Şimdi Ara

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++ (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.350
Cevap
79
Favori
382.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yarın sabah bakacağım çok farketmedim...yazarım buradan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akdenizzzz100

Merhaba arkadaşlar;
    1.6 Makyajli Tekna xtronic sahibiyim. Start & stop sisteminin bir süresi var mı? Araç kırmızıda stop ediyor ama ben bir şey yapmadan bir süre sonra (tahminen 30-40 saniye sonra)çalışmaya başlıyor. Sonraki kırmızıda yine stop ediyor. Bu durum sizlerde de var mı?

kullanım kılavuzunda hangi durumlarda devreden çıkacağı vs ayrıntılı bir şekilde anlatılmış. Belli bir süre yok fakat akü durumu, o anki elektrik yükü, hava sıcaklığı vs birçok etkenden dolayı devreden çıkabiliyor yada hiç devreye girmeyebiliyor.
  • robalo R kullanıcısına yanıt
    Ne boya koruma, ne seramik kaplama ne de koltuk koruma yaptırdım. Hatta havuz paspas ve bagaj havuzu da almadım.

Aslında o kadar titizim ki bugüne kadar sattığım araçlar satıyorum dediğim gün alıcı buluyor. İlan bile vermiyorum. Beni tanıyanlar hemen alıyor.

Ama nedense böyle işler bana biraz abartı geliyor. Kararınıza saygım var ama arabanın orasına koruma yap, burasına koruma yap yormayın kendinizi. Aracı kullanmanın tadını çıkarın. Allah kazasız belasız güle güle kullanmayı nasip etsin.
  • Hanasay H kullanıcısına yanıt
    Ben de boya ve/veya seramik koruma yaptırmayı düşünmüyorum açıkçası. Koltuk koruma bayinin hediyesi idi. 1 ay içinde yaptırırsam ücretsiz. Döşemeye bir çeşit solüsyün sürülüyor ve leke tutmasını engelliyor diye öğrendim. Ama uzun vade de kumaşın dokusuna zarar verirmi veya ne kadar uzun ömürlü olur bilemiyorum.
  • phatron_23 kullanıcısına yanıt
    Eve diğer tarafta da açıklık var... Bugün W671 Petlas Kış Lastiği (215 55 R18) taktırdım. 4 adet herşey dahil 1.700 TL ödedim. Ayrıca 1 yıl ücretsiz yol yardımı hediye ettiler... Umuyorum memnun kalırım.
  • Arkadaşlar ben de önceki hafta 1.6 Xtronic Tekna siparişini verdim. İnşallah yakın zamanda aracımı teslim alacağım.

Merak ettiğim bir kaç soru var. Yardımcı olursanız sevinirim.

1. Aracı kullanan arkadaşlar yakıt olarak hangi değerleri elde ediyorlar? ( Eco ve normal mod )

2. Tekna pakette orta bölümde şerit aydınlatma var mı?

3. Son olarak da; önceki aracım da 2012 benzinli otomatik Qashqai idi, daha önce tecrübe en arkadaşlar var ise güç, hızlanma ve çekiş olarak kıyaslama yapabilirler mi?

Teşekkürler.

• fiyatlar uçmuş. 115 bin teklif aldım 1.2 otomatik tekna için. bu araca bu para değer mi kararsızım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozmensergen

Arkadaşlar ben de önceki hafta 1.6 Xtronic Tekna siparişini verdim. İnşallah yakın zamanda aracımı teslim alacağım.

Merak ettiğim bir kaç soru var. Yardımcı olursanız sevinirim.

1. Aracı kullanan arkadaşlar yakıt olarak hangi değerleri elde ediyorlar? ( Eco ve normal mod )

2. Tekna pakette orta bölümde şerit aydınlatma var mı?

3. Son olarak da; önceki aracım da 2012 benzinli otomatik Qashqai idi, daha önce tecrübe en arkadaşlar var ise güç, hızlanma ve çekiş olarak kıyaslama yapabilirler mi?

Teşekkürler.

