Şimdi Ara

Mancini'den kağıt ve maç yorumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mancini, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, karşılaşmanın geneline bakıldığında 3 puanı hak eden bir Galatasaray'ın olduğunu belirterek "İlk yarı biraz durgun oynadık. Bunun kupa finali nedeniyle yorgunluktan kaynaklandığını düşünüyorum. İkinci yarı takım toparlandı. Trabzonspor gibi iyi bir takımı özellikle içeride 4-1 yenmek kolay değil. O yüzden takımı tebrik ediyorum. Önemli bir galibiyet aldık" dedi.

"SNEIJDER AVRUPA'NIN EN İYİ..."
    Karşılaşmada 2 gol atan Sneijder'in performansı nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Mancini, "Bence Avrupanın en iyi orta saha oyuncularından biri. Sadece Juventus, Eskişehirspor veya bugün için değil her maçta iyi oynayan performans gösteren 10 gol üzerine çıkan Wesley var. O yüzden gösterdiği performanstan çok mutluyum" diye konuştu.

"F.BAHÇE'Yİ TEBRİK EDERİM"
    Bir gazetecinin Fenerbahçeli oyuncuların Kardemir Karabükspor maçında sahada "Şampiyon Fenerbahçe" yazılı kağıdı elden ele dolaştırmasını nasıl karşıladınız" yönündeki soru üzerine, Mancini, "Söyleyeceğim, Fenerbahçe'yi tekrar tebrik etmek. Kazandıkları maç için Fenerbahçe'yi tebrik ederim" yanıtını verdi.

"BENİM İÇİN ÖNEMLİ DEĞİL"
    "Bunu espiri mi yoksa hakaret mi olarak gördünüz" şeklindeki başka soru üzerine de Mancini, "Fenerbahçe'nin maçını seyretmedim. Ben kesinlikle saygı duyuyorum. Benim için önemli değil. Benim için burada en önemli şey Trabzonspor'u yenmekti. Ondan dolayı da mutluyum" ifadesini kullandı.

"BÜTÜN OYUNCULARI EFEKTİF KULLANMALIYIZ"
    Semih'in sağ bek olarak gösterdiği performanstan memnun olduğunu anlatan Mancini, "Sadece Semih'ten değil, Gençlerbiriliği maçının ikinci yarısı ve kupa finaline bakıldığında dörtlü defansın gösterdiği performanstan memnum. Beşiktaş ve Fenerbahçe'den 18-19 maç fazla oynayan Galatasaray var. Devamlı aynı takımla oynamak mümkün olmuyor. Elinizdeki bütün oyuncuları efektif kullanmanız gerekiyor" diye konuştu.

MANCINI'DEN CITY'E ÖVGÜ DOLU SÖZLER
    Mancini, İngiltere'de şampiyon olan eski takımı Machester Ctiy'i de tebrik ederek "İngiltere'de şampiyon olmak kolay değil, İngiltere'deki en iyi takım olduklarını düşünüyorum" dedi.

Kaynak:Ntv spor

Kendi yorumum: Kağıt olayına bu kadar seviyeli ve soğukkanlı yaklaştığı için bravo dedim hiç laf dalaşına gerek yok.

• İşte vizyon farkı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ljubav

İşte vizyon farkı.

Yok canıımmm tribünlere küfür etmekten farkı yok,aynı vizyona sahibiz aslında.
  • ışte bu , avrupalı gerçekten bazı konularda çok iyi . espriyi anlayisla karsiliyor , laf atmaya calismiyor .

• Çok beyfendi bir adam bu Mancini. Sadece işine odaklanmış durumda. Ünal başganın çalışmayı seveceği tiplerden. Asarım keserimcilerden değil, tam bir Avrupalı.
  • ''çocuklar kendi aralarında eğleniyor. yamuk olursa onlara reddemeyeceği bir teklif yaparız, şimdilik biz işimize bakalım.'' demek istemiş

• quote:

Orijinalden alıntı: Diego Ribas

''çocuklar kendi aralarında eğleniyor. yamuk olursa onlara reddemeyeceği bir teklif yaparız, şimdilik biz işimize bakalım.'' demek istemiş

shop gzl olmş qmqi
  • Mancininin kağıt olayı umrunda bile değil.

