Şimdi Ara

Mansur Yavaş'tan Üniversite Öğrencilerine Müjde: Sabahları Sıcak Çorba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
21.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
127 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %53 oy kazanan Akp'nin belediyelerinden herhangi bir icraat göremezken; Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, icraatlarına tam gaz devam ediyor. Artık sabahları 6:00 - 9:00 arası Üniversite öğrencilerinin yoğun olarak kullandığı Dikimevi, Beşevler, Bahçelievler, ODTÜ ve Hacettepe(Beytepe) metro çıkışlarında ücretsiz sıcak çorba dağıtılacak!

Mansur Yavaş'tan Üniversite Öğrencilerine Müjde: Sabahları Sıcak Çorba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OggyOgg -- 10 Ekim 2019; 23:37:14 >

• Olm ne saçma hareketler bunlar ya

Ankarada gettolar suc mahalleri var ekrem baskanin otogara daldigi gibi oralara dalın

Sokakta kalan eden bir sürü gariban var onlara yemek götürün gecen antalyada belediye yemek veriyordu adamlara icim ciz ettilan o adamlardan 1 adim uzaktayım sadece

Bu hareketler sacma komunizmvari davranislar komünist tavırlar her zaman kitleleri yozlastirir ve sömürücü hale getirir luzum yok boyle seylere bunun yerine halk ekmek otomatlari koyun metrolara icinde ucuz simit pogaca kahve cay corba olsun vatandas sabah kahvaltisi edemedikce ordan nasiplensin belediye de para kazansin
  • sen parasını ver biz alırız çorbamızı mansur bey. çorba için sizi oraya getirmedik.
  • Öğrenci olmayanlardan sıra öğrencilere gelmez ki
  • Heinz Guderian kullanıcısına yanıt
    Odtü ve Hacettepe duraklarında öğrenciden başka pek kimse olmadığı için bu sorun olmaz. Diğer 3 durağı bilemem tabi. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nexus can

sen parasını ver biz alırız çorbamızı mansur bey. çorba için sizi oraya getirmedik.
    Hahah merak etme: sizin işe gelmeyerek maaş alan fetö uzmanları ile bol maaşlı çaycıların maaşları amorti eder bu çorbaların giderlerini.
  • İzmir'de Karşıyaka ve Bornova belediyeleri daha önce yapıyordu bunu.
  • nForcer N kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen İzmir'de bir çaycı 10k ₺ maaş almıyordu o yüzden yapıyorlardı. Şimdi Ankara'da onlar da gitti öğrencilere harcıyorlar güzel insanlar.
  • Olm ne saçma hareketler bunlar ya

Ankarada gettolar suc mahalleri var ekrem baskanin otogara daldigi gibi oralara dalın

Sokakta kalan eden bir sürü gariban var onlara yemek götürün gecen antalyada belediye yemek veriyordu adamlara icim ciz ettilan o adamlardan 1 adim uzaktayım sadece

Bu hareketler sacma komunizmvari davranislar komünist tavırlar her zaman kitleleri yozlastirir ve sömürücü hale getirir luzum yok boyle seylere bunun yerine halk ekmek otomatlari koyun metrolara icinde ucuz simit pogaca kahve cay corba olsun vatandas sabah kahvaltisi edemedikce ordan nasiplensin belediye de para kazansin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Düşünce güzel gibi ama gerekliliği, sürdürülebilirliği tartışılır. Öğrenci 3 ay sana bel bağladı uykusuna 15-20 dakika uyku kattı(evde kahvaltı yapanlar için. Ayrıca kahvaltıda kahvaltılık dışında bir şey yemeyenlerdenim çorba bana ters, bunu geçiyorum) 4. ay bu hizmeti ama öyle ama maliyetten kestin. Bu insanlara yapılan hayırdan daha fazla zarar vermeyecek mi ? Halk ekmek otomatından poğaça, simit fikrini ben de destekliyorum. Bir düzenekle sabah vatandaşın sıcak temin etmesi de sağlanabilirse hem tatminkâr hem ucuz hem de kalıcı olacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • küçük detaylar önemlidir bu halk kendisini birazcık düşünene sımsıkı sarılır hiç düşünülmediğini hissettiği için akepeden vazgeçti.
  • Guzel bir uygulama olsada, belediyelerin bu tip sosyal yardim faaliyetlerinde bulunmalari yasaklanmali. Cunku yapilan yardimlar siyasete alet ediliyor. Bunu mansur yavas icin soylemiyorum genele soyluyorum. Belediyeler sehircilik ve hizmet konularina egilmeli. Sosyal yardim gibi konular devlete bagli ve siyasetin kesinlikle girmeyecegi, tamamiyle yardima muhtac kisilere odanlanmis, din dil irk parti mensubu gozetmeden tarafsiz kurumlarca yardim faaliyetleri yapilmali. Her ogrencinin ihtiyaci yok aslinda o corbaya, onun yerine ihtiyaci olan ogrencide yogunlasilmali. Parasizliktan hergun beyazittaki yurdundan mackadaki itu ye yuruyen arkadasimi biliyorum. ikimizede corba vermenin alemi yok, bana corba verme ama ona yol parasida ver.

• iyi de bu zaten vardı ankarada olanlar bilir yeni bir şey gibi lanse etmek saçma

• Ne abartmışsınız lan sanki bardakta kahve dağıtıldı diye dolar 10 olacak. Ayrıca bu 1-2 yıldır vardı sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hades333 -- 11 Ekim 2019; 6:49:13 >
  • Kocaeli belediyesi de yapıyordu bunu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hades333

Ne abartmışsınız lan sanki bardakta kahve dağıtıldı diye dolar 10 olacak. Ayrıca bu 1-2 yıldır vardı sanırım.
    Konuyu nefis özetlemişsin sadece mars farelerinin plantinyumik gangrineurolgiaları eksik kalmış.

Bardakta kahve ve dolar. İşte çorba konusunda beklenen bağlantı.

• quote:

Orijinalden alıntı: OggyOgg

Hahah merak etme: sizin işe gelmeyerek maaş alan fetö uzmanları ile bol maaşlı çaycıların maaşları amorti eder bu çorbaların giderlerini.

Alıntıları Göster
    Bunu diyince fetocu akpli comar gerici oldum dimi sizin gibi insan gorunumlu canlilar oldugu surece lahimda bogulmaya devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nexus can -- 11 Ekim 2019; 8:31:35 >
  • mansur başgan hacettepeyi coşturmaya devam ediyor önce beleş ring sonra beleş çorba
  • Seviyorum bu adamı ya

CHP'li değilim

• bedeva prezervatif dağıtsa keşke
  • nexus can N kullanıcısına yanıt
    sen kimsin de getiriyorsun haddine mi...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.