Şimdi Ara

masaj salonuna gittim basima gelmeyen kalmadi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
24
Cevap
2
Favori
45.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yogun calisma ortami geregi kaslarim cok agriyor omuzlarima surekli kuluc giriyor bende her zmana oldugu gibi dh de Gecen hafta "istanbulda masaj salonu nerede var diye" konu acmistim ancak herkes dalga geçtigi icin olumlu sonuc alamadim bu siteden,,

basladim gooogle vasıtasıyla aramaya bir kac yer buldum ancak amacim sadece masaj yapmakti yani mutlu sonla biten masaj istemiyordum bu yüzden buldugum yerlere telefonla arayip sadece masaj hizmeti mi var diye sordum uzun uğraşlar sonucu bi otelin masaj hizmeti verdiğini hemde ucuz olmasi beni cezbettitirdi

arabaya atladim kadikoyde malum otelin resepsiyona gittim masaj yaptiracagimi soyledim kadin altkatta bodrum kattinda bir yer tarif etti ilk baslarda korktum yinede gittim iceri girerken sari sacli uzun boylu bi adam nasil yardimci olabilirim dedi bende masaj yaptirmak istedigimi soyledim adam masaj cesitlerini saydi japaon tai cin masaji gibi bir ton masaj saydi bende anlamadigimdan kem kum ettim adama sikayetlerimi soyledim

o da, ben anladim seni dedi ve 10 numarali odaya gettirdi bu arada 100 tl para bayildim adama

odaya girdim iceride sari sacli uzun boylu baska adam soyunmami soyledi hazirlikydim altima sort giymistim pantolonumu ustumu cikardim uzun bi sedye gibi bi yere yuz ustu oturdum herhalde erkek masaj yapacak diye beklerken odaya sari sacli bir kadin girdi ilk bastan guzel aromali bi yag ile yağlamaya basladi belli noktalara dokunarak resmen pamuk gibi oldum yerimden kibirdayacak halim yoktu resmen sedyenin uzerine yapismis gibi aradan 15 dk gecti kadin basimdan omuzuma , oradan da kasiklarima inmeye basladi ben trstim irkildim baktim

kadin ilri gidiyor istemedigimi söyledim kadin dinlemedi 1 dk sonra bi kadin daha gridi aradan 20 sn gecti ucuncu dördüncü besinci kadin girdi bi anda sok oldum aralarinda yabanci bir dille konusuyorlar anlamiyordum bende hemen kalkip ustumu giyinmeye basladim o sirada iki sivil adam girdi odaya kadinlar korkudan üstüme dogru atladilar arkasindan 4, bes polisde, birinin elinde kamerali polis iceri girip bizi cekti polisler kimlik sordu

kimligimi gosterdim adamlar bizi yaka paca disari cikardi pontolumu zorla giydim ustum ciplak sekilde disari cikardilar

disari cikarken dha haber ajansi lnin kamerasi gelip iceride fuhusmu yapiyorsunuz dedi bende korkudan saskinliktan hayir abi masaj icin gelmistim dedim amacimda oydu zaten benim neyse bizi ekip aracina aldilar karakola nezarethane sokup 4 saat orada biraktilar benimle birlikte 3 kisi daha vardi hirsiziktan giren ve gasp dan ikiside genc biri yaşlı bana dedi sen neyle grdin dedi bende masaj salonunda polisin yakaladigi soyledim adam haaaa fuhuş dan yani diyince israr ettim analamadi beni

adam basladi anlatmaya abi dedi gittigin yer her hafta baskin yiyen yer suraya gitseydin ya diyip akil verdi bende yok oyle birsey masaj yaptirmaya gittim desemde inanmadi konusa konusa adamlarla baya dost olduk disarida olsa yuzune bakmayacagim tiplerdi

adam bana nerede kimi soydugunu adamlarini, neller yaptiklarini anlattip durdu aksama kadar adamin hikayesini dinledim neyse polis memuru gelip beni ifade icin komiserin karsina cikardi bende durumu izah ettim sabikam olmadigini ilkkez karakola geldigimi soyledim

komiser babacan adam cikti seni savcılığa gondermeden sali vericem dedi sabah cikmistim evden aksam oldu hava karardi kadikoyden taksime dogru gidip oradanda Beşiktaş'a gidip oradanda eve gidecektim

taksime tarlabasina dogru giderken arkamdan iki kisi laf atmaya basladi bende tirsip kactim kovalamaya basladilar beni cikmaz sokakta sıkıştırıp kistirdilar biri bicak cekti parami istedi mecbur verdim iki yumruk attip gittiler

bende yuzum kanli sekilde yere yapistim adamlar gidince ayağa kalkip yuzumu yikamak icin camiye. gittim yuzumu yikadim millet tip tip bana bakiyordu oradan karakola gidip ifade verdim

komiser beni gorunce sasirsi siritmaya basladi bende guldum

istemsizce bi o, bi ben gülüyorum en sonunda gülmeyi birakip ne zaman hirsizlarin bulunacagini sordum komiser terar güldü belli olmaz diyip gonderdi beni karakoldan cikip eve gidicem ama ne para var nede telefon mal mal geziyorum ortalikta hava iyicene kararmisken uzaktan biri adimi seslendigini duydum baktim karakoldaki gaspci adam adami gordugume. oyle sevindim ki anlatamam durumu anllatim

