Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1870. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
40.431
Cevap
65
Favori
1.209.434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18681869187018711872
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garner'ı satacaklar 15-20 milyon paund değer biçilmiş. Nottingham ve Tottenham ilgileniyor.

Bence en azından Nottingham'a 15-20'ye satıp 25-30'a geri satın alma opsiyonu koyulması lazım. En azından şu kaos ortamından uzak dursun oynayıp gelişsin çocuk. Ama bunu yapacaklarını sanmıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haftaya uçan kaçan Liverpool'u yenip küme düşme potasına yollarız.

• Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt
    Ya niye şöyle şeyler yazıyorsun şimdiden bütün sihri, enerjiyi, totemi bozdun

• Fatih Terim United a hayırlı olsun :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lindelöf'ü postalayıp Palace'da ki Andersen'i almak lazım. İyi stoper, ayağı falan da baya iyi.

• GeraltofRiviaCiri16 kullanıcısına yanıt

Dönek Tusu mu? Tusu dediğin bebe fanatik. Bense futbolu o kadar ciddiye almam.Tsunun yaşi kadar yil futbol izlemişliğim vardir benim. Yalanlarla, algi oyunlariyla Ronaldoyu kötülemeseniz Pessi fanlarina da cevap vermem. 2 sene önce Poşetin Pariste başarisiz olacağini söylediğim için bir kaç kişi bana Tsusun demişti güldüm geçtim. insan herkesi kendi gibi zannedermiş. Bu forumda Pessi fanlarindan birden fazla hesabi olan üyeler var. Abnomination miydi neydi, Novaturientle o ayni kişi mesela. Daha başka üyeler de var. Onlar kendilerini iyi biliyorlar. Sürekli Ronaldoyu kötüleyenin de kimin hesabi olduğunu biliyorum.

Pessi mi penaltiyi Neymara verdi? Pardon, pardon, pardon. Pessiyi adam yerine koyup 1.penaltici mi yapmişlar? Yalana bak. Parisin 1.penalticisi Mbappe, 2.penalticisi Neymar. Onlar yoksa Ramos atiyor. Pessiyi adam yerine koyupta penalti vermiyorlar.

Uzun yillardir Ronaldo fanlari sosyal medyada Pessi diyorlar. Yeni bir şey değil. Ronaldoyu çok severim.Ronaldo kaprisli de olsa açiktan olduğu gibi davranir. Pessi gibi içten pazarlikli değildir Ronaldo.

Ronaldonun geçen sene Parise bu seneyse Bayerne transfer olmasini çok istedim. Çünkü Ronaldo Pessiden 3 yaş büyük ve 11 tane çöple oynuyor.Pessiyse yildizlar karmasi Pariste. Pessinin babasinin elindeki medya, trolleri, Pessi fanlari organize bir şekilde algi oyunlariyla Ronaldoyu kötüleyip Pessiyi övüyorlar. Pessi kiytirik Coppa Americayi aliyor, sanirsin dünya kupasini kazandi. Onlar da biliyorlar Ronaldonun daha iyi olduğunu ama yalanlarla, algi oyunlariyla Pessiyi daha iyi yapma peşindeler.

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV 

• Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIVDavid Ornsteintwitter
    “🚨 Adrien Rabiot to Man Utd now highly unlikely. Gap in wage offer/expectation mean move not happening as things stand. Live talks over other options such as Casemiro. De Jong improbable but #MUFC hope to get a top midfielder before deadline @TheAthleticUK https://t.co/pKojDR5GHM”
    https://twitter.com/David_Ornstein/status/1559606465861746688
  • D. kullanıcısına yanıt
    Rabiot alamayan yönetim Casemiro mu alacak :D

• -BraveHeart- kullanıcısına yanıt

Casemiro da her sene şampiyonlar ligi şampiyonluğuna oynayan, takır takır oynayan, sorunsuz takımı bırakıp United'ın içine mi düşecek? :D

• Doom kullanıcısına yanıt
    Vallahi ya Casemiro yazan muhabirler alkollüyken yazdılar herhalde? Kulüp onlara ilgileniyoruz dese bile bunu haber olarak yazmamaları lazım.

• Galatsaray Ronaldonun fiyatını sordu

• Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

• Önünde Ronaldo ve varane gibi iki ibretlik örnek varken casemiro United da ne yapacak. Ha ballı kaymaklı bir bonservis, çok iyide bir maaş verirlerse, hem realin hemde casemironun işine gelebilir.

• ELON MUSK TWEETS: ALSO, I’M BUYING MANCHESTER UNITED UR WELCOME- TWITTER SOURCES

Elon Musk, Manchester United'ı satın almak istediğini duyurdu.

• İşe giderken gördüm ben tam atıcaktım tweet i siz atmışsınız Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV 

keşke.......

• aslında satın almak istiyorum dememiş , satın alıyorum demiş. kafası güzel değilse şahane haber Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV 

Şaka arkadaşlar hemen heyecanlanmayın.

yak yak....

• Son iki günde basında çıkan haberlere göre ilgilendiğimiz isimler: Moussa Dembele, Joao Felix, Casemiro, Moisés Caicedo, Callum Hudson-Odoi, Hakim Ziyech, Christian Pulisic, Yann Sommer, Marco Asensio, Cunha, Sergiño Dest, Irz Düşmanı Icardi.

Edit: Aubameyang

Edit 2: Illan Meslier

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 17 Ağustos 2022; 16:13:22 >
  • Manchester United, Pulisic'i Chelsea'den kiralamayı düşünüyor. (The Athletic)

:D

• 
Sayfa: önceki 18681869187018711872
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.