Şimdi Ara

Manyetolu Çakmak Neden Yanmaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
43.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • delı olucam manyeto basıyor ıcınde gazda var ama bırden bıre bıse oldu ve hıc yanmamaya basladı daha yepsyenı cakmak ıcındekı gazı bosaltıp tekrar gaz bastım

ama ınat ettı gevur yanmaz allah yanmaz temızledım felan yıne yanmaz sıgaraya verdığım para deyılde cakmağa verdığım 1.5 tl ıcıme oturuyo hep bı kerede alıp doya doya kullandığım bı cakmak olmadı

bu manyetolu cakmaklar nası tamır edılır bır bılen varmı bu sorunu cozume ulastırabılırsek bı cok ınsan cakmağa dunya para vermekten kurtulacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

hacu aıcan zippo bakıcan keyfine manyetolular hep böyle yamuk yapıyor taşlılar daha iyi.
    quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

hacu aıcan zippo bakıcan keyfine manyetolular hep böyle yamuk yapıyor taşlılar daha iyi.

yaw onuda tasımak bı dert mıllet araklayabılmek can atıyo bı an dalgınlağa gelsen gitti koc gıbı cakmak

normal cakmaklar goze batmıyor en azından tenezul eden olmayınca rahat rahat kullanıyom
  • hacu aıcan zippo bakıcan keyfine manyetolular hep böyle yamuk yapıyor taşlılar daha iyi.
  • can sıkıntısı ve uykusuzluk olarak yorumluyorum.
  • quote:

yaw onuda tasımak bı dert mıllet araklayabılmek can atıyo bı an dalgınlağa gelsen gitti koc gıbı cakmak

normal cakmaklar goze batmıyor en azından tenezul eden olmayınca rahat rahat kullanıyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRED BAKER -- 5 Mart 2009; 3:30:50 >
  • 4ever kibrit..

Manyetolu Çakmak Neden Yanmaz
  • quote:

Orjinalden alıntı: FRED BAKER

quote:

vallaha bitane aldım evde kullanıyorum şu anda dışarda ara sıra, çarpan olmasın diye

zippo almak istersen ozzy ardkadaşım uygun fiyata zippo satan birinin telefonunu verdi bitane sipraiş verdim bende daha gelmedi gerçi yarın yada cuma inşallah gelir diye umuyorum inş yarın gelir anneme hediye aldım çünkü

http://forum.donanimhaber.com/m_30042925/mpage_1/key_//tm.htm#30082178

• Ulan değiştirdiğim çakmakların haddi hesabı yok çekmece bozuk çakmak doldu anasını satayım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vikernes

Ulan değiştirdiğim çakmakların haddi hesabı yok çekmece bozuk çakmak doldu anasını satayım.

yaw gecen gun yarım torbaya yakın bozuk cakmak attım saklıyodum bozukları tamır ederım belkı dıye ama artık canıma tak ettı yaw

cakmak tamır ısınını cozmek lazım taslılar kolay onların bıseyı yok ama manyetolular adamı delı edıyo
  • 1 TL ye çakmak alırsan öyle olur. Hatta artık 1 TL'lik çakmakların içinde güçlü bir led ışık oluyor. O Led de 2 küçük pille çalışıyor. O kadar sistemi gazıyla birlikte 1 TL ye satıyorlar. İnanılır gibi değil.
  • 1 saatdır uğrasıyorum ama tamır etmeyı basardım galıba gun ıcındede sorunsuz calısırsa bu ıs tamadır
  • quote:

Orjinalden alıntı: Haplo

1 TL ye çakmak alırsan öyle olur. Hatta artık 1 TL'lik çakmakların içinde güçlü bir led ışık oluyor. O Led de 2 küçük pille çalışıyor. O kadar sistemi gazıyla birlikte 1 TL ye satıyorlar. İnanılır gibi değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: FRED BAKER

1 saatdır uğrasıyorum ama tamır etmeyı basardım galıba gun ıcındede sorunsuz calısırsa bu ıs tamadır

Yazaydın iyiydi
  • nasıl yaptığını anlatmanı bekliyoruz 😃

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MANYETOLU ÇAKMAKLARDA GENELLİKLE MANYETO KISA DEVRE YAPAR ONU BULARAK JAPON YAPIŞTIRICI İLE İZOLE EDİLECEK.. MANYETONUN GAZ ÇIKIŞINA SAĞLIKLI ŞEKİLDE ARK (KIVILCIM) ÇIKARDIĞINI GÖRMÜYORSANIZ KISA DEVRE VARDIR YADA MANYETO ÖLMÜŞTÜR.. GAZ ÇIKIŞINA MANYETO ARKI DİREK ÇAKMIYORSA YANİ SAĞA SOLA ARK VERİYORSA O KENARLARI (METAL KISIMLARI) JAPON İLE İZOLE EDİN .. ÇALIŞTIĞINI GÖRECEKSİNİZ..
    NOT:JAPONU DİREKT SIKMAYIN.. BİR GAZOZ KAPAĞINA DAMLATIN VE ORADAN KÜRDAN UCUNA BULAŞTIRARAK SÜRÜN.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.