Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
382.980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Isıtmalı yan aynalar, arka cam ısıtması ile birlikte devreye giriyor.

Yani arka cam ısıtmasını açarsanız o da çalışır.

Evet aynaların kapanması sadece içerideki düğme ile oluyor, dışarıda modül ile kumandaya taşıyabiliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr.stern D kullanıcısına yanıt
    kesinlikle katılıyorum. Davlumbaz kısmındaki yalıtım çok rahatsız edici sanki çamurlar bacağıma sıçrıyormuş hissi doğuyor. Arabada beni son derece rahatsız eden bir detay. Bazı firmalar davlumbaz kısmına yalıtım yapıyor dedi bir arkadaşım ama orjinal halini bozar mı diye tereddüt ettim.
  • reywal R kullanıcısına yanıt
    Beni de aşırı rahatsız ediyor. forumda da hiç denk gelmedim böyle şikayete. benim araçta mı var bir sıkıntı diye düşündüm ya da ben mi hassasım diye.
    Bende de var bu durum. Takur tukur ses geliyor.
  • Cam rüzgarlığı taktırmayı düşünen veya taktıran oldumu acaba ? SUV tipi araca yakışırmı orası da ayrı konu tabi.
  • Yakıt az dediğinde kaç litre benzin kalmış oluyor?
    39 km diye gözüküyor ekranda ama yakıt ibresi sanki daha fazla dayanır gibi.

• ozmensergen O kullanıcısına yanıt
    giriş seviyesi şehir suv da bu montaj hataların olması çok doğal paraya göre ekmek misali
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkan1905

giriş seviyesi şehir suv da bu montaj hataların olması çok doğal paraya göre ekmek misali

Bunlar küçük dertler Allah büyük dert vermesin daha iyi günler akü ve cvt şanzıman sıkıntısı olmasın bunlar ufak şeyler

• Alkan1905 A kullanıcısına yanıt
    Şu saatten sonra tabiki kabullenmekten başka çare yok ama bunu normal görmek olmaz,

150.000 TL vereceğim ama böyle bir hatayı normal göreceğim. Hiçte normal birşey değil açıkçası. 150.000 TL ye Volvo V40 alsaydım sizce aynı tarzda ufak sorunlar olur muydu? Pek sanmıyorum.

Nissan'ı kötülemek için konuşmuyorum bu benim ikinci Nissan aracım. Önceki de 2012 Qashqai idi, onuda sıfır aldım 5 sene kullandım, baya da memnundum kendisinden. Şimdi gene sıfır Qashqai aldım.

Tamam iyi hoş; sınıfının en çok satanı, dizel, otomatik, geniş, karizmatik bir araç bunlar insanı cezbediyor.

Lakin; aracı aldıktan sonra çıkan ufak tefek şeyler insanın canını sıkmıyor değil. Ön taraftan gelen trim sesi, gösterge panelindeki açıklık, kapıların sert kapatılma gereksinimi gibi.

Bunlar genele baktığınız zaman aracın bize sundukları içerisinde tabiki göz önüne alınmayacak şeyler ama Nissan gibi bir markanın, Avrupa'da en çok satan SUV modelinde bu tarz ufak şeyleri gözden kaçırması hoş değil.

Gerekli iletişim kurulsa ve yeteri kadar ses çıksa Nissan markası buna bir çok çözüm bulabilir sanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozmensergen -- 24 Aralık 2017; 1:48:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

Devir saatinin olduğu göstergeye şöför koltuğuna oturup soldan (şöför kapısı tarafından) çarpraz bakınca göstergenin sağ iç tarafında küçük parmak ucu girecek kadar açıklık var. Bir de sizin attığınız resimdeki gibi hız göstergesinde yolcu tarafından bakınca sizinki gibi ince bir açıklık var.

Gosterge panelindeki aciklik benim Tekna 1.6 X-tronicte de var bugun baktım. Bu konuda Nissan Turkiye ile iletisime gecen var mi yada bir servisle gorusup sobuc elde eden var mi?

• direksiyon simetrisi normalmi makyajsız olanlarda yanlış hatırlamıyorsam sol taraf sağ tarafa göre sürücüye biraz daha yakındı

• ozmensergen O kullanıcısına yanıt
    Diğerleri neysede ön taraftan gelen acayip ses gercekten can sikici hani 10 cm lik parça yumusak plastik yapsaniz ölür müydünüz yani, sanırsam altında da köpük var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce sormuştum ama arada kaynadı sanırım ben de bulamadım. Direksiyondan arama yapabiliyor muyuz yoksa illa ekrandan mı yapmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr.stern

Daha önce sormuştum ama arada kaynadı sanırım ben de bulamadım. Direksiyondan arama yapabiliyor muyuz yoksa illa ekrandan mı yapmak lazım

Bunu bende merak ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen. Bende de var aynısı. Daha ilk günden farketmiştim ama ne olduğunu çıkaramamıştım. Sanki yeni dökülen asfalt üzerinden geçiyorsun da küçük küçük zift partikülleri çamurluğa çarpıp ses çıkarıyormuş gibi...
  • akdenizzzz100 A kullanıcısına yanıt
    Benim araçta da var. Mesele anlaşılmıştır...işçilik hatası...
  • Radyonun iyi çekmemesi iyice can sıkmaya başladı. Bu devirde kalitesiz fm alıcı yapmayı nasıl başarmışlar anlamadım. Bunu değiştirmek zorunda Nissan. Servisle yada Nissan Türkiye yle görüşen oldu mu radyo için. Yurtdışı sitelerine bir mail atayım. Bu site galiba:https://www.nissan-global.com/EN/COMPANY/

nissan.com alan adını kaptırmışlar:) Nasıl bir uluslararası şirketse alan adını alamamış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ism72 -- 26 Aralık 2017; 14:53:50 >
  • ism72 İ kullanıcısına yanıt
    Yurtdışı sitesinde destek bölümü göremedim. Nissan Türkiye ye telefonla bir şikayet kaydı oluşturdum. Dönüş yapacaklarmış.
    Ben aracı aldığım zaman alt izolasyon ve seramik yaptırmıştım Sonax tan dolayısıyla hiç ses gelmiyor

Tavsiye ederim alt izolasyonu

• quote:

Orijinalden alıntı: Öncüler

Ben aracı aldığım zaman alt izolasyon ve seramik yaptırmıştım Sonax tan dolayısıyla hiç ses gelmiyor

Tavsiye ederim alt izolasyonu

izolasyon kaça maloldu ve nasıl bir işlem yaptılar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi schumacher__ -- 26 Aralık 2017; 17:9:15 >
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.