Hayırlı olsun,
    1-ilk 2000 km de küçük şehir şartlarında 6,1 litre ortalama ECO mod tüketimim var(Pompa 6,5 lt).
    Uzun yol yapmadım henüz ve çok sıkışık olmayan trafik.
    2-Araç içi vites cevresi vs led aydınlatma var.
    3-Sıcak hava ve ısınmış motor ile aracın hızlanma ve çekişi müthiş.
    Ancak sıfır derece ve altı dereceli soğuk havalarda motorun ısınması
    süresince, düşük viteslerde bir parça çekiş düşmekte. İlk dizel aracım olduğundan
    ben bunu bayağı yadırgadım. Qashqai ye özel bir durum değil sanırım.
    Rölantide birkaç dakika ısıtınca ve ilk 5-6 km yol yapınca araç kendini buluyor.
    +5 derecenin üstünde zaten sorun yok.
    Selamlar,

+++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++
    +++ MAKYAJLI YENİ QASHQAİ 2017 +++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mufit -- 19 Aralık 2017; 12:7:13 >

• Hocam vakit ayırıp cevapladiginiz için çok teşekkür ederim.

Nasip olursa bugün akşam teslim alacağım aracımı.

İyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozmensergen

Hocam vakit ayırıp cevapladiginiz için çok teşekkür ederim.

Nasip olursa bugün akşam teslim alacağım aracımı.

İyi günler.

Düzeltme ve resim ekledim. Rica ederim, tekrar hayırlı olsun.
  • bu göstergelerdeki açıklık herkeste var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: phatron_23

bu göstergelerdeki açıklık herkeste var mı?

Bende yok denecek kadar az var, bir mm kadar.
    Sadece gece ışık sızınca yandan belli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mufit

quote:

peki devir saati kısmında ne kadar bir boşluk var baktınız mı? o tarafta aşırı şekilde boşluk var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mufit

quote:

peki devir saati kısmında ne kadar bir boşluk var baktınız mı? o tarafta aşırı şekilde boşluk var.

İlginçtir soldan bakmamışım hiç. Aynen dediğiniz gibi 5 mm açıklık varmış.
    Sağdan 1mm kadar bir açıklık var. Demekki gösterge panellerimiz aynılar.
    Selamlar,
  • Arkadaslar 50 gun kadar oldu arabayi alali Qashgai 1.5 dci dasing pack Bursa sertepeden. Alirken kaucuk pas pas verecegiz dediler hediye olarak ama gecen onca gune rağmen vermiyorlar elimizde orninal pas pas yok diye oyaliyorlar beni. Bu gun yedek parcayi aradim elinizde qashqai orjinal pas pas varmi diye evet hem orjinal hem yan sanayi var dediler. Ama satisi yapan bayan yok gelmedi deyip oyaliyor. Sizce hangi yolu izlemeliyim bu durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali6511 -- 19 Aralık 2017; 20:5:8 >
  • Memnuniyet için aradılarmı nissan genel merkeze şikayet yazın yada şikayet var a göstergedeki açıklık 1.5 skypack aracımdada mevcut elle bastırınca esneyip aralık kapanıyor bulmayın böyle eksiklikler insanın morali bozuluyor

• Arkadaslar start stop sistemini devreden cikartabiliyomuyuz bilen varmi

• quote:

Orijinalden alıntı: randa

Arkadaslar start stop sistemini devreden cikartabiliyomuyuz bilen varmi

Aracı her çalıştırdığınız manuel olarak devre dışı bırakabilirsiniz, tamamen kapatmak mümkün değil.
  • r@mses R kullanıcısına yanıt
    Simdilik nissan türkiye.yi aradim kayit actilar sinuc cikmaz ise sikayet var.a yazacağim. Aynen hocam bende de var gostergenin orada aciklik😕😕 dedigin gibi her turlu aksiliği yazmamali ama ise de yariyor bilgi icin😁😁😁. Ben face qashqai grubunu takip ediyorum inan bi dunya olumsuszluk yaziyorlar diye bakmiyorum bu gunlerde😂😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: ali6511

Arkadaslar 50 gun kadar oldu arabayi alali Qashgai 1.5 dci dasing pack Bursa sertepeden. Alirken kaucuk pas pas verecegiz dediler hediye olarak ama gecen onca gune rağmen vermiyorlar elimizde orninal pas pas yok diye oyaliyorlar beni. Bu gun yedek parcayi aradim elinizde qashqai orjinal pas pas varmi diye evet hem orjinal hem yan sanayi var dediler. Ama satisi yapan bayan yok gelmedi deyip oyaliyor. Sizce hangi yolu izlemeliyim bu durumda.

satışı yapan bayanın yanına gidin.
    önce sizin servise orijinal pas pas gelmiş öyle duydum deyin.
    hala yok diyorsa; telefonun hoparlörünü açıp servise siz telefon edin ve verdikleri cevabı dinletin.

• 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.