Ama Galatasaray taraftarları kendi oyuncularının yaptıklarını görmezden gelip ya da memleketinin folklerine bağlarken, kendilerine birşey yapılınca cazgırlık yapıyorlar.
  • quote:

İşte vizyon farkı.

Galatasarayli olmak camianin icinde olmak boyle birsey kimileri sikecileri kufurbazlari bastaci eder kimileri bu islere girmez..dogru soyluyorsun buyukluk ve vizyon farki..bide avrupa sampiyonu olmis gibi sevinirler galatasaraylilar cok sansli avrupa kupasi ve lig kupasi sevincinin farkini biliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: turkopol

quote:

İşte vizyon farkı.

Galatasarayli olmak camianin icinde olmak boyle birsey kimileri sikecileri kufurbazlari bastaci eder kimileri bu islere girmez..dogru soyluyorsun buyukluk ve vizyon farki..bide avrupa sampiyonu olmis gibi sevinirler galatasaraylilar cok sansli avrupa kupasi ve lig kupasi sevincinin farkini biliyor

Kızma ama,Ziraat türkiye'ye haddinden fazla sevinmediniz mi?Dürüst ol?

• quote:

Orijinalden alıntı: bydo38

quote:

Orijinalden alıntı: Diego Ribas

''çocuklar kendi aralarında eğleniyor. yamuk olursa onlara reddemeyeceği bir teklif yaparız, şimdilik biz işimize bakalım.'' demek istemiş

shop gzl olmş qmqi

shopa gerek yok aslında

tony mancini

• quote:

quote:

quote:

İşte vizyon farkı.

Baskaniniz size kufur etti be yeter ya biraz fbli olun azizsporlu degil

• turkopol kullanıcısına yanıt
    Ben azizi desteklemiyorum ki aksine ne severim ne sevmem olay bu değil ki?

• Ben de peçeteye yazdıkları şarkıları zannettim.
  • quote:

quote:

quote:

İşte vizyon farkı.

Kişilerin sevinme sınırı değişkendir. yani bir olaya bazıları sadece gülümser, bazıları kahkaha atar bazıları havalar zıplar vb. Siz az sevindiniz çok sevininiz olayını çok saçma buluyorum. Taraftarların takıma bağlanmak için böyle başarılara ihtiyacı vardı. Bu ilaç oldu. Olay bundan ibaret. Bizim Türk insanının sıcak kanlı olması bazı zamanlarda sıkıntı yaratıyor :D

• Sen orda Ferguson'un elinden şampiyonluk kap.. Burada ersun sana posta koysun.. Türkiye'de adaletin olmadığına bir kanıt daha..
  • quote:

quote:

quote:

İşte vizyon farkı.

Sanane? Çok takılıyosun buralarda gözüm üzerinde provokatörlük hoş birşey değil.

Erzincanlı kızlar, Kate upton. ergen...

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali Sami Yen

Sen orda Ferguson'un elinden şampiyonluk kap.. Burada ersun sana posta koysun.. Türkiye'de adaletin olmadığına bir kanıt daha..

Sen git orda 300 milyon euro harcanarak olusturulmus dunyanin en iyi takiminlarindan biriyle sampiyonlar liginde sifir cek sonra o kadronun yarisi bile olamayan galatasarayla gruptan cik buda cok ilginc

• maç sonu koşarak soyunhma odasına gidecekti, o zaman tam olurdu
  • quote:

quote:

İşte vizyon farkı.

Şikeden girmiş Uefa kupasından çıkmış araya da vizyon farkını yapıştırmış. Seni ayın egoisti ve trollü seçiyoruz.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.