Şimdi Ara

Maliye Bakanı N. Ağbal: 'Dışarıda herkes Türkiye'yi kıskanıyor.' (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
221
Cevap
1
Favori
22.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
264 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: forumu

Lafi nerenizle anliyorsunuz arkadas?

Adam, "superiz o yuzden kiskaniyorlar" demiyor, "o kadar olumsuzluga ragmen izlerin cabuk silinmesini ve milletin tatil derdinde olmasini" kiskaniyorlar diyor.

Ustelik kastettigi, Avrupanin siradan halki degil, siyasetcisi. Ki "bu kadar boruya ragmen cabuk atlatiyorsunuz" diyebilirler. Cunku gercekten oyle.

Bence maaşlı trolleri de kıskanıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke bizim halkımız da bu kadar koyun olsa diye kıskanıyorlardır haklılar

• Dünyanın en pahalı benzinini alıyoruz ve alım gücümüz oldukça düşük. Tabi ki kıskanırlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven93 -- 13 Ağustos 2017; 11:32:14 >
  • istoç'ta çalışıyorum. her gün ürünlere zam geliyor. bir gün demir'e bir gün alüminyuma zam geliyor. ürünlerin fiyatı her hafta değişiyor. ekonomi tıkırında olan bir ülkede istikrar olur. burda önce fiyat istikrarı yok. gıda desen aynı, çoğu zam ypamak yerine gramaj düşürüyor. kaşar 800 gr olmuş.
  • Allah belanizi versin ya. Nasil bir adamdir kardesim bu maliye bakani. Troll gibi aciklamalar yapiyorgecen haftadan beri. Neler neler söylemek yazmak geliyor icimden ama ne değişir abi ne değişir. Ulkeye giren bütün elektrik elektronik aletler dolar ile giriyor. Birsey almak istiyorsan 3,5 ile çarpıp aliyorsun allah belanizi versin.

Bunlarin artik basimizdan gitmesi lazim.

• chp iktidar olsa evet kiskanirlardi

• KISKANIYORLAR DIŞARDAN GÖRÜNCE SONRA SURİYELİLER GİBİ İÇERİ GİRİNCE ORDA ZENGİN OLANI BURDA ÇÖP ARABASIYLA GEZİYOR PARASIYLA HİÇ BİR MÜLK VS ALAMADIĞI İÇİN :) DEVLETİMİZ ZENGİN OLDUĞU İÇİN DIŞARIYA ZENGİN GÖZÜKMEMİZ DOĞALDIR FAKAT İNSANLARIMIZIN HALİ ORTADA..
  • K ı s k a n ı l m a b a ş a r ı y l a t a m a m l a n d ı.

• quote:

Orijinalden alıntı: hie

quote:

Orijinalden alıntı: 0z0z

quote:

Orijinalden alıntı: hie

Elbette kıskanacaklar, böyle bir kar hangi devlette var.

Net: 72.695,71 TL
    Tavsiye edilen Satış: 138.200,00 TL

Pardon neyin satışı bu.
    Bu arada şeytanın diğer adı "satan" dır.

Maliye Bakanı N. Ağbal: "Dışarıda herkes Türkiye'yi kıskanıyor."

Bende bir şey sanmıştım, meğermem VW denilen dandik markaymış.

• quote:

Orijinalden alıntı: mazot yuklu tanker

Maliye Bakanı N. Ağbal: "Dışarıda herkes Türkiye'yi kıskanıyor."

Hocam o projeye ara verildi. Yerine bir üst modeli olan Reis-2023 adlı aracın yalımına geçildi. Reis-2023 tek butonla Türkiye ve Müslüman kardeşlerimiz dışındaki herkesi yok edebiliyor.

• Tabi kıskanacaklar. Avrupalı'nın her günü hemen hemen aynı. Yaşamları monoton hale gelmiş. Oysa bizim ülke öyle mi? Aksiyonu bol, ertesi gün başına ne geleceği belli değil.

• "Acil önlem alınmaz ise 2016-17-18 dönemindeki turizm gelir kaybı Türkiye'nin 30 milyar doları bulabilir."

http://www.hurriyetdailynews.com/turkish-tourisms-three-year-loss-may-hit-30-billion-unless-urgent-measures-taken-association.aspx?pageID=238&nID=116669&NewsCatID=349
  • Herkeş pardon herkez Türkiye'yi kıskanıyor. Mesela ben AK GENÇLİĞİ çok kıskanıyorum kıskançlığımdan çatır çatır çatlıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OrQuN kullanıcısına yanıt
    kaç kere denediniz olmadı akıllanmadınızmı.
  • ali_ihsan21 kullanıcısına yanıt
    önlem demişken şu ülkeden gılıçdaroğlu gitse yeter hiçdeğilse gelecekleri kovan olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadircitak -- 13 Ağustos 2017; 15:56:58 >
  • o ne öle ya mahalle teyzesimi bu ülke. Ya herkes bizi kıskanıyor falan ..
  • Bu adamlar artık yetti ben hiç komik bilmiyorum böyle şeyleri aksine artık yeter diyorum

• Kıskananlar suriyeliler galiba

• Snapchatte milletin nerde olduğunu gösteren yere gelerek istanbulda atılan ARAP döllerinin snaplerini izleyerek felaket kıskananilirler mesela

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aga adam yanlış söylemiş .... Tüm dünya siyasetçileri politikacıları bizim siyasetçileri kıskanıyor ....... her ne söylenirse inan bi seçmen kitlesi sorgulamak haşa dinden çıkarız Allah Cc. her politikacıya böyle seçmenler nasip etmez .....yani bizimkisi tevazu göstermiş ama neyse
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.