Şimdi Ara

Mansur Yavaş'tan Üniversite Öğrencilerine Müjde: Sabahları Sıcak Çorba (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
21.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
127 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: koyunsavar

Bu olay Makarna kömür muhabbetine girmiyor mu??
    Girmiyor.

İnsanlara birebir iletişimle erzak paketi verip bize oy verin yoksa kesilir diyen yok.

Bana oy vermeyen öğrenci gibi bir ayrım yok.

Öğrencilere bir hoşluk işte. Bu arada Gökçek'de yapıyormuş daha sınırlı da olsa. Tek düzgün işi olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 12 Ekim 2019; 21:44:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dokuz eylül eğitim faküştesindr yıllar önce veriliyordu formasyon yapıyordum ordan biliyorum. Halen devam ediyor mu bilgim yok şimdi. Helal sana Mansur Başkan

• Yıllardır Çanakkale Belediyesi bunu yapıyor, başka yerlerde de görmek ne güzel

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    mansur yavaş:sabah okula giderken akşamdan kalma bayat ekmeği kemirme gel sana çorba vereyim.

10 iqlu hamza5806:gomünist misiniz la

şu tipler öyle bir şartlandırılmışlar ki,halkçılık namına en ufak olayda verdikleri tepkiye bakın.sosyal devlet olmayı komünist olmak sanıyorlar.
  • Bu hayat pahalılığında öğrencilerin bir öğününü bile bu şekilde geçiştirebilmesi çok güzel bir hizmet.

Askerliğimde sırf dışarda yemeğe ve dolmuşa para vereceği için çarşı iznine çıkamayan askerler vardı .sabah içeceği birtabak çorba iki günlük yol parasını karşılayacaktır ne güzel
  • Afiyet olsun öğrenci arkadaşlarımıza.

• quote:

Orijinalden alıntı: RKoeman

mansur yavaş:sabah okula giderken akşamdan kalma bayat ekmeği kemirme gel sana çorba vereyim.

10 iqlu hamza5806:gomünist misiniz la

şu tipler öyle bir şartlandırılmışlar ki,halkçılık namına en ufak olayda verdikleri tepkiye bakın.sosyal devlet olmayı komünist olmak sanıyorlar.
    Wuahahahahahahah

Iyidi bu sesli güldüm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alnindan opulesi adam mansur baskan

• Bu 60tl 200 binişlik abonman 20 ekim diyorlardı, tüm otobüsler,metrolar ve banliyo treni dahil mi acaba?

• _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    belediye başvurularına birçok fakir maddi durumu olmayan aile başvuruyor ve alıyordu. Eğer fetöye yardım edilmesin diyeyse bu yardım. Neden ÇYDD gibi DHKPC destekçisi gruplara vakıflara fon ayırıp yardım ediyor imamoğlu. :)? Adam şuan ki operasyon için bile yanar döner konuşuyor. Kaos bitsin barış sürsün diyor. Peki yukarıda arkadaşın olayına ne diyeceksin 2005 ten beri yapılan bir uygulamayı, yeni yapılıyormuş gibi mansura yıkıyor? Ben Ankara da büyüdüm Eskişehirde okudum 2014 yılından beri aynı uygulamayı Eskişehir Merkez belediyesi ve ilçe merkez belediyeleri de uyguluyordu ve ben bunu inkar etmiyorum. Doğruya doğru. Ama bu haberi gören herkes atlamış haberin üzerine
  • Mansur başkana oy vermiş bir seçmen olarak başarılarının devamını diliyorum adam gibi adam. Ekrem İmamoğlu için de sosyal medyadan ve seçim kampanyası için nakdi yardım yapmıştık o biraz hayal kırıklığı yarattı beklenti çok yüksekti. Ama Mansur bey meclis oturumları da dahil olmak üzere yargı dağıtıyor

• Dişhekimi06 D kullanıcısına yanıt
    Vay be ÇYDD de DHKPC destekçisi olmuş haberim yoktu :D Tabi sizin için normal kendiniz gibi düşünmeyen herkes terör destekçisi. Yanar döner konuştuğu falan da yok gayet mantıklı konuşuyor. Evet daha önce de daha kısıtlı bir şekilde yapılıyormuş ama artık daha çok noktada çorba dağıtılıyor.

• gerçekten düşünsenize öğrencisiniz sabah alelacele kalktınız derse yetişeceksiniz ve sokakta devlet baba resmen evladını okula uğurlayan baba gibi sana sıcak bir tas çorbayı hazırlamış derse girmeden önce karnın doysun aklın çalışsın verimin artsın diye sana çorba hazırlayıp veriyor. devlet budur işte.
  • Kayseri'de yıllardır var. Kampüs içerisine kuruluyor ve herkes faydalanabiliyor. Çorbayla doymam diyenlere yanında ekmek de var.

Güzel hizmet. Ankara'ya da gitmesi hoş olmuş. Sabahları yağlı poğaça yemektense sıcak bir mercimek çorbası içmek çok daha sağlıklı. Aslında ticari işletmelerin de yaygınlaştırması, bir alternatif olarak bardakta çorba satması gerekiyor.

• nexus can N kullanıcısına yanıt
    kimin cildirdigi belli :D agla daha cok agla insallah
  • Bak he ne güzel. Melih beyin çorbasını çok içmişliğim vardır öğrenciykende asistankende. Bisikletle sabahın 6.30 unda beşevler kavşağında sıcacık güler yüzlü arkadaşlar. İyi hizmete ne denir alkışlanır. Ancak olan hizmeti neden bitirmişlerdi anlam verememiştim. Ama yıllarca içmiştim biliyorum. Allah razı olsun bekarlık zor işti.
  • Güzel bir düşünce. Parasızlıktan kahvaltı bile yapamayan pekçok öğrenci var. Hele hele vize-final sınav dönemleri. Aç aç sınavlara giriyor öğrenciler. Tebrik ederim.

• nexus can N kullanıcısına yanıt
    Tabi parayı koysun öğrencinin cebine koşa koşa gidip sigara alsın nargile kafe de nargile tüttürsün.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.