Şimdi Ara

Maliye Bakanı N. Ağbal: 'Dışarıda herkes Türkiye'yi kıskanıyor.' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
220
Cevap
1
Favori
22.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
264 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün avrupa turundan döndüm, bütün şehirleri gezdim ve meraklıyımdır insanlarla diyolag kurdum hayat şartları siyaset spor vs. Diyeceğim o ki kimsenin umrunda bile değiliz millet mutlu mesut yaşıyor.
  • Bu adamların bu açıklamalarından daha acı bir şey varsa, o da bu ülkede bunlara inanan çok büyük bir kesim olması.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam yeni vergiler yolda.

kulağımızın arkasıda kalmadı ama.

tırnak arası , saç dibi kaldı.
  • Bir gün de utanmayalım
  • yurtdışında sordugum kişilerin %5 lik kısmı ülkemizin adını bile bilmiyor kalan %95 lik kısımsa pek hoş şeyler söylemiyor.
  • AKP'nin ilk yıllarında çok güzel yorumlar vardı dışarıda, fakat şimdilerde her yerde olumsuz görüş hakim. Hatta ve hatta Arap ülkelerinde bile eski popülaritemiz yok.

Dünyada herkes bizi özgürlüğün olmadığı İran , Irak gibi bir yer olarak görmeye başladı. Halbuki öyle değil, çok üzülüyorum bu duruma.

Yurtdışına çıkan herkes bunları bilir. Kıskanma falan yok ortada yani.

Türkiyede olup Avrupa ülkelerinde olmayan ne var Allah aşkına? Söyleyeyim, beton yığını , trafik, fakirlik vs.

Avrupanın ne kadar yeşillik, güzel, özgür , refah içinde olduğunu gören insanlar olarak üzülüyoruz ülkemie tabiiki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mazot yuklu tanker

Maliye Bakanı N. Ağbal: "Dışarıda herkes Türkiye'yi kıskanıyor."

Ulan ahahah bide o rtenin cool yuruyusu yokmu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün de başkalarının yerine utandık.
  • Bakan dogru soyluyor. Gecen kapima 5 tane Finli dayandi ( Helsinki'deyim) '' Turkiye cok guzel ulke lan, cok kiskaniyoruz sizi '' diye bagiriyorlar. Hasetlerinden beni doveceklerdi de zor kurtuldum ellerinden. Velhasil yurtidisinda yasamak bir Turk vatandasi olarak gercekten cok zor cunku herkes size imreniyor, herkes sizin gibi Turk olmak, Turk pasasportuna sahip olup Turkiye'de yasamak istiyor. Ingiltere, Almanya, Fransa, Iskandinavya filan bitmis.
  • bizim kıskanılan yanlarımızı da tam olarak söyleseler de biz de rahatlasak
  • Ey amerka ey avrupa. Biizm ülkenin iq seviyesi iyice düştü kendimize zarar veriyoruz yakında dünyaya zarar verecez. Sallayın bize 2 tane atom bombası akıllı kişiler üresin sadece

• EURO 4,1827 bakan koyun uyutuyor
  • Cok dogru. Sutas ayranin Georgia'daki fabrikasinin acilisina bizzat Trump katildi. Siz daha ne konusursunuz?

• PomPom kullanıcısına yanıt
    Ya hocam 4 tane euro bir turk lirasi etmiyor. Exonomi cohh eyi.

• Leonov reyiz

• Bu şey gibi hani Kuzey Kore liderinin halkına '' Kuzey Kore dışındaki her yer açlıktan kırılıyor'' demesi gibi. Tek fark oradaki halkın bilgi alma özgürlüğü kısıtlı. Biz de öyle bir kısıtlama yok ama halkımız araştırmayı öğrenmeyi sevmiyor ne yazık ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Legal soygunu kıskanıyorlar türkiyenin yaptığını yapan bir ülke varmı başka .
  • benzin 5,5 tl
    et 50 tl
    vekile 35000 tl
    asgari ücret 1400 tl
    v.s neden kıskanmasınlar ki?
  • Kime bakarak konuşuyor bu adam Allah aşkına. Bakan dediğinin de bi prestiji bi beyni ne biliyim bi çok açıdan bakabilme yeteneği olmalı. Kendi adıma konuşuyorum en son tatile çıktığım yılı hatırlayamıyorum bile . Yazık çok yazık...
  • Kömürü az tüketin

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.