Şimdi Ara

şimdi ayağıma paslı çivi battı yardım !!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
25.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar apartmandan çıktım ayakkabıma çivi battı ucu girdi çivi paslıydi eve çıktım kolanya döktüm sonra tentirtiyot döktüm başka yapmam gereken birşey varmı bu arada 30 dk sonra doktora gidicem

• Em onu
  • Hemen acile gidip tetanoz asisi yaptir ne olur ne olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: mq1n

Em onu
    benim ayağıma batmıştı kolanya falan dökmedim doktorada gitmedim hiçbişey olmadı
  • BIzim bakkal huseyin amcaya da boyle olduydu sonra mı ne oldu

Hık dedi gitti
  • herşeyi yapmışsın daha ne yapılabilir ki..

kemerinle ayak bileğinden damarı iyice sık bacağa kan gitmesin olabilir belki..
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

herşeyi yapmışsın daha ne yapılabilir ki..

tetanoz aşısı olman lazım acıtmıyor merak etme
  • quote:

Çık hemen hastaneye git tetenoz aşısı çok acıtır ama olmazsan

yarın ölürsün kan zehirlenmesinden
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreKaanYksl

Arkadaşlar apartmandan çıktım ayakkabıma çivi battı ucu girdi çivi paslıydi eve çıktım kolanya döktüm sonra tentirtiyot döktüm başka yapmam gereken birşey varmı bu arada 30 dk sonra doktora gidicem

doktora gideceksen rahat ol birşey olmaz. benim kuzen havalı tüfekle vurulup bize gelmişti kolonya ile sildik sonra yara bandı taşıdık 3 gün öyle hayatta kaldı sonra doktora gönderdim zorla

senin çivi paslıymış yalnız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SellYourSoul -- 13 Eylül 2013; 22:40:19 >
  • Başka yapcak bişey yokmu sakat kalmayalım sonra
  • quote:

Başka yapcak bişey yokmu sakat kalmayalım sonra
    Batikon sür.
  • Abi bu kadar korkak olmayin civi batmis diyor madem oyle konu neden aciyorsun git doktora merak etme olmezsin. Bana 50 kere batmistir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

quote:

Arkadaşlar apartmandan çıktım ayakkabıma çivi battı ucu girdi çivi paslıydi eve çıktım kolanya döktüm sonra tentirtiyot döktüm başka yapmam gereken birşey varmı bu arada 30 dk sonra doktora gidicem

doktora gideceksen rahat ol birşey olmaz. benim kuzen havalı tüfekle vurulup bize gelmişti kolonya ile sildik sonra yara bandı taşıdık 3 gün öyle hayatta kaldı sonra doktora gönderdim zorla

senin çivi paslıymış yalnız.

15 dkya araba geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Just4ForMe

Abi bu kadar korkak olmayin civi batmis diyor madem oyle konu neden aciyorsun git doktora merak etme olmezsin. Bana 50 kere batmistir.
    Paslıysa acile git bir tetanoz aşısı ol. Sakata gelme
  • quote:

Zombi virusu bulasti sanki ayagini kemerle baglayacak :D tetanoz oyle bir sey degil kulucka suresi var 1 hafta ondan sonra yayilmaya basliyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

quote:

Zombi virusu bulasti sanki ayagini kemerle baglayacak :D tetanoz oyle bir sey degil kulucka suresi var 1 hafta ondan sonra yayilmaya basliyor..

Alıntıları Göster
    Aman hocam büyük ihtimal gidicisin çaresi yok helvayı kim yapıcak ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bob Seger

quote:

Alıntıları Göster
    şimdi ayağını yavaşça yere bırak ve kemerini çıkarıp bilegine bağla sonrada kes onu insanlık adına yaşamak için kes onu

dememizimi bekliyosun ?geçmiş olsun bu arada

• quote:

Orijinalden alıntı: NeyimVarKi?

şimdi ayağını yavaşça yere bırak ve kemerini çıkarıp bilegine bağla sonrada kes onu insanlık adına yaşamak için kes onu

dememizimi bekliyosun ?geçmiş olsun bu arada

Alıntıları Göster
    hiççç bişey olmaz turp gibisin tuuurrp dipcik gibisin
  • Hafif yanıyor beyler
  • Tetanoz aşınız yoksa hemen bir tane yaptırın sağlıkta ne kadar erken teşhis o kadar iyidir.Varsada birde 4 yıl sanırsam yaptırmazsın.Yaptırdıysan etkisi geçmiş olabilir:d
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.