Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (168. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.349
Cevap
79
Favori
383.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
Giriş

yetkili servis bu modülün aracınızda takılı olduğunu anlar yada fark ederse bütün elektrik donanımını garanti dışı bırakır.

• Bugün durup dururken uyarı ışığı yandı. Bir de esp ışığı yandı. Sürekli yanıyorlar. Yarın bir servise götüreceğim bakalım. 2017 sonu qashqai.

Edit: kedi girmiş kedi kabloları koparıp çıkmış. Ölmemiş içerde neyseki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ism72 -- 8 Kasım 2023; 17:0:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filtre grubunu İstanbul avrupa yakasında nereden temin etmek gerekir? İnternet satışı bulamadım doğru düzgün şase giriyorum kabul etmiyor model yılları 2014-.. diye kalmış genelde

1.3 motor çıkmıyor seçeneklerde vs. uyumlu olup olmadığından bir türlü emin olamadım. Bu bilgilere ulaşabileceğim bir kaynak vs. var mıdır acaba?

@taydin66 hocam senin youtube videonu gördüm oradaki bilgiler de pek uyuşmadı satıcılarla

2020 1.3 DIG-T için hava filtresi, 16546-4BA1A roki yağlı veya C 25 040 MANN mesela hiçbir yerde yok

yağ filtresi 15209-00Q0F Nissan referans numaralıdır L441 ve PURFLUX/Fransa veya HU10002z MANN not almışım mann var ama satıcı emin değil uyacağından :)

sanayiye gidince ne denk getirirlerse onu sokup sokuşturup takıyorlar o yüzden net bir bilgi edinmek istedim ama kaynak bulamıyorum, yardımcı olabilecek var mı?

• videodaki bilgiler yetersiz mi bir şey anlamadınız mı? youtube de TEk olan bir video. Daha nasıl olsun.

video açıklamalarında yok yok her bilgiyi verdim.

• taydin66 T kullanıcısına yanıt

yani hava filtresinden gideyim mesela "16546-4BA1A roki" bu sadece yetkili serviste bulunabilen bir ürünse bunun detayını yazmanın mantığını çokta çözemedim açıkcası

Dışardan alabileceğimiz alternatifi de hiçbir online satış sitesinde çıkmıyor C 25 040 MANN

Belirttiğiniz yağ filtresinde de uyumlu gösterilen motor seçeneklerinde 1.3 gözükmüyor siteler ziyadesiyle zayıf bu konuda ama daha sağlam bir kaynak bulmakta zor görünüyor

videonuzu referans alıp alışverişimi yapayım diyorum hiçbir sitede satın alınabilecek bir ürün çıkmıyor. Anladınız mı daha detay vereyim mi?

• ManuaL kullanıcısına yanıt

Adınız nedir bilmiyorum ama benim adım Taner Aydın. Qashqai hakkında bu ülkede ister youtube, ister facebook olsun benden daha detaylı bilgi alabileceğin bir başka kişi yok. Ve maalesef siz yaptığım videodan fayda bulamadığınızı söyleyerek bana çemkiriyorsunuz. Lütfen seyretmeyin, referans falanda almayın, soruda sormayın yardım da istemeyin. 10 bin kişi seyretmiş 1 kişi sizin dediğinizi dememiş. Demek ki genelde insanlar fayda görmüş, bir siz görmemişsiniz. Koca videodan küçücük bir fayda bile görsen insan teşekkür eder. En azından parçalar hakkında genel bilgi sahibi olduğu için teşekkür eder. Ayrıca neredeyse bütün web satış sitelerinde ürünler var. Siz detaylara hâkim olmadığınız ya da bilemediğiniz için yok sanıyorsunuz.

• taydin66 T kullanıcısına yanıt

Hocam meraklısı değiliz bir şey soruyoruz youtube'a abone ol diyorsun, başka bir şey soruyoruz videoya yorum yap diyorsun facebookta like'la diyorsun sen yönlendiriyorsun yani

Forum burası da fikir alışverişleri yapılıyor ya hani.. Bilmediğimizden soruyoruz, bilsek yaparız zaten..

Bu fikre nasıl kapıldınız bilmiyorum ama çemkirmedim veya faydasız bulmadım paylaşımlarınızı sadece bilgilerle bir sonuca ulaşamadığımı ek bilgi talebimi ilettim ulaşabildiğim herhangi bir platformdan

yardımcı olmak zorunda değilsiniz, sıkıntı yok

• facebookda like falan istemiyorum. Yalan atmayın. Ayrıca youtube abone de olun demiyorum. Sadece videosunu oradan seyredip soruyu buradan sormanın anlamı yok. o sebeple sorunuzu oraya sorun diyorum. Donanım haberin milyonlarca sayfasından biri olan bu posta 100 kişi bakıyorsa youtubeye 10000 kişi bakıyor. Haliyle orada vereceğim cevap daha çok kullanıcıya ulaşıyor. Buraya yazdığım cevap bir sayfa sonra gözükmüyor. Kimsede zaten bu soru sorulmuş mu ne cevap verilmiş diye bakmıyor. Bu detayı anlamadığınız için boşuna konuşuyorsunuz. Adınızı söylerseniz bende platformalarda ona göre dikkat ederim.

• 2018 1.5 dci manuel aracım İçin yağ, hav, polen, mazot filtresi alacağım. Bunların kodları nedir? Önereceğiniz marka model Satıcı var mı online satış yapan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.