Şimdi Ara

Mass Effect: Andromeda (2017) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
455
Cevap
10
Favori
22.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Güzel duruyor ama konunun altında nasıl kalktılar göreceğiz bakalım.
    1 aralıkta oyun içi video da gelecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 7 Kasım 2016; 21:3:18 >
  • Mass Effect: Andromeda Kapak Tasarımı
    Mass Effect: Andromeda (2017) [ANA KONU]
  • Bu oryantasyon trailer ı daha iyi olmuş bence. Güzel ipuçları var üs kurma, kullanabileceğimiz araçlar ve yeni yaşam çeşitleri arama gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 7 Kasım 2016; 21:28:58 >
  • Bu galakside Reaper tehdidi yok galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Güzel duruyor ama konunun altında nasıl kalktılar göreceğiz bakalım.
    1 aralıkta oyun içi video da gelecekmiş.

1 Aralık mı Hayır dertleri ne anlamıyorum madem 2 yıldır adam gibi hiçbir oynanış videosu göstermiyorsunuz niye bu kadar erken duyurdunuz ? Bethesda Fallout 4'te ne güzel yaptı adamlar uzun,içeriği bol bir gameplay ile duyurdular hop 5-6 ay sonra da oyun çıktı zaten.Mart 2017 deniliyor çıkış tarihi için ama bana kalırsa en iyi ihtimalle Haziran,daha da ertelenirse sonbahar döneminde çıkar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psycho90 -- 8 Kasım 2016; 0:38:3 >
  • Edit. Videolar zaten paylaşılmış. Ön izlemeyi kaldırdım.
    https://www.youtube.com/watch?v=pyZw_oqk7Q8https://www.youtube.com/watch?v=MjfIPkv4WDY
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Mass Effect: Andromeda (2017) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gofret2132 -- 9 Kasım 2016; 23:29:3 >

• Bu Oyun Türkçe Yamasi Cıkarmi ? Ekip'ler Takipdemi :)
  • Star citizen dururken bu seriyi tekrarlamak zaman kaybı.
  • mutlak çıkar ama 1-2 yılı bulur mass effect 3 ilk çıktığında tr yamasının çıkması baya uzun sürmüştü. keşke bioware şu oyuna tr desteği getirse
  • quote:

Orijinalden alıntı: TORU-NAGA

Star citizen dururken bu seriyi tekrarlamak zaman kaybı.

Hocam Bu Seri zaman Kaybi Diyorsunda ? Bu Seri Tüm Zamanlarin En iyi RPG Space'si ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emuredyassin

quote:

Hocam Bu Seri zaman Kaybi Diyorsunda ? Bu Seri Tüm Zamanlarin En iyi RPG Space'si ?

Bir starcitizen hayranının cümlede kullanması gereken en son kelime 'zaman' olmalı bence..SC çıkana kadar çok seri bitirsin çok kasma kendini..Bunları uzay aşığı biri olarak yazıyorum.SC yi beklemiyorum sanılmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donatn -- 13 Kasım 2016; 15:9:59 >
  • quote:

YAW HE HE
    Önce RPG nedir onu öğren de gel
  • Arkaplan için bunları da bırakayım buraya

Mass Effect: Andromeda (2017) [ANA KONU] Mass Effect: Andromeda (2017) [ANA KONU] Mass Effect: Andromeda (2017) [ANA KONU]

• Yeni oynanış videosu paylaşıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin pre-order yapmayı hakediyor.
  • Mart ayınada daha çok var
  • No mans sky a benzemis oyun iyice.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh be sonunda adam gibi bir oynanış görebildik.Mükemmel görünüyor her şeyiyle bana kalırsa.Grafikler çok net ve berrak,oynanış çok akıcı ve yeni özellikler var.Mako sürüşü ve crafting de oldukça gelişmiş.Karakterler ve hikaye de iyi olursa bir de optimizasyon sıkıntısı yaşanmazsa rahatça GOTY adayı olur
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.