Şimdi Ara

çok garip bir pin problemi yaşıyorum yardımmm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
12.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • pin kodumu unutmuştum 3 kez üst üste hatalı girdim sonra puk kodunu sordu puk kodunu girdim yeni pin i sordu yazdım onaylama pin i istedi onuda aynen yazdıktan sonra hatalı kod diyerek en başa puk kodu istemeye geri dönüyor tekrar giriyiroum puk u sonra pin i onaylama pin inde yine yanlış girdin diyip başa böyle devam ediyor nasıl çözebilirim sorunumu
    not: hattı başka bir telefona takıp denedim

• doğru puk kodunu girmesem yeni pini girin dermi acaba ???
  • yoyo asabiyet yok yanlış anlaşılmasın ama puk kodu doğru arayıp öğrendim başka bi fikriniz veya fikri olan varmı acaba ??
    quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

Evet, kafadan sallama bir kod girin, göreceksiniz. Burada size yardımcı olmaya çalışıyoruz, asabiyet yapmayalım. Karşınızda şirket görevlisi yok.
    quote:

Orjinalden alıntı: ceryanci

doğru puk kodunu girmesem yeni pini girin dermi acaba ???

• quote:

Orjinalden alıntı: bungee20

10'dan fazla deneme yaparsanız sim kart kullanılamaz duruma gelir. Bu duruma dikkat edin.
    Puk kodunuz doğru ise sim kart bozulduğundan kodu kabul etmiyor olabilir. 7,5 YTL karşılığında Turkcell abone merkezlerinden yedek sim kartınızı alabilirsiniz.

10 tane hakkın var 11 de sim kart çalışmaz artık tekrar iyice puk kodunu öğrenmeye bak pinide 1234 yapmayı dene sonra deiştirirsin
  • Ben çok karıştırmıştım 5-10 kez yanlış girdim sonra puk'u girdim hiç bi şey olmamış gibi devam etti .
  • quote:

Orjinalden alıntı: sorry_for_kill_you

Ben çok karıştırmıştım 5-10 kez yanlış girdim sonra puk'u girdim hiç bi şey olmamış gibi devam etti .

10 tane girebiliyorsan 11 giremiyorsun zaten 10dan sonra simkart çöpe gidiyor zaten
  • Bazen bende de simkart reddedildi yazıyor , telefon donuyor
  • evet sallama bi puk girilince bile yeni pin kodu girin diyo bi cok kez denemiştim.puk kodun yanlıstır senin.hat sahibi müşteri hizmetlerini arasın online işlemler acık degilse, iki dakikada yaparsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.