E

Yüzbaşı
03 Ocak 2017
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 883 (Bu ay: 29)
Gönderileri

https://mobile.twitter.com/egitilmezadam/status/1525442397857005569?t=V-dRbHZS1E-zJ-N9SjviNQ&s=19

Dünyanın makatı coğrafyalarında; insanlıktan, kadına saygıdan, medeniyetin M'sinden kısaca insana ait hiçbir özellikten bir parçası olmayan, annesini,karısını ve kızını bir çeşit hayvan olarak gören. Ellerinde olsa evin bir köşesine prangalayıp sadece seks için kullanabilecek (eminim yapanları vardır) Dünyanın istatistiklerle kanıtlanmış açık ara en Pedofili, Zoofini, Nekrofili daha sayamadıgım hastalıkların başkenti Afgan ve Pakistan ülkelerinden sayısız GENC ERKEK mahlukat ülkemize kontrolsüz giriş yapıyor.

Bunların ekonomiye demografik yapıya huzura verdikleri zararı yazmaya gerek yok. Sebep olan veya bir kere olsun seçim yoluyla aracılık edenlerin a.... neyse Şimdi kendimizi onların yerine koyalım.

''

Erkek olarak Doğdugun günden beri herhangi bir peçe ardındaki kadının göz ve kaşlarından fazlasını görmemişsin muhtemelen cocuklugunda kıllı afganlardan ''Bacha Bazi'' Geleneğiyle sayısız tecavüze ugramıssın eğitim hayatın temel bilgiler ve medrese eğitiminden ibaret görebileceğin en teknolojik vasıta 1970 Terörist kasa Honda görebileceğin en büyük teknolojik alet telsiz görebileceğin en pahalı madde AK47. Ayda 40 dolar gibi bir parayla sadece karnını doyurmaya ve ertesi güne tek parça uyanmaya calısıyorsun.

Çöl ortamında genç yaşında, BEYAZ! PARTİ projesi dizilere MUZ Cumhuriyetindeki ortamı o güzide vatanı ve hande erçel gibi -onların gözünde huri benzeri kadınlar- görünce Muz Cumhruiyeti yoluna koyuluyorsun birkaç günlük yaya yolculuk sonunda o ülkeye giriyorsun.

Her sokakta gözünü çevirdiğin her yerde daha önce görmemiş oldugun açık, beyaz tenli avrupai kızlar görüyorsun. Devlet eliyle Polis hatta hiçbir oluşum sana müdahale edemiyor çünkü köle olarak çalıstıgın patronun Türk Çalısan Çalıştıramıyor, ekonomik sıkıntılardan dolayı. Bu ülkenin içişleri bakanı da seni koruyor ve teşvik ediyor. Kendini Pakistan Azerbaycan Türkiye kardeşliği hülooooğ diyerek o türklerden biri gibi sanıyorsun.

O iki ülkede doğan biri olsanız burada yapacağınız minimum şey elinizde telefonla onların videolarını çekmek olurdu.

''

Demem o ki eyleme dökmeseler bile o genç sığınmacıların hepsinin amacı Beyaz Tenli Türkiye Kızları. Bu vatan hainlerinden yakınlarınızı sakının, doğup büyüdüğümüz mahallede bırakın yakınlarımızı KENDİMİZ gece sokağa kelebeksiz cıkamaz olduk.

Suriyeli,İranlı,Suud,Azerilere hiç yer vermedim. Afgan ve Pakistanlılarla aynı kefeye girmeyecek kadar değerliler çünkü. Elbet bir gün hepsi gidecek ama önce bu kayıtsız ve maymundan bozma kafatası asimetrik soysuzlar gitmeli. Ben Türkiye'de doğup büyüdüm burası benim evim, evimde bu ******* çocuklarını istemiyorum.

Tam bir yenilenim, Loserim kazandığım savaş yok. Doğuştan böyleyim iyi olmayı bırakın orta seviyede bir özelliğim veya başarım yok neredeyse.

Böyle olmayı ben seçmedim. Hayalim hava harpti 356 geldi. Garanti bakiyordum

Son yıllarda 68-72 binle almış taban. Ben 77 yaptım. Zoruma gidiyor tek mermim kaldı 70 gün sonra. Var yoğumu verip istediğimi alacağım inşallah.