bana adamlarin yüzünü tarif etmemi soyledi anlattım adam tamam dedi seni bizim cocuklar gasp etmistir gittilk tarlabasinda agor meyhanesi tarafına baktim beni gasp eden iki çocuk orada telefonumu kurcaliyorlar adam cocuklara kizip benden gasp ettikleri telefonu parami geri aldi cocuklar ses cikarmadan verdiler neyse adama teşekkür ettim beni evine yemege davet etti ama ben istemedim

telefon numarasini alip tekrar görüşeceğini soyledim gittim taksimden besiktasa dogru oradan da eve giderken çocuğun biri elime. broşür uzatti baktim mesrin masaj salonu yaziyor attip kactim anlamisca kosuyorum o derece ben kosunca sokak köpeği pesimden kosmaya basladi deli gibi kosuyorum

kopekte arkamda kopek iyicene yaklasti ben asagi dogru kosa kosa üsküdar vapuruna dogru vapur gitmeye yakin arada iki metre var gidiyor vapur,, korkudan oyle bi atladim ki resmen uctum millet hep bana bakiyor vapurun ust katiana ciktim en kosede oturup denizi seyrediyorum neyse vapur yanasti uskudara dogru indim

oradanda eve dogru otobüse bindim eve geldim saat gece 12 oldu eve geldim ama anahtar yok l. ya dusurdum yada gasp edenler aldi evde kaldim resmen gece 12 kimsenin evine girip rahatsizda etemem aklima havalandirma dan girip pencereden girmek geldi ev 2. katta ama cok yusek degil nasil cesaret ettimse havalandirma borusundan girdim yilan gibi surumerek gidiyorum o sirada tabi ses cikiyor komsular uyanmis hirsiz var diye bagiriyor kadinin biri bende rezil olmamk icin hizli hizli gidiyorum havalandirmadan cikip pencereye dogru geldim pencereye dogru yaklaştım bir elim havalandirma borsunda diger elim pencerenin caminda bir ayagim pencerenin korkuluğunda bir yandanda millet beni gormesin diye acele ediyorum her sey bi anda oldu bir anda atladim pencereye. dogru ama gozum karardi resmen yani tam atladim mi atlamadim mi tahmin edemiyorum

saniyeler sonra gözümü actim ayagim pencerenin korkuluğunda hemen iceri girdim bizim evin kapisi caliyor komşu, kosa kosa kapiyi actim komşu hirsiz var dikatli olun diye bagiriyor bende disari cikip hirsizi ariyorum yalandan baktik bulamadik kedidir o kedi diyip milleti sakinlestiriyorum ama coktan polisi aramis bizim komsu,, polis geldi gelen polis beni tanimasin mi ulan adam baslatti fuhuş olayindan tutup gasp etiklerine kadar rezil rüsva oldum dalgaya alir gibi konuştuğumdan neyse ki komsular pek anlamayamadi olayi hemen eve girdim oh dedim yataga uzandim aklima fuhuş olayinda dh haber ajansi geldi aklima tvlerde yayinlanirsa kesin komsular cakacak mevzuyu aradim dh haber ajansini olayi anlattim adamlar haber kanallarina yayina verilecegini soyledi bende sinirde adamlara kaba sekilde konustum adamlar yumusamaya basladi neyse beni montajla keseceklerini gorumeyecegimi soylediler bu olayida boyle anlattim ...
  • BBC
  • tamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CE76AA5AA

Bu mesaj silindi.
    mutsuz son.
  • Baslik acardim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesnek

OKUMAYIN DOĞAN HABER AJANSI
  • Özet?
  • Okuyamadım, durumum yoktu.
  • ben okudum knk
  • Csb gibi geldi degilse puhahahahaha

Reis millet mutlu sona gitmek ister niye boyle bir sey yaptin ki?

Bir dahakine twitterdan bul kadini. Yalniz 100 liraya 6-7 kadin iyiymism biz 500 dogru durust bulamiyoruz 😂😂
  •  masaj salonuna gittim basima gelmeyen kalmadi
  • Ahahaahahaha

Csb ise güzel hazırlanmış ;)
  • Ahahaahahaha
    Csb ise güzel hazırlanmış ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leon FR -- 7 Haziran 2019; 12:41:17 >
  • Helal olsun çok güzel yazmışsın
  • 100 liraya o kizlar seninle tokalasmaz bile.

Romanyada yasal erotik masaj her mahallede bitane var bende gidiyorum cok iyi tavsiye ederim sen niye durum o hale gelmisken polis basmadigini varsayalim stres yaptin ki?
  • zebani yok mu
  • Bu sefer DH haber ajansı var.

Eksiklerin;

-Paragraf yapın düzgün değil.
    -Anlatış tarzın csb olduğunu ele veriyor.
    -Kurmaca diyalogların detaysız ve saçma.
    -Daldan dala atlamışsın olay geçişleri olmamış.
    -İnandırıcılık ilk cümlelerde uçtu gitti.

*Mekan fotosu ekleyip başlığa basıldım ss'li - [video] yazsaydın iyi etkileşim alırdın.

Bir kaç fırın ekmek daha ye de gel yiğidoo.
  • Hocam zevkle okudum.. Her gün böyle paylaşımlar yapsana.
    Valla mükemmel gidiyor ya.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.