Şimdi Ara

Maliye Bakanı N. Ağbal: 'Dışarıda herkes Türkiye'yi kıskanıyor.' (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
22.407
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
264 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Şimdi millet tatil derdinde.

Bunu birlikte cikalim sokaga millete soralim. En son ne zaman tatile rahat rahat ciktiniz diye. Tatil denilen sey akrabayi ziyaret degil ama. Yurtici guzel biryer , yurtdisi guzel.biryer. finlandiyada yurtdisina gitmeyenleri yurtdiaina goturen program varmis. Gitmeyenler onlara komik geliyormus program yapmislar. Bunlar mi bizi kiskanacak ?

Bundan birkac yil once Danimarka'dan bir ogrenci grubunu agirlamistik. Onlarin buyuk cogunlugu yaz ve kis tatillerinde ayri ayri yurtdisina ciktiklarindan bahsetmislerdi ki bunlar devlet okulu ogrencileri. Bizim o zaman 15 yasinda Istanbul'da yasayipta Bogaz'i yeni goren ogrencilerimiz vardi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• https://www.youtube.com/watch?v=IUB-wjXUREE

• Milletin cebinde para kaldıda tatil derdine düşsün

• Böyle ses çıkarmayan, vergilerinin nereye gittiğini sorgulamayan bir halk görsem ben de kıskanırdım.

Haklı olabilirler bizim niye böyle halkımız yok diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygtdtm

lan bi siyasetçi çıksın desin ki bizi kimse sxkine takmıyor çıkıp elini sıkalım helal olsun doğru söyleyen bir siyasetçi var diye..

Bizi kimse orasına takmıyor övgüleri alıyım :))) Yav kıskanılmak ne güzel şey arkadaş, şu an bodrumdayım birkaç endemik tür turistcik kalmış adamlar beni kıskana kıskana alem oldu ya, ne çok suriyeliniz var tüm işleri onlara yaptırıp yan gelip yatıyorsunuz diye kıskanıyorlar bu bizim siyasilerin aklına gelmedi diyorlar bir daha kıskanıyorlar, uzun donla denize girmeye çalışan yarmayı görüp bir daha kıskanıyorlar natürel yaşam işte bu diyorlar :))))

• Bunu o bakanın (!) yüzüne söylediğimi farz edin:

NAH kıskanıyorlar.
  • Maliye Bakanı N. Ağbal: "Dışarıda herkes Türkiye'yi kıskanıyor."
  • Mugetsuga kullanıcısına yanıt
    Ben de buna benzer bir yorum yazmak için gelmiştim. Sen yazmışsın zaten. Eğer ortada bir kıskanma varsa ancak diğer ülkelerin yöneticileri böyle bir halka sahip olmadığı için kıskanıyordur...
  • Yemin ediyorum buna inanlar var. Almanyanın Türkiyeyi kıskandığını düşünüyorlar ciddi ciddi. Geçen Almanya da çekilen videoya denk geldim. Kıskandığımız söyleniyor diyince adamları gülme tuttu beni de utanma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam inanın aynı durumdayım.İnsanlara birşeyler anlattıkça verdikleri cevaplar daha bir sinir harbi yaşatıyor. Sevin, destek verin, oy verin, gurur duyun ama nolur arada bir yaklaşık 1.5 kg olan ve vücudumuz da ki en önemli merkez olan beyninizi kullanın. Deli gibi alkışlamadan önce sorgulayın. Ölümüne savunmadan önce acaba yanlış birşey yapmış olabilirler mi diye bir düşünün.

• maalesef öyle . her türlü hileyle hırsızlıkla istedikleri sonucu çıkarttılar
  • he valla Suriyeliler bile gelip denizde ölmek Türkiyede yaşamaktan daha iyi diyebiliyor öyle böyle kıskanmıyolar
  • Tüm dünya bizi kıskanıyor.
    Almanların gözü yaşlı, 3. köprümüze bakıp bakıp ağlıyorlar.
    Egonomide süper bu arada.
  • onlara gerek yokki ülkemizde gelmeyin buralar fena diyen gılıçdaroğlu var.
  • Zeki Müren'in Ajdar'ı kıskanması gibi bir şey.

Buna maymunlar bile inanmaz.
  • Çok şükür bugün de başkası adına utandık.
  • Maliye Bakanı N. Ağbal: "Dışarıda herkes Türkiye'yi kıskanıyor."

• N. Agbal kim?

• Yavv!! He! He!
    Bi git bak şurdan...!
    Olum bak gitttt...!
  • EĞLENİYOR MUYUZ ???
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.