Binbaşı
23 Ocak 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
40 üye
Görüntülenme
Toplam: 112 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Selamlar arkadaşlar. 2016 model acer markalı laptopumu sorunsuz olarak 4 yıldır kullanıyorum. Pandemi dönemi ile birlikte can sıkıntısından oyun oynamaya başlayınca bilgisayarımda bir sorun ortaya çıktı.
Oyun oynamaya başladıktan 10-15 dakika sonra bilgisayar aşırı ısınıyor, fanlardan gelen ses artıyor ve makine şarj kesiyor. Kabloyu takıp çıkardığım zaman tekrar şarj almaya başlıyor ancak 2 dakika içinde tekrar şarj kesiyor ve böyle bir döngüye girerek beni çileden çıkartıyor :)
Bilgisayar soğuyana kadar da bu problem devam ediyor. Makine sıcak olduğu sürece şarj kesiyor, pilden yiyor. Böyle olunca da aşırı yavaşlıyor. Bataryayı çıkarıp oyun oynamayı da denedim. Böyle oyuna girince de makine ısındıktan sonra şarj kesiyor ve direkt kapanıyor.
Bu sorunun bir çözümü var mıdır ? Tavsiyelerinizi beklemekteyim. Teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar. Acer Aspire E-15 laptop kullanmaktayım. Sorunum bilgisayarımın wifi ağlarına bağlanmakta yaşadığı sorun.
Acer'in kendi sitesinden makineye uyumlu tüm driverları indirip kurmama rağmen wifiye bağlandığım zaman 2 dakikada bir bağlantı kopuyor ve sorun giderme yapmadan tekrar bağlantı kurmuyor. Bu kısır döngü sürekli böyle devam ediyor.
Modem ile alakalı bir sorun yok çünkü yan odadaki arkadaşım modem ona daha uzak olmasına rağmen böyle bir sorun yaşamıyor. ( Dell marka laptop kullanıyor )
Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olabilecek var mı ?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Mesaj Sayısı: 1.829
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 10.438
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 87 (Bu ay: 25)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.925 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.