Şimdi Ara

Marvel's Daredevil (2015-2018) | İptal Edildi (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.412
Cevap
64
Favori
76.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cenkay KESER

1080p sürümler düşseydi de izleseydik artık. Gerçi HECV 1080plerin düşmesi yarını bulur.

Bende HEVC 1080pleri bekliyorum, tek tek indirmeye üşeniyorum sezon halinde koysalar da indirsek bir an önce
  • İlk bölüm çok güzel başladı yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk 2 bölümü izledim şu an beklediğimden çok daha iyi gidiyor. Gereksiz sahne yok bölüm sonları zaten
  • elektraya alışamadım ben ya, normalde nasıl hiç bi fikrim yok ama dizide bi garip geldi bana, onun yüzünden 5. bölümü pek sevemedim, mükemmel ötesi 3 ve 4. bölümlerden sonra
  • 2x2'ye kadar izledim diğer iki bölümü de yarın izlerim artık. Yavaş yavaş sindire sindire izleyelim de hemen bitmesin yahu. Şu ana kadar çok iyi tam beklediğim gibi gidiyor. Müthiş bir sezon olacak. Ben niyeyse Punisher'ı kötü olarak göremiyorum. Masum insanları öldürmüyor sonuçta. Ama Matt'in düşmanı olduğu için mecbur öyle görmeliyiz belki de :)

• Geldi sonunda.Haftada bir bölüm izleyeceğim bu sefer,erken bitirmek kötü oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mysterious

Geldi sonunda.Haftada bir bölüm izleyeceğim bu sefer,erken bitirmek kötü oluyor.

Haftada bir bölüm izleyeceksen buralara pek uğrama, hatta diziyi izleyen arkadaşlarınla görüşmeyi kes.

• ilk bölümden punisher gördüğümze göre asıl kötü adam bu değil. yakuza neyim diyolardı trailer'da oraya bağlamasınlar.
  • Bütün sezon paket halinde düşsede izlesek. Çok heyecanlıyım.

• aboo unuttuydum ben bunu şimdi fark ettim çıktığını
  • Online izleme sitesine 3 bölüm düşmüş, birazdan izlemeye başlayacağım.
  • 3. bölüm enfesti ya, erken konuşmak gibi olmasın ama daha iyisi çıkmaz heralde bu adamlar dar alanda dövüş sahnelerini çok iyi çekiyorlar.

şu süper kahramanların öldürmeme olayını hiç sevmiyorum, bölümü buna ayırdılar. Çatıdaki diyaloglar çok iyidi. keşke herkes punisher gibi olabilse son 10 dakika ilk sezondaki sahneden daha iyiydi. böyle dövüş sahnelerini göremiyoruz başka bir yerde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 18 Mart 2016; 22:16:48 >

• Diziboxta 1-2-3-4? Bölümler türkçe 5 ve 6 ingilizce olmak üzere yüklü.Diger bölümler gece gelecekmiş

• 2x1

Yine efsane başladı son anda kurşun yedi mi acaba bence eline doğru yemiştir öyle gördüm çünkü.Su avukatların yanında çalışan kızla dd yi sevgili yapma peşinde herhalde senaristlerbiraz aşk fena olmaz

4 bölüm var şuan diziboxta onları bitirene kadar diğer bölümlerde düşer onları izlerim

• beyler ingilizce altyazı yeter derseniz direk 1 aylık netflix başlatın, ben oradan izliyorum gayet güzel oluyormuş

edit: bu arada 3. bölüm efsane

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Man Down -- 18 Mart 2016; 22:45:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Evet hocam bende yazdim. Zaten baya hevesliler. Jessica jones a bile gelmis tr altyasi. Yuzuklerin efendisi de var. Fazla gecikmeyecektir bence

O dizilerin altyazısı tam değil hocam lotro da sadece 2 kule var okadar.. Dizibox dan izliyorum bende artık dayanamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: Emple

Diziboxta 1-2-3-4? Bölümler türkçe 5 ve 6 ingilizce olmak üzere yüklü.Diger bölümler gece gelecekmiş

Altyazının durumu nedir?
  • 2x4

eğer bu Punisher'ın son bölümü olduysa daha devam edebileceğimi sanmıyorum.Tüm hevesim kaçtı çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: umix353

quote:

Orijinalden alıntı: Emple

Diziboxta 1-2-3-4? Bölümler türkçe 5 ve 6 ingilizce olmak üzere yüklü.Diger bölümler gece gelecekmiş

Altyazının durumu nedir?

Durum derken ilk 4 bölüm türkçe altyazi işte

• 2x3

Yok böyle bir dövüş sahnesi mükemmel ötesi devam ediyor
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.