera oyununda tek bir gerçek var: Birlikte daha iyiyiz.

Ortak oyun için tasarlanan ve kendi türünde çığır açan platform macerası It Takes Two’da hayatınızın en çılgın macerasına çıkın. Remote Play Together / Friend's Pass ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin ve neşeli bir şekilde karışıklık yaratan çok çeşitli oynanış görevlerinin birlikte üstesinden gelin. Bir büyüyle oyuncak bebeklere dönüştürülen iki insan olan Cody ve May ile gergin bir ilişki yaşayarak oynayın. Birlikte her köşede bilinmez bir şeyin saklandığı fantastik bir dünyada sıkışıp kalıyorlar ve parçalanan ilişkilerini ister istemez kurtarmaları gerekiyor.

Her yeni seviyede eşsiz ve bağlı karakter yeteneklerinde ustalaşın. Çok sayıda beklenmedik engellerde ve kahkaha dolu anlarda birbirinize yardım edin. Gangster sincapların tüylü kuyruklarını pataklayın, bir çift külodu uçurun, hareketli bir gece kulübünde DJ’lik yapın ve büyülü bir kar küresinde kızakla kayın. Anlatım ve oynanışın eşsiz mecazi bir deneyimle birbirine karıştığı, içten ve eğlenceli bir hikayeyi yaşayın.

It Takes Two, ortak oyunda endüstrinin lideri olan ödüllü stüdyo Hazelight tarafından geliştirildi. Onlar sizi çılgın ve büyüleyici bir yolculuğa çıkarırken tek bir gerçek var: Birlikte daha iyiyiz.

Tamamen ortak mükemmellik — Remote Play Together / Friend's Pass ile bir arkadaşınızı ücretsiz oynamaya davet edin ve tamamen iki kişi için tasarlanan heyecan verici macerayı yaşayın. Bölünmüş ekranlı oynanış ile yan yana veya çevrimiçi ortak oynama arasından seçim yapın ve ilerlemek için tek yolun birlikte çabalamak olduğu, sürekli değişen zorluklarla yüzleşin.

Neşeli ve karışık oynanış — Çıldıran elektrikli süpürgelerden nazik aşk gurularına kadar karşınıza ne çıkacağınızı bilmeyeceksiniz. Kendi türünde çığır açan zorluklar ve her seviyede ustalaşılması gereken yeni karakter yetenekleriyle, interaktif hikayenin sınırlarını zorlayan oynanışın ve anlatımın mecazi birleşimini tecrübe edeceksiniz.

İlişkilerin evrensel hikayesi — Karşılıklı geçinmenin ortaya çıkaracağı zorlukların dokunaklı ve içten hikayesini keşfedin! Farklılıklarının üstesinden gelmeleri için Cody ve May’e yardım edin. Tuhaf ve sevimli karakterlerden oluşan kadroyla tanışın. Güçlerinizi birleştirin ve birlikte maceraya çıkın!

A Way Out geliştiricisi Hazelight'ın yeni co-op macera platform oyunu It Takes Two için incelemeler yayınlanmaya başlandı.

PlayStation 5 Metascore 90

Game Rant 100 

GamesBeat 100

GamesRadar+ 100

Game Revolution 95

XGN 93

4Players.de 91

Jeuxvideo.com 90

Digital Trends 90

PlayStation LifeStyle 90

Slant Magazine 90

GamePro Germany 90

Gamer.no 90

Screen Rant 90

TheGamer 90

Multiplayer.it 87

GameByte 85 

WellPlayed 85

Push Square 80

VGC 80

Wccftech 80

Press Start Australia 75

Xbox Series Metascore 89

VG247 100

God is a Geek 100

Gfinity 100

TheXboxHub 100

Game Informer 93

Jeuxvideo.com 90

MGG Spain 90 

Eurogamer Italy 90

Vandal 86

Stevivor 85

TrueGaming 85

GAMINGbible 80 

TheSixthAxis 80

AusGamers 75

Windows Central 70 

PC Metascore 87

PC Invasion 95 

Millenium 95

PC Invasion 93

Jeuxvideo.com 90 

Shacknews 90

Jeuxvideo.com 87 

SpazioGames 83

GRYOnline.pl 80 

PC Gamer 80

It Takes Two 26 Mart'ta PlaySation 5, Xbox Series, PlaySation 4, Xbox One ve PC (SteamOrigin) için çıkacak.

