Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.412
Cevap
64
Favori
76.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Çatıda ikisi dövüşürken o kadar keskin nişancının sadece Punisher'ı kolundan vurması biraz saçmaydı açıkçası . Bölüm mükemmeldi özellikle dövüş sahneleri efsaneydi cidden. Bırakın diziyi ben filmlerde şu şekil kavga sahnesini gördüğümü hatırlamıyorum.
  • 2x3 Hızımı alamadım kopamıyorum bi türlü

Punisher ile çatıda konuşma sahneleri mükemmeldi,o sahneler bitmesin istedim resmen. Sonda ki dövüş sahnesine diyecek hiçbir şey yok,resmen geçen sezon ki koridor sahnesinin vol 2 si olmuş o kadar ki iyiydi.
  • Ilk 4 bolumu izledim ve tek kelime ile EFSANE. Bildigin the dark knight seviyesinde bisey olmus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x5 de fena değil. Bu seZon efsane yalnız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1,2,3,4

Mükemmel başladı, Punisher beklediğim gibi çok iyi yansıtılmış.
    Punisher'ın diziye girişi çok hızlı oldu sanki ikinci bölümde de kavga ettiler yine, on üç bölüm boyunca bu şekilde devam etmez herhalde farklı şeyler olması lazım. Ama dizinin dövüş sahneleri yine mükemmel helal olsun.
    2x3 Çatı katı konuşması çok iyiydi ardından ilk sezondaki gibi bir koridor dövüşü gördük yine çok güzeldi.

Dördüncü bölümle Punisher kısmı bitiyor galiba tahmin ettiğim gibi, başka bir hikaye geliyor Elektra ile. Ama yine görürüz umarım ileride onu

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bende indirmeye başladım 720p SKGTV sürümü görüntüsü nasıl 1.5gb bölümleri
  • House of Cards' tan sonra yine bir pazar maratonu bekliyor heralde bizleri oh oh
  • Bu sıralar çok boş vaktim ve Netflix aboneliğim varken bu diziyi de izlesemmi?

Çok övülüyor ama süper kahraman işi bana hitapta etmiyor. Tek beğendiğim süper kahraman işi The Dark Knight filmi. Onun dışında özellikle Marvel filmlerini izlemek yerine duvarı seyretmek çok daha eğlenceli geliyor bana.

Şimdi bu diziyi seyredeyim mi yoksa duvarı izlemeye devam mı edeyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: boris234

Bu sıralar çok boş vaktim ve Netflix aboneliğim varken bu diziyi de izlesemmi?

Çok övülüyor ama süper kahraman işi bana hitapta etmiyor. Tek beğendiğim süper kahraman işi The Dark Knight filmi. Onun dışında özellikle Marvel filmlerini izlemek yerine duvarı seyretmek çok daha eğlenceli geliyor bana.

Marvel filmleri ile alakası yok ağır bir hava var dizide. The Dark Knight'ın dizi hali gibi düşünebilirsin kalite olarak. Benim de en sevdiğim süper kahraman filmi The Dark Knight ( Hatta tüm filmler arasında en sevdiğim filmdir. ) En sevdiğim süper k. diziside Daredevil'dir. Gerçekten kaliteli bir dizidir DC dizileri gibi değil. Hazır aboneliğin de varken izlemeni tavsiye ederim pişman olmazsın.

• 2x4

sonunda elektra gözüktü. gerçekten çok güzel bir bölümdü punisherın hikayesi yine ağlattı.

punisher sadece 4 bölüm için mi gelmişti bilgilendirebilecek var mı ?
  • quote:

dc dizisi arrow izlemenin duvara bakmaktan farkıni da anlatırsan aydinlaniriz

(söyle bir firmayı tutup diğerini karalayanlara tav oluyorum. arkadaş sen dizinin nasıl olduğuna bak, güzelse dc ya da marvel olduğuna bakma. bu göze hitap eden bi aksiyon ve gördüğün şey güzelse yeterli)
    ben dc ya da marvel fanı değilim her ikisinin sinema ve dizisini izlerim ama net bir şey var ki daredewil arrow ve flash in toplamından bile güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Öner -- 19 Mart 2016; 10:47:00 >

• Bugün ilk bölümlere bir bakayım. Beğenirsem devam ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

dc dizisi arrow izlemenin duvara bakmaktan farkıni da anlatırsan aydinlaniriz

(söyle bir firmayı tutup diğerini karalayanlara tav oluyorum. arkadaş sen dizinin nasıl olduğuna bak, güzelse dc ya da marvel olduğuna bakma. bu göze hitap eden bi aksiyon ve gördüğün şey güzelse yeterli)
    ben dc ya da marvel fanı değilim her ikisinin sinema ve dizisini izlerim ama net bir şey var ki daredewil arrow ve flash in toplamından bile güzel.

Yok DC'yide sevmem. Genel olarak süper kahraman işleri bana hitap etmiyor. Ne çizgi roman severim, nede bunların dizilerini, filmlerini.

Hele hele Arrow leşini istesemde izleyemem. Daha girişten ne olduğu belli.

Bu diziyi(daredevil) izledikten sonra yorum yaparım. Belki TDK gibi beğenirim.

• Daha izlemedim spoilerlara tıklayıp kısa bir göz attım nasıl diye sezon

Punisher'ın ortalığı kasıp kavurduğu yönünde görüş birliği var.Hafta sonunu heder edecektim ama vazgeçtim.

Sinemayı kapatıp büyük ekranda izlemek daha keyifli olur
  • İzlenebilir o zaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2*1 i izledim özlemişim gerçekten diziyi.
    Bu sezon daha mükemmel olacak bence.

Olur mu bilmem ama Matt ile Karen birbirine çok yakışıyorlar bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orangeblu -- 19 Mart 2016; 11:17:40 >
  • 2x5 i izledim bu gidişle sezonu bugün bitiririm o yüzden kalan bölümleri yarına erteleme kararı aldım

bu bölüm sıkıcı geçti diyebilirim elektra ile olan bölümlere bi ön hazırlık gibiydi 0 aksiyon. giriş jeneriğinde jon bernthal ın adı yazmıyordu sanırım 4 bölümlük geldi
  • Tek replik de olsa Jessica Jones referansı yapmışlar.

2x5-Foggy ve eskisinin bar sahnesi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

2x4

sonunda elektra gözüktü. gerçekten çok güzel bir bölümdü punisherın hikayesi yine ağlattı.

punisher sadece 4 bölüm için mi gelmişti bilgilendirebilecek var mı ?

İlerde olup olmadığını izlemeden öğrenmek istemeyen olur diye spoiler a aldım

6. Bölümde tekrar görüyoruz ve davamında görecez büyük ihtimal

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

2x4

punisher burada bitmiyordur umarım, büyük hayal kırıklığı olacak yoksa benim için.

have you ever been tired? mezarlık sahnesi harikaydı, Jon Bernthal çok iyi iş çıkarmış.

Daha kuru kafalı çelik yeleğini göreceğiz hocam sakin olun 2x4 izledim bende bilmiyorum sonraki bölümleri ama burada bırakmazlar

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.