Binbaşı
23 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 49 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar, led tvmin ekraninda derin bir cizik mevcut hafif isik suzmeside yapiyor, bunun gorunurlulugunu minimuma indirmek veya yok etmenin yolu varmidir. Tesekkurler simdiden

Tv ekranında çizik
1500tl bandinda eski yeni farketmeksizin en iyi goruntuyu alabilicegim bir kamera ariyorum. Önerilerinizi bekliyorum
Merhabalar,1 yildir surekli oynadigim cs go da son 2-3 haftadir asiri derecede kasmalar olmaya basladi, hatta bazen her rount kasip oyundan dusuruyor fps baya dustu ayarlar en dusukte olmasina ragmen ,nvidiayla calistirdigimada eminim sorun neyden olabilir
elinde olan varsa teklifleri pm atın
172 boy 63 kiloyum,3 aydır spor yapıyorum kasları daha fazla geliştirmek için supplement kullanmayı düşünüyorum,ilk etapta whey proteini düşündüm günde kaç ölçek kullanmamı önerirsiniz ve bunun dışında başka supplement öneriniz varmıdır acaba
Şuanda 1.6 otomatik vites 2011 model civarı düşünmekteyim bu aracın tek korkutan yanı yakıtı,bu aracın tam olarak tuketimi km de kaç kuruş olur
Beyler telefona apk indirirken sacma programlar geldi quick swipe falan gibi silemiyorumda napmam lazim
Acil yardım bi çare önerin
Eski araç istemiyorum 2008 üstü olursa iyi olur sorunsuz ve kullanımı keyifli bi araç bakıyorum benzin dizel farketmez tercihen c sınıfı ne önerebilirsiniz
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.933
İkinci El Bölümü Mesajları: 59
Konularının görüntülenme sayısı: 187.179 (Bu ay: 51)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.169 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.