It Takes Two Oynanış Fragmanı

It Takes Two ‘Birlikte Daha İyiyiz’ Fragmanı

Friend's Pass Sistemi

It Takes Two [PC Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 26 Mart 2021; 19:38:34 >

• Güzel oyun ama ea play eklenmesini bekleyeceğim.İlk etapta basic eklenmez ama...
  • Pro ya eklenir ama basic biraz süründürür :)

• Oyuna sahip olan varsa Friend's Pass'im ile coop oynamaya hazırım.  

• Sp!deR kullanıcısına yanıt

Oyunu Bende senin gibi Steam'den It Takes Two - Friend's Pass olarak yükledim.Bakalım oyunu alan bir kaç babayiğit bulabilecekmiyiz : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 26 Mart 2021; 18:22:31 >
  • It Takes Two [PC Ana Konu]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 26 Mart 2021; 19:37:27 >
  • -Prometheus- kullanıcısına yanıt

Friend's Pass ile ilk chapterı başka Friend's Pass yükleyenlerle oynayabiliyorsun. Öyle yaptım gerçekten keyifli olmuş yalnız 280TL çok pahalı. Bölgesel fiyatlandırma olsa 61TL direkt alırdım.

• Tek oynanmiyormu ya cok tatli oyun hayran kaldim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KılarkGeybıl

Tek oynanmiyormu ya cok tatli oyun hayran kaldim

A Way Out gibi buda 2 kişi ile oynanıyor.Tek kişi malesef oynanmıyor.Oyun baya güzel ama fiyatı çok fazla.279 tl değilde max 90 tl civarında olsaymış tamammış.

• Çok güzel söylüyorsunuz ama ea gibi bir firma bölgesel fiyatlandirma yapar mi ki dediginiz gibi ederi max 90 tl olmaliymis.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KılarkGeybıl

Tek oynanmiyormu ya cok tatli oyun hayran kaldim

A way out u iddia üzerine tek bitirmiştim,split screen bazı böiümler keyboard kiminde gamepad geçişi zorunlu hale geliyor,sonda bir motor takip bölümü hariç fazla zorlamıyor ama burda aksiyon tamamen arcade platform üzerinden gidiyor denemesi pek zevkli olmaz.

• Tek oynanmıyor mu beyler ?

• Rwenzori kullanıcısına yanıt

Tek oynanıyor ama zevk alamazsın.2 karakteride tek tek kontrol etmen lazım.Oyunu eş tabanlı yapmışlar.Hareketli oyun.

• Güzel oyuna benziyor arkadaşla niyetlendik ama çok pahalı

• Merhaba. Oyunu yükledim ancak tek pc üzerinden 2 kişi oynamak istiyoruz. Player seçme aşamasında oyuncu 1 i klavye olarak algılıyor ancak normalde çalışan gamepad i oyun algılamıyor. Bunun çözümünü bilen var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roycold -- 30 Mart 2021; 13:28:1 >
  • Oyuna Türkçe yama da yapılıyor.Forum içinde aratıp bulabilirsiniz.

• Oyunu oynamak isteyen ve yarım bırakmadan bitiricek varsa yazsın bi konuşalım.

Steam arkadaş kodu: 323366930

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 3 Nisan 2021; 21:30:41 >
  • oyuna beleşten çağıracak varsa gelirim. It Takes Two [PC Ana Konu] 

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.