Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (1869. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.421
Cevap
65
Favori
1.208.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18671868186918701871
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SİUUUcu arkadaşlar son 3-4 sezondur yaşadıkları şoklardan olsa gerek messiyi daha çok konuşuyorlar.

penaldonun her takımda başarılı olacağına kupa alacağına dair masalı gerçek sandılar, hayalleri yıkıldı hepsinin. Şimdi td ye takıma messiye kısacası herkese saldırıp kusur bulmakla meşguller, tek kusursuz adam peygamberleri hz. ronaldo

Yazık düştükleri hallere Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV 

• Bir cityli olarak manunun sene dahil bu sene maclarini hep izlerim. Cunku cok eglenceli geciyor. Mesela manu kimle oynarsa oynasin o karsidaki takimi tutuyorum. Ve evet. Cok eglenceli maclar izledim. Yine dun harika bir mac daha geride kaldi😅😅😅

Fifa gibi kare kare ucgen yuvarlak. Gecen sene de brighton maci vardi. Adamlar 4 atmisti 😅😅 manu kimle oynarsa oynasin cok ciddiyim 2013 barca gibi top oynuyor. Sanki sahada xavi iniesta falan var. hatta gecen sene brighton da bir sol bek vardi daha once izlememistim.

Adi cucurellaymis o zaman da soylemistim " adam iyi oynuyor begendim " diye ayni adam bu sene chelsea ye gitti manu gercekten oyuncu gelisimlerine katki sagliyor😅😅

Manu maclari eglenceli geciyor tabi rakip takimi tutunca 😅 ne stress var ne kaygi var rakip manu zaten. Ne yapabilir ki diyorum . Bugun yine cok guldum ya :)

Haftaya yine olayli bir mac olacak gibi, gecen sene Liverpool maci oncesi sahaya taraftarlar girip maci erteletmislerdi. Hadi eric abi gitti diyelim. Gonderdiler. Yerine kim gelecek. Kim gelir. Oyuncu olarak geliyorsun kariyerin dibe giriyor coach olarak geliyorsun yine durum ayni.

Dedigim gibi manu maclari zevkli geciyor ama kaftaya manu yu tutucam soyle bir 3-0 yenip puan kaybettirsinler liverpool a da aralik ayinda su isi bitirelim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cityzens -- 14 Ağustos 2022; 3:20:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pessinin nesine kusur bulacağiz, onu anlamadim. Pessi zaten 28 yaşindan beri bitik. Kiytirik Coppa Amerikayla babasinin elindeki medya gücüyle Lewanin Altintopunu çaldi resmen. Çaldiği Altintopla hala Pessi goat diye havanizdan geçilmiyor.

Psg gibi yildizlar karmasinda oynuyor. Neymar çatir çatir oynuyor, Mbappe çatir çatir oynuyor, Pessi de onlarin gölgesinde kaliyor. Geçen hafta çöp Clermonta yerden ziplamayarak rövaşata golü atip ilgiyi üzerine çekti. ilgiyi üzerine çekmek için ne yapacağini şaşirdi. Pessi acinacak halde.

Ronaldo 38 yaşinda. 10 tane çöple oynuyor Unitedta. Dün Garry Neville 1 milyar sterlin harcayip böyle kötü kadro kurma büyük başari diyordu. Aynen öyle. Ronaldo 10 tane çöple oynamasina rağmen EPLde yardiriyor, Altintop aday listesine giriyor bu haliyle. Pessi fanlari da Ronaldonun yaşina ve oynadiği çöp kadroya bakmadan Ronaldoyu kötüleyip algi kasiyorlar. Emin ol Pessi benim umrumda bile degil. Ben sadece sizin yaptiğiniz algiya karşi Ronaldoyu savunuyorum ve gerçekleri söylüyorum.

Enkaz kadrosu olan, önceki tdsinin 10 yeni transfer lazim dediği takima Martinez ve Erikseni aldiran td eleştirilir. 3 ayi De Jongla yedi. De jongu bile ikna edemedi. şimdi de Paredesi ikna edememiş, Rabiotu ikna etmeyi başarmiş. Rabiotun menajeri de 10 milyon net maaş isteğinden vazgeçip, 8 milyon nete ikna olmuş. Enkaz kadroyu düzeltmek için Arnautoviç ve Rabiotu istiyor.

Pessinin tuzu kuru. Yildizlar karmasi kadroda oynuyor. Stoperler Ramos, Marquinhos. Orta saha Vitinha, Verratti. Sanches yedekten giriyor. Unitedin istediği Paredes yedekten giriyor. bu da yetmiyor Ruizi aliyorlar. Bekleri Hakimi ve Mendy. Kalecisi Donnaruma. ilerde Mbappe ve Neymar var. Yetiyor mu? Yetmiyor, hala 3 transfer istiyorlar. Pessi fanlari da 10 tane çöple oynayan Ronaldoyu kötülüyorlar. Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV 

• Paris Rashfordu istemiş, United 90 milyon avro isteyip satmayi reddetmiş. Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV 

De Gea da balon. Geçen gün De Gea hakinda bir tweet paylaşmiştim. De Gea çizgi kalecisi. Diğer tüm konularda vasat.

