Şimdi Ara

Mansur Yavaş'tan Üniversite Öğrencilerine Müjde: Sabahları Sıcak Çorba (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
21.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
127 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sayko06

Nerede aptal saptal iş var bu adamda Hacettepe üniversitesine çayyolundan beleş otobüs çoğu yerde millet binecek otobüs bulamıyor bisiklet yolu yapıyor burası Amsterdam mı? 4 yıldır zam gelmeyen ulaşıma gelmeyen zam bu adamın döneminde geldi belediyenin görevi mi millete çorba dağıtmak? Üniversite öğrencilerini doyurmak sana mı kaldı benim vergimle?
    saçma sapan konuşup insanın sinirini zıplatma boş yere ban yedirtme burda kimseye
    beğenmiyorsan akp belediyesinin yönettiği bir şehre taşın ergen zorla tutan mı var burada seni
  • nexus can N kullanıcısına yanıt
    Kanırtarak aglaticagimiz günler yakın yargılanmayı bekleyin yeni gelen nesil ve 30 yasina kadar olanlar sizi cok fena yargilicak :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Lağım yazamıyor daha

• quote:

Orijinalden alıntı: nexus can

sen parasını ver biz alırız çorbamızı mansur bey. çorba için sizi oraya getirmedik.
    Ne boş adamsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir devlet üniversitesinde çalışıyorum zaten yıllardır belediye kışın gelip kampüs içinde araçla çorba dağıtır Mansur'a özgü bir durum yok ortada.

• sayko06 S kullanıcısına yanıt
    Ayrıca su faturalarına zam yapmak için belediye meclisiyle gene birbirine girmiş. Bunlar iyi bilir kaşıkla verip kepçeyle almayı bizim saykolar da bir bardak çorbaya tav olurlar tabi iyi reklam.

• quote:

Orijinalden alıntı: teramycin

Lağım yazamıyor daha
    Boguldugun yeri daha iyi biliyorsun bak

• Ne güzel uygulama işte. O çorbanın parasını bulamayan ama okumaya çalışan insanlar da var ülkede.

Tebrik ederim. Güzel ve ince bir düşünce Ankara adına. Ankara ayazında hoş ve sıcak bir uygulama.

Bazen küçücük ama sıcak şeyler insanları birbirine bağlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Siannis -- 12 Ekim 2019; 9:22:31 >
  • Forumun kriptoları bu uygulamayı beğenmedi.
  • Corba olayi zaten vardi birkac noktada dagitiliyordu ve de herkese.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • p0tti P kullanıcısına yanıt
    Bilader doğma büyüme Ankaralıyım 25 yaşındayım ergen dediğin eline çocuk verir aç bak bakayım Ankara da en pahalı ulaşımı kim kullanıyor ben ne diyorum sen ne diyorsun birde niye çayyolundan Hacettepeye bedava otobüs veriyor? Öğrenci evlerinde su yüzde 50 indirimli Ankara da öğrenci evinde kalan adamım paraya ihtiyacı yoktur öğrenci olunca ne oluyor birde ne farkı var öğrencinin? Neyse Allah çoluğundan çocuğundan çıkarsın bu çakma milliyetçinin

• SIHHIYE durağı????

Dil tarih fakültesi???

Başkanım acımızdan ölüyoz. Acız acccc!!!!

• Antepde 5-6 yıldan beri var,

Çayyolundan hacettepe otobüsü hangisi?

• quote:

Bilader doğma büyüme Ankaralıyım 25 yaşındayım ergen dediğin eline çocuk verir aç bak bakayım Ankara da en pahalı ulaşımı kim kullanıyor ben ne diyorum sen ne diyorsun birde niye çayyolundan Hacettepeye bedava otobüs veriyor? Öğrenci evlerinde su yüzde 50 indirimli Ankara da öğrenci evinde kalan adamım paraya ihtiyacı yoktur öğrenci olunca ne oluyor birde ne farkı var öğrencinin? Neyse Allah çoluğundan çocuğundan çıkarsın bu çakma milliyetçinin
    Senin burda isin yok yallah konyaya seni orası paklar anca cahil herif

• jervis kullanıcısına yanıt
    5 tane otobüs verdi çayyolundan Beytepe kampüse kadar kimin parasıyla bedava hizmet veriyor?

• p0tti P kullanıcısına yanıt
    Konya Ankaradan kat kat güzel belediyecilik anlamında verecek cevap olmayınca cahil herif tabi sizde haklısınız tabi ekmek elden su gölden

Çayyolunda oturan kişi 40 ı geçmez , 5 tane otobüs tam nereden kalkıyor ki ben hacettepedeyim , çayyoluna çok yakınım ama otobüs yok. Numarası belli mi ya da durakları belli mi?

Edit: şimdi okulun sitesine de baktım çayyolundan otobüs gözükmüyor. Siz var demişsiniz bunu ispatlar mısnız? Beytepe metrodan okula var bir tek. Çayyolundan okula gözükmüyor. Ayrıca belediye istediği gibi otobğs koyar.
    Geçmiş zamanlarda çok gördük belediye otobüslerinin nerelere gittiğini , döner ayran dağıtılıdğını , halk ekmeklerin havada uçtuğunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jervis -- 12 Ekim 2019; 12:20:43 >
  • quote:

5 tane otobüs verdi çayyolundan Beytepe kampüse kadar kimin parasıyla bedava hizmet veriyor?
    4 km'lik dümdüz yol, arada 1 durak var sadece. Metrodan inilip zorunlu aktarma yapılan yer. Günde 10000 öğrencinin kullandığı bir güzergah. Diğer otobüslerin ücretli olması bile tamamen saçmalık, sadece 5 dakikalık yol. Klavyeden sallamaya benzemez orayı kullanmak. Hatta kızlar yurdunda kalan öğrenciler sadece 2 km için 1.75'lik ücreti vermek zorunda kalıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.