Benim sürem kısıtlı SADECE bu Konulara ayırmak üzere 2 gün ayırdım bunlara. Selin Hoca'dan çalışıp 345 ve palme sorularını cozecegim. Günde 10 saat çalışıyorum yetişir mi ?

Türkiye millî futbol takımı, hak kazandığı 1950 dünya kupasına maddi imkansızlıklardan dolayı katılamadı.

Ya şuan böyle bir şey var mı ya şuanda Somali milli takımı bile fizanda bile maç olsa gider topunu oynar cidden 11 adamı Güney Amerika'ya goturemeyecek bir ülkeymis burası. Tüm imkansızlıklara rağmen 2002'ye kadar ülkeyi ayakta tutabilmisler sonrası zaten Avrupa standartlarında, şuanda ekonomisi İspanya ve İtalya'dan büyük olan TÜRKİYE CUMHURİYETİ 😍

Market fiyatlarindan şikayetçi olduğunu yazacaklara daha 14 ay önce asgari ücretin 1600, şuan 4200 lira olduğunu hatırlatmak isterim.

@kerim 53

Merhaba Asus Phoenix GTX 1650 kartımın fanı yerinden çıktı. Daha önce japonla tutturmustum 6 ay geçti yeniden kırılınca tekrar denedim tutmadı birkaç kere daha derken artık mıknatıslı-yaylı kısım hiç dönmemeye başladı. Ayrıca fanin pervaneleri sağlam olsa da içi tekrar yapışmayacak kadar kirlendi yapıştırıcı ile.

İstanbul Kartal Pendik civarında bildiğiniz tamirci önerilerine açığım. Komple yeni fan tpaktirmam gerekebilir yani kartın soğutma sisteminin tamamını ve yaklaşık kaç TL tutacağı hakkında fikriniz varsa söyler misiniz?

Olayı basitçe özetlemek gerekirse Kasım ayında dershanede denemeden çıktım 1 de filan eve geldim yattım hemen. Rüyamda benle yaşıt çok güzel bir kız bana dedi ki; bugün annem misafirliğe gelecek. Ona söyle beni yaşatmadı ve bunun cezasını çekecek. -bir şey daha söyledi bunu en son söyleyeceğim-

Neyse uyandım bu neydi awk diyorum inanılmaz gerçekçi bir rüyaydı nefesini hissettim adeta sonra Bilecik'ten gayrimenkul almaya gelen gurbetci tanıdıklar -akraba filan demiyorum tanıdık, sadece mesleklerini filan biliriz.- sohbet açıldi yeğenim hakkında konuşurken kadına anlattım çok açık olmadan. Kadın doldu eşi de şaşırdı ağlamaya başladı gerçekten birkaç sene önce bebeğini aldırmış yaşı biraz büyük olduğu için. Bana para teklif etti o şaşkınlıkla bir daha görürsen özür dilediğini söyle filan diye. Anlayacağınız o bebek benim rüyama giren kızmış ve bunun tesadüf olmadığına eminim rüya gibi değildi.

Kızın söylediği son şeyi kadına söylemedim düşüp bayılırdı oracıkta. Söylediği şey bu yaptığı yüzünden c?henneme gidecek olmasıydı.

Üniversite eğer kazanacak olursam seks yapmama yapacaksam bile üst düzey korunarak yapma kararı almıştım fakat son derece çirkin ve özgüvensiz biri oldugum için önüme böyle bir fırsat gelse bile bir şey yapamam.

İyi forumlar
Geçen sene tyt 90+ ayt 55 civarı yaparken çok kötü bir süreç geçirdim 1i kuzenim 3 akrabam kürtlerle kan davamız yüzünden öldü + ailemden biri kanser oldu kendi kişisel sıkıntılarım filan sınav haftası deliye dönmüştüm tamamen bu sebeplerden barajlari zor gectim

Mezuna kaldım son sınavda mat zor olduğu icin bu sene denemeleri de biraz zorlamislar. Şuan tyt netlerim

Türkçe 29 ± 2
Matematik 31 ± 3
Sosyal 12 ± 2
Fen şuan 6-7 çünkü çalışmaya yeni başladım. Hafif bir programla sınava kadar bitirip yeniden 15+ göreceğim

Sizden tavsiyem ayt için. tüm konuları unutmuş vaziyetteyim dershane yeni başladı günde 4-5 saat zamanım var dershanede hocadan dinleyip ayriyeten sağlam olması için youtube'den bir kanaldan yürütmek istiyorum. Şu kanalları seçtim bunlar dışında önereceğiniz kanal var mı? Ayrıca hızlıca net arttırmak için önereceğiniz şeyler varmı 1 kere daha mezuna kalmak pek sarmayan iş.

