Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (75. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.413
Cevap
64
Favori
76.175
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben başladım 2.bölümdeyim ağırdan alıyorum aslında sonra 1 sene hasret çekiyoruz diye.
  • Dizibox 13 bölümü birden çevirmiş. Ben de oradan indirmeye başladım. İnince başlayacağım izlemeye.
  • İlk sezonu tamamen unutmusum özet var mı
  • Diziboxta 13 bölüm türkçe çeviri var.

2x4 uzun izledim az önce çok güzel bölümdü gittikçe heyecanlandırıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acaba Punisher'ın dizisini yaparlar mı ?

Yaparlarsa ve başrolde buradakini oynatırlarsa Daredevil'dan çok daha fazla tutulur.Karakter on numara , direkt mantıkla gidiyor.Alavere dalavere yok,felsefik sözlere yer yok neyse o diye ortalığı kasıp kavuruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

foggy bu sezon harika ya, oynayan kişiyi tanımıyorum ama mükemmel oynuyo, 2x7 de iyice kanıtladı bunu
    mahkemedeki açılış konuşmasıı ve tuvalette matt le tartıştıkları bölüm çok iyiydi
    karakter baskınlığı sıralamasında daredevil dan sonra o geliyo bence, matt den daha fazla ön plana çıkıyo

2x8
    Stick ve wilson fisk fisk i görmek harika oldu ya, bakalım nası girecek olaylara

Foggy'i oynayan efsane film olan Butterfly Effect'ten - Başrol oyuncularından biri

• Bildiğimiz Daredevil, kalitesinden hiçbir şey kaybetmemiş. Yalnız şu tek kişilik ordu Punisher'in hastanede yakın mesafeden adamı vuramaması komik olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LorneMalvo

Bildiğimiz Daredevil, kalitesinden hiçbir şey kaybetmemiş. Yalnız şu tek kişilik ordu Punisher'in hastanede yakın mesafeden adamı vuramaması komik olmuş.

hastanede öldürebilirdi evet ama orda başkalarını incitme ihtimalide yüksek, risk almaya gerek yoktu yani, kalabalık bi ortam sonuçta herkes sağa sola koşuşturuyo, asıl amacı onu dışarı kaçırtmak, kaçarken de çatıdan kafasına sıkmaktı ama daredevil girdi işte araya, yoksa öldürecekti yine
  • just one man
  • 2x2 izledim...
    SHANEEE
  • @MessiTugi Torrentten indirip altyazı bekliyosan , dizilab dan indirebilirsin altyazıyı. İlk 6 bölümü çevirmişler.

2*4

Punisher hikayesi burda bitmez umarım. Evine gelen takım elbiselilerden bi işler çıkar en azından.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sezon çok iyi başladı. Günde 2 bölüm izlemeyi planlıyorum.

• İzleyecekler diziboxtan izlesin çeviri kaliteli 13 bölümde var

• 13 bölüm de bitti. fena değildi.
  • 2x3
    o dövüş sahneleri neydi öyle.. aman allahım hele zinciri kullanışı.. off of 13 bölüm ne ya bu bitince nasıl beklicez 1 sene
  • bitirdim sonunda artık normal hayatlarımıza dönüp survivor izleyebiliriz
  • 2x7 bitti 10 numara bölümdü yine ama matthew çok sinirime gidiyor 1-2 bölümdür

• İlk 4 bölümü seyrettim. Çok iyiydi. Shane reis yüz itibariyle role pek uymamış ama rolünün hakkını vermiş.

Şu diziyi flash ve arrowu yapanlar yapsa, dd nin yanına mini etekli pc dahisi bir kız verirlerdi. bir afro arkadaş, birde amerikalı kanka. dd bir halt beceremez, ekibi sayesinde suçluların hakkından gelirdi. her bölüm kim kimi seviyorsa yarım saat lakırtılarını dinlerdik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpalp84 -- 19 Mart 2016; 21:44:42 >
  • Ne zaman yayınlandı ikinci sezon, herşeyden çok uzak kaldım
  • İlk 4 bölüm hem dövüş sahneleriyle hem de aksiyonuyla harikaydı. Tek kişilik ölüm mangası Punisher'ın etkisi tabii. 4'den sonra başka bir forma döndüler. Elektra'nın girmesiyle daha alengirli işler, mahkeme sahneleriyle diyalogların öne çıktığı bir hale geldi. Kötü anlamda demiyorum güzel gidiyor. Dövüş sahneleri de hala var ve başarılı. Ama ilk 4 bölüm bence çok başkaydı. 2x3 özellikle.

• 
Sayfa: önceki 7374757677
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.