Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1868. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.432
Cevap
65
Favori
1.209.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18661867186818691870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.74lük stoperi Premier Lige alan hocadan hayır gelmez

Pau Torres vardı geçen sene taş gibi stoperdi.

Varane ı almışsın Maguire da ısrar ediyorsun hala tam komedi ya bu takım

Ronaldo çıldırıyordur bu salakların arasında

Not : Messi fanboylarınu direkt bloklayın da konuyu sabote etmesinler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Man in the Suit -- 13 Ağustos 2022; 20:52:8 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doom kullanıcısına yanıt
    Kovuyoruz kovuyoruz gitmiyorlar. Engelledikçe çoğalıyorlar. Her zaman diyorum Anti CR7 Messi Goat Ana Konu açsınlar herkes rahat edecek. Ronaldo giderse biz de rahat edeceğiz. Buraya yazmazlar en azından.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Irkçı değilim ama zenci futbolcuların mental anlamda futbol disiplinine adapte olamadıklarını düşünmeye başladım.

Çok atletik ve yetenekli siyahi futbolcular geldi geçti ama hepsi 1-2 yıl performans gösterip parayı cukkaladıktan sonra salıyor.

Örneği çok fazla.

O yüzden takımı zencilerle dolduran kulüpler çok başarısız şu an. Araya 1-2 tane ciğersiz koyunca daha verimli oluyorlar ama takımın yarsını bunlar oluşturunca problem büyüyor.

• Alex Ferguson'u geri getirsin bence Man. U

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arda ML kullanıcısına yanıt

Gary her sene en az 2 kere aynısını söylüyor

• Reset tuşuna basmadıkça bu takımdan hiçbir şey olmaz.

• Jose Mourinho: "Size kariyerimin en önemli başarılarından birinin Manchester United ile Premier League'de sezonu ikinci bitirmek olduğunu söylesem benim bir çılgın olduğumu düşünürsünüz."

Hep haklıydın hocam, yine yanılmadın. Seni yiyen çöp ordusu, ten hag'ı çiğnemeden yutar kaldı ki yutuyor da zaten.
    Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

• Arkadaş bu takıma noldu ya, yazık oluyor koskoca takıma, diyecek sözde kalmadı nasıl bu kadar kötü yönetilebiliyor anlamıyorum.

• Çünkü takım yok oyuncularım çoğu çöp orta sahaya bakar misin İngiltere liginde kevgire çevirirler adamı .. gitmişler bi martinez almışlar defansa tamamdır yaw city bile haland , philips aldı bizim salaklar sanki kadro çok iyi de böyle devam .. hoca dahil takımın %90 i direkt gönderilmeli orta saha bomboş defans bekler çöp kanatlar sıfır katkı kimi getirsen de bi is çıkmaz … reziller yaw

• Rangnick haklıydı. Transferleri onun yapması gerekiyordu Maguire denen çöpü kaptan yapan Hollanda portakalı değil

• Arda ML kullanıcısına yanıt

garry neville en kötü demişde biz mourinhodan sonra her maçın bi bu kadar kötü olduğunu biliyoruz

glazerlar gitmeden klopp guardiola güçlerini birleştirse gene bi halt olmaz

eriksende bizde, demekki eriksen hala brentfortta olsa sonuç kim bilir ne olurdu

• ein ausländer kullanıcısına yanıt
    öngörü desen var :) adam saha içini iyi yönetir dedik onda bile batırdı.

• İlk 2 maçı kaybettiğimiz bir sezon hatırlamıyorum. Ruhsuzlar ordusu.

• Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIVutdreporttwitter
    “Erik ten Hag: "We need new players and quality players. We will try and convince them to join." #mulive [sky]”
    https://twitter.com/utdreport/status/1558528285323280387

Dönek kele bak sen 10 günde döndü. Sen adam olsan hazırlık maçlarında analiz yapardın hatta geçen sene yapardın. Maguire denen çöplüğü kaptan yaparken utanman gerekirdi.

• sık sık hoca, kadro, kaptan ve yönetim değiştiren takımlar böyle olur. aynı örneği fenerbahçede de görüyoruz.

• Bu takımda defansif olarak en iyi isim hala Wan-Bissaka. Maguire'ın bile arkasını o topluyordu hücüma çıktığında etkisiz kalsa da defansa güç kattığı tartışmasız bir gerçek. Liverpool maçı ile birlikte kadroya dönmeli.

Ya da üçlüye dönüp Lisandro-Varane-AWB yapılabilir defansın daha derli toplu duracağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 13 Ağustos 2022; 22:36:33 >
  • Mourinho+1 milyar euro transfer bütçesi bu takımı anca toplar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl bi ruhsuz ordusuysa De Gea'nın bile ayarını bozmuşlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burda anti moucular vardı çok biliyprlardı noldu onlar? Sesleri çıkmıyor mou gittiğinden beri :D

Bu takım adam madam olmaz bitmiş bu takım. Bruno fernandes var ya ona ıq testi yapsınlar 80den fazla çıkarsa bir şey bilmiyorum ben

• 
Sayfa: önceki 18661867186818691870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.