I

Yüzbaşı
02 Haziran 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 48 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Benim ufaklık 15 senelik gameboy u görünce çıldırdı bu nedir diye:) şarj cihazını bulamadık malesef. nintendo ds şarj ıyla aynımı? Kadıköy yazıcıoğlu civarı gameboy oyunları vs satıyorlar mı acaba? mario kartuşu almam lazım alet çalışırsa.

ionizer filteler temizlenir mi? 12044 active plasma plus var. Öndeki toz filtresi yıkanıp kurutuluyor bildiğim kadarıyla. servisten yeni filtre alınıyor mu acaba? Bakıma çağıyorumd um sürekli. Bu sene coronadan dolayı usta çağıramıyoruz:)
Merhabalar,

Makina uzun yıllar sonra bozuldu. Filtreler temiz. Çalışıyor ama kurutmuyor. Isı da gelmiyor hiç makinadan. ısı pompası bozuk sanırım. Benim halledebileceğim bir şey midir servis çağırmadan? Makinadan çok memnunduk. Yıllardır sürekli çalışıyor. 5 yılı geçti.
Merhabalar,

Qashqai 'nin lastiklerini değiştirmek istiyorum. Üzerinde 215 60 17 96H Continental Eco Contact 5 var. 3 seneye yaklaştı, 29bin KM kullandım. Balon yapmış bir lastik. Kaldırımlara falan sürtünce hemen patlamayacak yanakları sağlam bir lastik arıyorum. Şehir içi olsa da çok fazla çukur tümsek oluyor. Bunlara dayanıklı ama konforlu bir lastik var mıdır? Şehir içinde ve otobanda kullanıyorum. Yazın şehirler arası uzun yola çıkarım. Kar yağdığında ve 7 derecenin altındaysa çok yavaş giderim ya da hiç çıkarmam arabayı. Bridgestone, pirelli lassayı çok inceleyemedim. Her hangi bir markanın fiyat performans lastiği olabilir. En iyisi en pahalısı değildir büyük bir ihtimalle. O yüzden tecrübeleriniz çok değerli.

Continental ecocontact 5, premium 6, crosscontact lx2
Goodyear effienct grip suv
Michelin cross climate+,
bridgestone
pirelli
lassa
...
Siemens iq500 çamaşır makinasına reset atılabilir mi? Bir türlü bitmiyor programlar. Su boşaltmada sorun yok. Alt kapaktan kontrol ettim. Filtre tıkalı değil.
************0000 NOLU KREDI KARTINIZIN KULLANIM SURESI 01.2020 TARIHINDE DOLACAKTIR. MOBIL HATTINIZA AIT BANKA OTOMATIK ODEME TALIMATINIZI turktelekom.com.tr DEN VEYA EN YAKIN TURK TELEKOM MAGAZALARINDAN GUNCELLEYINIZ.500 B0

Böyle bir kartım yok. Avea ya kart nosu vermedim zaten. Bu nedir acaba?
https://www.emaarsquaremall.com/istanbul-alisveris-firsatlari/emaar-dan-alin-yarisini-geri-kazanin
Limit 3000 galiba. Maximum 1500 hediye çeki. Konusu varsa silinsin.

4000 kişi ile sınırlı imiş galiba.
Başka yer bulamadığım için konuyu buraya açtım. Ev için en ucuz tarife hangisi? Hiç kullanmıyoruz gibi birşey. Konuştuğum kadar ödeyeceğim bir tarife bulamadım. Yalın internete nasıl geçilir?
Plastik tampon biraz zarar görmüş. Egzos biraz aşağıda gibi. Yarın servise götüreceğim. Egzos nasıl biraz düşer anlamadım. Başka ne masraflar çıkabilir arka dip taraftan.
Anadolu yakasında cam filmi tavsiyesi arıyorum. Pahalı markalar dışında bildiğiniz fiyat performans ürünleri var mıdır?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 633
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 4.941 (Bu ay: 572)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 139 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.