Mat Behzat ücretli
Fizik fizikinto
Kimya görkem hoca
Bio?
Merhaba aksi belirtilmedikce kitaplar sıfır veya bir iki soru çözülmüş 2021-22 basım kitaplardir. Kargo alıcıya ait.
Ücretsiz kitapları 30 lira+ alışveriş yapanlara verebilirim.

2021 FEN BİLİMLERİ TYT SOSYAL SIFIR 5 TL

2021 FEN BİLİMLERİ TYT MATEMATİK SB SIFIR 5 TL

2020 ESEN TYT COGRAFYA SIFIR 5 TL

2020 KAREKÖK TYT-AYT TÜRKÇE SIFIR 5 TL

SORUYORUM 1001 SORUDA PARAGRAF SİFİR 5

NEGO YGS COĞRAFYA ÜCRETSİZ

2021 SENOL HOCA AYT MATEMATİK SB 5 TL

UC DORT BES 12'Lİ MATEMATİK DENEMESİ (biri cozulu) 5 TL

2021 BENİM HOCAM TYT FİZİK KİTABİ SIFIR 5 TL

2021 BENİM HOCAM TYT KİMYA SİFİR 5 TL
Son aylarda en güldüğüm kesim büyük umutlarla Nft veya arsa satın alan kişiler. Ortaçağda papazların cennetten arsa satması inanın daha normal. En azından insanlar inandıkları dinin din adamlarinin böyle bir işte aracı olduğuna inanıyorlardı.

1 milyon liraya aldığın Nft yi saniyeler içinde SS alıp ekran fotoğrafı yapabilirim. Evimin bir duvarını onla kaplayabilirim. Dövme yaptırabilirim... Bir insan senin kadar akıl sağlığı bozuk değilse neden onu senden satın alsın? Arsa olayına hiç girmeyeceğim gülmekten yazamıyorum çünkü...

Metavetse evrenlerinden birinde tüm İstanbul'a sahip olmaktansa bir iç çamaşırı satın alırım çok daha iyi...

Kitapların tamamı hiç cozulmemis ve sıfırdır. Yanında aksini belirtmedigim sürece hepsini en fazla 10-15 sorusu çözülmüş ve kozmetik olarak 10/10 2021 basım olarak düşünebilirsiniz.

Kargo alıcıya aittir. En az 15 liralık alım yaparsanız kargoluyorum. Bedava yazdıklarımı isterseniz ekleyebilirsiniz kargo çok ufak meblaj artar size yansır.

Özellikle altını çizdiklerimi kaçırmayın derim  

345 12'Lİ MATEMATİK DENEMESİ (ilk 3 çözülü) 5TL

BİLGİ SARMAL 25'Lİ FEN BRANS DENEMESİ (24'Ü TEMİZ.) 5 TL

SENOL HOCA AYT MAT 2021 SB (FONKSİYONLAR VE 2.DD ÇÖZÜLÜ) 5 TL

2021 BİLGİ SARMAL PROBLEMLER (80-90 TANE TESTTEN 1-2 TANESİ ÇÖZÜLDÜ) 5 TL

2021 345 TYT MATEMATİK SORU BANKASI (Sadece 4-5 soru çözülmüş sıfır) 15 TL

CEVDER OZSEVER YAYINLARI 1001 SORUDA PARAGRAF SIFIR - 5 TL

KAREKOK TYT AYT TÜRKÇE (2020 SIFIR) 5 TL

FEN BİLİMLERİ TEMEL MATEMATİK SB 2020 5TL

NEGO YGS COĞRAFYA KONU ANLATİMLİ SİFİR BEDAVA

KAREKÖK TYT MATEMATİK 2020 AZ KULLANİLMİS BEDAVA

ESEN TYT COGRAFYA SIFIR 5 LİRA

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Vodafone
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.029
İkinci El Bölümü Mesajları: 97
Konularının görüntülenme sayısı: 25.000 (Bu ay: 2.852)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 3.758 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.