• Cristiano Ronaldo'nun önerildiği Milan ve Inter, oyuncuyu takıma katmayı reddetti. (La Gazzetta dello Sport)

Penaldo’mu bunlar bile istemiyor. Bu gidişle Bodo, Maccabi, Zagreb gibi ŞL takımlarıda istemeyecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirrüs -- 14 Ağustos 2022; 12:14:34 >
  • Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

Şimdi bu apaçi fanları futbolun bir takım oyunu olduğunu iyice idrak etmiş midir dersiniz?

• Pessinin babasinin medyasi uyduruyor. inter ve Milan Ronaldonun maaşini nasil karşilasinlar? Ronaldoyu Mendes 2 takima önermiş. 1-Bayern 2-Chelsea. Bayernde Kahn, Chelseade Tuchel istememiş. ikisi de yaşindan dolayi.

• Putlari Kiran Adam kullanıcısına yanıt

pessi fanlari' futbol takim oyunu'

Yine ayni Pessi fanlari'United ve Juveden kat kat iyi kadrosu olan Barçanin kadrosu zayif, Pessi ne yapsin?' diyorlardi.Pessi efendiye dünyanin en iyi kadrosunu verelim.iyi alişti, Barçanin rüya kadrosu, ardindan Neymarli Suarezli kadro. Şimdi de psg kadrosu.Ronaldo sanki yeni mi çöp kadrolarla oynuyor. Son senesinde Unitedin kadronun yarisi ya çok yaşli ya da çöptü. Realde 2009dan 2013e kadar kadro çöptü.Son 4 senedir de çöp kadrolarla oynuyor. Pessinin tuzu kuru tabi. kendini yildizlar karmasi takima yamadi. Yaninda Mbappe ve Neymar. beklerde Mendy ve Hakimi. ortada Vitinha, Verratti, Ruiz, Sanches. Daha 3 transfer daha gelecek. Unitedta Rabiot ve Arnautoviç peşinde koşuyor.

Farmers ligin en çöp takimlarina istatistik kasar Pessi, onu översiniz artik. Pessinin çapi daha fazlasina yetmez çünkü.Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV 

• La pessi clermont harici takıma şov bile yapamıyor bunlar yine mi türemiş? 5-2 biten maçta gol bile atamıyor pessim Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV 

clermonta karşı da 3-0 dan sonra istatistik kasmak için gol attırıyorlar buna o kadar aciz Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BullPoweR7 -- 14 Ağustos 2022; 14:26:5 >
  • Putlari Kiran Adam kullanıcısına yanıt

Birader Ronaldo bu maçların hepsinde oynadı mı? Hayir. Mesajını okuyan da seni bişey sanacak o değil. Neyse kendin çal kendin oyna. Ama git ötede ki kumda oyna kapiş.

• burada bile pessi penaldo muhabbeti baslamis

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • BullPoweR7 kullanıcısına yanıt
    Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV
  • Burada ronaldo Messi muhabbeti yapanların kulakları çınlıyor mu acaba. Blokla blokla bitmiyor. Görevini yapmayan yöneticilere selam olsun. Harbiden kim buranın yöneticisi.

• Manunun işi çok zor her tehlikeli atakta gol yiyorlar neredeyse ortasaha da çok kötü üretkenlik yok bu aradakonuya dalmışlar yine valla bunlara birşey yazmaya değmez Allah anasına babasına sabır versin bu nova yurtsever aborbilmem ne denen tiplerin.

• orta saha cidden yok bruno-fred-mc acil şutlanmalı bi tane tempolu bi orta saha bi tanede neves önlerinde eriksen çok çok daha iyi olur.

• Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV
    Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV︎Deano fan🇬🇧™️twitter
    “Dean Henderson vs West Ham 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿🧤 England’s and Man United’s best goalkeeper.”
    https://twitter.com/SeazonDeano/status/1558848681310388224

Geçen sezon Henderson'ın varlığı De Gea'yı toplamıştı biraz şimdi formayı gene garanti gördüğü için saldı kendini. Liverpool maçında Heaton oynar umarım. Henderson gelecek sezondan itibaren kaleye temelli geçer.

• Garner ile ilgili satılacak haberleri çıkmaya başladı. Fred ve Mctominaya verilen şansı şu çocuğa vermeden yollamak saçmalıktan başka birşey olmaz.

• United 4 yiyor Leşsi fanboycuklari zevkten dört köşe. Halbuki maçı izlemiş olsalar Ronaldo,rasford United adına sahanın en iyileriydi. Gidip göbeginden dolayı koşmayı beceremeyen shaw yada yeni aldıkları 60 milyonluk kazık,1.75 boyunda ki stopere laf eden yok. Ayrıca de gea beddua almış belli ki. Yediği gollerin nerdeyse hepsi kendi hatası. Bu takımın sorunu glazer ailesi. Bu aile bu takımdan elini çekmeden Uniteddan ne köy ne kasaba olur.

• Bruno fernandes topçu değil dediğimde epl fanlarınca meşalelerle saldırıya uğrıyordum. Epl balonları çok tehlikeli adamı bırak clde dğnya kupası yeri gelir aha ligde de böyle rezil ederler.

• 
Sayfa: önceki 18671868186918701871
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.