Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.413
Cevap
64
Favori
76.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

daha başındayım ama stick reiz edit : ahahaha çay sahnesi çok iyiydi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shovel Knight -- 19 Mart 2016; 12:07:34 >
  • shane punisher? çöp..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

2x4

sonunda elektra gözüktü. gerçekten çok güzel bir bölümdü punisherın hikayesi yine ağlattı.

punisher sadece 4 bölüm için mi gelmişti bilgilendirebilecek var mı ?

İlerde olup olmadığını izlemeden öğrenmek istemeyen olur diye spoiler a aldım

6. Bölümde tekrar görüyoruz ve davamında görecez büyük ihtimal

dayanamıyorum ama bakmayacağım spoilera

• Jersey Devil kullanıcısına yanıt
    O zaman niye biri bilgilendirebilir mi diyosun arkadaşım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x8

Punisher serbest kalsın artık çok sıkmaya başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daredevil'ı zaten çok severdim, diziyi de inanılmaz sevdim. Bence çok başarılı. Flash gibi diziler çocuksu geliyor artık.
  • 2x1

Daha yeni izledim hepsi nerdeyse eklenmiş bir günde izleyemem ama yavaş bir tempoda izleyecem çok iyi başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boris234

quote:

Orijinalden alıntı: Öner

quote:

Orijinalden alıntı: boris234

Bu sıralar çok boş vaktim ve Netflix aboneliğim varken bu diziyi de izlesemmi?

Çok övülüyor ama süper kahraman işi bana hitapta etmiyor. Tek beğendiğim süper kahraman işi The Dark Knight filmi. Onun dışında özellikle Marvel filmlerini izlemek yerine duvarı seyretmek çok daha eğlenceli geliyor bana.

Şimdi bu diziyi seyredeyim mi yoksa duvarı izlemeye devam mı edeyim?

dc dizisi arrow izlemenin duvara bakmaktan farkıni da anlatırsan aydinlaniriz

(söyle bir firmayı tutup diğerini karalayanlara tav oluyorum. arkadaş sen dizinin nasıl olduğuna bak, güzelse dc ya da marvel olduğuna bakma. bu göze hitap eden bi aksiyon ve gördüğün şey güzelse yeterli)
    ben dc ya da marvel fanı değilim her ikisinin sinema ve dizisini izlerim ama net bir şey var ki daredewil arrow ve flash in toplamından bile güzel.

Yok DC'yide sevmem. Genel olarak süper kahraman işleri bana hitap etmiyor. Ne çizgi roman severim, nede bunların dizilerini, filmlerini.

Hele hele Arrow leşini istesemde izleyemem. Daha girişten ne olduğu belli.

Bu diziyi(daredevil) izledikten sonra yorum yaparım. Belki TDK gibi beğenirim.

O zaman birşey yazmadım farzet. böyle bir konuşma olmadı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hanzee

O zaman niye biri bilgilendirebilir mi diyosun arkadaşım

sadece jon berthnal 13 bölümlük mü anlaşma yaptı 4 bölümlük mü bilmek istiyorum. detaylarda işim yok
  • foggy bu sezon harika ya, oynayan kişiyi tanımıyorum ama mükemmel oynuyo, 2x7 de iyice kanıtladı bunu
    mahkemedeki açılış konuşmasıı ve tuvalette matt le tartıştıkları bölüm çok iyiydi
    karakter baskınlığı sıralamasında daredevil dan sonra o geliyo bence, matt den daha fazla ön plana çıkıyo

2x8
    Stick ve wilson fisk fisk i görmek harika oldu ya, bakalım nası girecek olaylara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanzee -- 19 Mart 2016; 14:40:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rindaman

shane punisher? çöp..

Çöp mü ? Saçmalama Allah aşkına ya .
  • Kairros. kullanıcısına yanıt
    sen bayılıyor olabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 19 Mart 2016; 14:29:14 >
  • Shane reyiz punishere tam oturmuş ya. Ulan tam sınavlar başladı bunlar yeni sezonu koydular, sınavlara çalışamayacam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2x4

İnşallah Punisher'ı gördüğümüz son bölüm değildir. İlk sezondan beri beklediğimiz Matt Karen ilişkisinin temeli atıldı fakat bu seferde elektra girdi işin içine . Sezon harika ilerliyor ve bu bölümün en mükemmel sahnesi Punisher'ın hikayesiydi,resmen o anı yaşamış gibi anlattı harikaydı.
  • 2.sezon 13 bölüm birden gelmiş görünüyor. nasıl oldu bu
  • her izlediğim dizi için izlediğim en iyi dizi demekten bıktım artık

2x9

hapishane sahnesi çok iyiydi punisher ı bir daha dışarda göreceğimiz belliydi eminim kalan son 4 bölüm efsane olacak
  • Netflix 13 bölümü birden yayınlıyor ilk sezon da böyleydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Witsel

Netflix 13 bölümü birden yayınlıyor ilk sezon da böyleydi.

tşk. ederim.
    benim böyle şeyleri bünyem kaldırmıyor. bu hafta sonu sömürür bitiririm.
  • Hala S02E01 1080p HEVC sürümleri gelmedi :( Gelseydi de artık başlasaydık.
  • 2x9 çok iyiydi, şu ana kadar favorilerim 3, 4 ve 9

fiskin olduğu her sahne çok iyiydi, adam harika, ses tonu bile beni benden alıyo frank in hapishanedeki sahneside koridor sahnesinin kanlı versiyonu olmuş, hallway vol.2 (bloody version) diye buluruz sonra youtube da
  • 
Sayfa: önceki 7273747576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.