Şimdi Ara

Maks. 40 tl'ye kadar GB'ı bol hangi tarife?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bulunduğum konumda ttnetten başka internet servis sağlayıcısı olmaması ve onun da 8mbit hıza 60 lira ve 27 ay taahhüt istemesinden dolayı interneti sadece mobil şebekeden kullanmaya kadar verdim. Zaten sadece telefondan girdiğim için mobil ortalama 10 gb yeter diye düşünüyorum. Önceliğim Turkcell çünkü bir ay içinde birçok yerden hediye internet veriyor ama diğer şebekelerde daha avantajlı birşeyler varsa onlar da olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• http://m.turkcell.com.tr/kampanyalar/diger-kampanyalarimiz/ucuran-ekstra-8-gb-paketi gnçli olursan +1gb daha veriyor

• Hocam ben gncliyim. Bu paketi almak için mevcut paketi iptal etmem gerekiyormu..

• Etmezsen onunda yenilenme ihtimali var, iki paketi almak pek mantıklı olmaz.
  • Ok teşekkürler

• Turkcell kadar paracı üc kagitci kendini bilmez bir sirket gormedim..avea daki 11 gb 49 tl iken turkcelde 90 tl yaziklar olsun..kullanmayin arkadslar turkcell

• Türk Telekom 10mb verirken Turkcell 105mb speedtest veriyor, o farkı da görmek lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: Aytolun

Turkcell kadar paracı üc kagitci kendini bilmez bir sirket gormedim..avea daki 11 gb 49 tl iken turkcelde 90 tl yaziklar olsun..kullanmayin arkadslar turkcell

Adamın birsi iş yerine geldi Wifi şifresi istiyor google playdan uygulama güncellemesi varmış. Neyse verdim şifreyi kaç gb paketi olduğunu sordum Türk telekom 10 GB kullandığını ve paketinin hemen bittiğini söyledi. Bende Turkcell 5+5 GB var o kadar sosyal medyadan video izlerim aylık 2.5 GB boşa gider gece paketini kullanmadığımdan hepdurur. Kullanım periyodu 100 kb olduktan sonra 1 tb paket vermiş ucuz olmuş ne faydası var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saiph -- 16 Aralık 2017; 9:17:2 >
  • HerGiyotineBurnunuSokma kullanıcısına yanıt
    105 olsa ne olacak çoğu zaman 24 bile yeterli..105 le telefondan film mi indiriyosun..neyse sizler devam edin böyle turkcelle..

• Bende 20 gb var türk telekom yine yetmiyor. Yalnız askerdeyim ondan da çabuk bitiyor olabilir.

• ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    askerde video kanalımı işletiyonda yetmiyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadircitak

askerde video kanalımı işletiyonda yetmiyor..

Yetmiyor işte elimden telefon düşmüyor haber siteleri vs eksik olmuyor yine yetmiyor. Bende çözemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    ya kantin ya gazinodasın yoksa sürekli elinde telle işin olur.
  • quote:

ya kantin ya gazinodasın yoksa sürekli elinde telle işin olur.

Yazıcıyım

yazmakla kota bitmez izleyici olmayasın.
  • quote:

yazmakla kota bitmez izleyici olmayasın.

İyiydi

Nispeten izleyici sayılırız

• arkadaşlar 8-10 gb lik paketlerde türkletekom mu tcell mi iyi? kota olarak hangisi daha düşük kb iniyor?
  • Vodafonedan türk telekoma geçtim ucuz diye. Lanet olası berbat bir ay geçirdim. Sonra türkcelle geldim. Hız ve kalite olarak vodafone ile yakın fakat bi tık önde. Her ikisinin de bazı avantajları var. Avea, tt, pişmanlıktır.

• BurakLEE kullanıcısına yanıt
    Aslında bulunduğun konumda hangisi iyi onu öğren. Benim için en iyisi türkcell olduğundan geçtim. Türk Telekom çok ucuz ama 4g çekmesine rağmen türkcellin 3g sinden bile yavaş. Vodafone da türkcelle yakın hızlarda.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.